|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 647
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 647 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10 |
@ pingwin, ja proponuję kozy albo gęsi - pełny automat - nic nie robisz,same się napędzają a nawet sterują - taka ekologiczna wersja Irobot a jak ci się znudzi, to do garnka..  a tak poważnie to zajrzyj na stronę http://bimex24.pl/...sam tam kupowałem ostatnio ( dla żony )..potrafią doradzić i dobrać odpowiednią do potrzeb..NAC to ponoc dobra chińszczyzna, której sporo sprzedają, a Makita to już górna półka - mieli fajne w promocji właśnie - bez kosza z funkcją mulczowania.. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,056
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,056 |
Ja polecam silnik Briggs&Stratton. Jednej kosiarki używamy od ok. 12 lat i z silnikiem nigdy nic się nie stało, zawsze po zimie zapala na strzał. A ma do koszenia ok 3000-4000m co poltorej, dwa tygodnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10 |
Ja polecam silnik Briggs&Stratton. Jednej kosiarki używamy od ok. 12 lat i z silnikiem nigdy nic się nie stało, zawsze po zimie zapala na strzał. A ma do koszenia ok 3000-4000m co poltorej, dwa tygodnie. o żesz...ile to trzeba czasu poświęcić...mnie moje 600 metrów przed domem zajmuje, ze cztery piwa i szklankę herbaty..a wiem...ogrodnik kosi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10 |
z racji nadchodzącej zimy, należy zmienić temat z kosiarek na odśnieżarki... [ Linked Image]
|
|
|
Link skopiowany do schowka