|
|
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,024
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,024 |
oczywiscie nikomu nie zycze pracy za granica ,nie ma jak w domu to dziadek Pacyfek wam powie jak jechac to razem z osoba ktora kochamy 25 lat na karku porobic 6/7 lat natrzepac siana i wracac ,cos u nas pomyslec nad biznesem Hitlerowcy po 5,2 po grupowej dali zarobić, zatem nie jest tak źle. A co do pracy za granicą jest na prawdę bardzo trudno dostać bez protekcji dobra pracę. Myślisz, że skąd się biorą "kontraktowcy", co jadą na 2-3 miechy do ciężkiej roboty a później wracają? Na logikę, powinni się przeprowadzić i pracować, jak biali ludzie - normalnie? No właśnie, gdyby nie zapierdalali ponad ludzkie siły za mniej niż murzyn, to wcale pracy by nie mieli. I temu wracają, że Norweg pracuje jak człowiek w Norwegii, a Polak jak murzyn. A jak Polak podskoczy to jest Litwin, Rumun czy inny Aborygen.  Za minimalną do orania po 10-12h jest roboty w chuj. Ale tak jak piszesz, ile to można wytrzymać? 6-7 lat? A potem człowiek zjebany, jak po zsyłce na Syberię i leczysz się w ten czy inny sposób do końca życia. Pozdrawiam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,354 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,354 Likes: 3 |
dobra to jutro zaczynamy granko LM po wtopie na MŚ czas sie odegrać  Jutro pykam grubasa na: Slovan Maccabi Sparta Celtic Debreczyn jak dla mnie tutaj musi być win no i znowu jeden byk na kuponie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,354 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,354 Likes: 3 |
Na jutro Aktobe. Ekipa solidna, od paru już lat Kazachy psują krew europejskim średniakom. Dynamo jest moim zdaniem zdecydowanie słabsze
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Wczasy wczasy i po wczasach. Ale są rzeczy ważne i są ważniejsze.  Legia Warszawa
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Bez próby mikrofonu to ch.., a nie rozpoczęcie sezonu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Jak sezon się zacznie to próba będzie. To na razie tylko LM. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
są tu jacyś fani Lacrosse?
Na noc polecam USA -4,5 z Irokezami po kursie 1,71.
Irokezi przegrali z Kanadą 8-9 przy czym Kanada odpuściła 4. kwartę. Z kolei mecz USA - Kanada zakończył się wynikiem 10-7 (analogicznie USA odpuściły 4. kwartę). Irokezi stracili aż 9 bramek ze słabą Japonią i ledwo wygrali z Australią (12-10)
8 lat temu mecz USA - Irokezi zakończył się wynikiem 21-13. Teraz spodziewam się podobnego wyniku. USA wygrało 18-5. Szkoda że nikt nie skorzystał z typu bo to było izi money.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Riviere w Newcastle - Monaco zamiast kupowac to tylko sprzedaje bedzie walka o srodek tabeli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,551
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,551 |
Allegri w Juve 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Allegri w Juve  nie zdziwie sie jak ta decyzja zadecyduje ze nie obronia mistrzostwa  co z tym Vidalem wkoncu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Allegri w Juve  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
zwolnili Conte ?  majstra zdobył i taki cyrk, decyzja w stylu polszej ligi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
zwolnili Conte ?  majstra zdobył i taki cyrk, decyzja w stylu polszej ligi  sam odszedł, bo kupują mu grajków których nie chce, a tych ktorych chce nie kupują
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Szok, że Conte odszedł, ale mega mega szok, że wzięli w jego miejsce Allegriego.
Pewnie kwestia czasu jak sprzedadzą tego lata Vidala i Pogbę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,447
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,447 |
czas na mistrza Romy, teraz albo nigdy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635 |
Wiemy już oficjalnie - zarząd klubu Flota Świnoujście rozpoczął procedurę sprzedaży licencji na grę w pierwszej lidze. Nie wiadmo kiedy cały proces się zakończy. Wiemy jedno, to koniec przygody Wyspiarzy na zapleczu Ekstraklasy.
http://scie24.pl/sport/989,flota-sprzedana.htm
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
czas na mistrza Romy, teraz albo nigdy  Juan Manuel Iturbe , A.Cole, U.Emmanuelson dobre transfery, kto wie Juve z takim trenerem  Akhu może Inter mistrzem 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
poza transferami romy to lipa we wloszech u reszty klubow totalna zamula na rynku
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Liverpool XI - B. Jones, Kelly, Ilori, Agger, Smith, Lucas, Rossiter, Coutinho, Suso, Borini, Teixiera
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|