|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Ma facet trochę - a może nawet więcej niż trochę - racji.
"Na forum Gazety mieliśmy niedawno okazję przeczytać wywiad z aktorem polskich scen Janem Nowickim który powiedział rzecz odkrywczą dla wielu. Mianowicie wyjawił, że aktora trzeba trzymać w biedzie , wtedy dusza w nim gra. Według Nowickiego nie ma nic gorszego od sytego aktora. Zgadzam się z tym poglądem pod warunkiem że mówimy o polskim sytym aktorze. Wystarczy z resztą obejrzeć co prezentują "gwiazdy" młodego pokolenia aktorów zarabiające krocie na graniu w tasiemcowych telenowelach , reklamach i głupawych filmach. Nie inaczej jest z resztą polskiego społeczeństwa. To Nas ciągle różni od zachodu. Brak zawodowstwa. Nie zmieniliśmy mentalności ludzkiej , pozostawiliśmy patologiczne procesy społeczne : nepotyzm, układy. Nadal o sukcesie nie decydują umiejętności tylko znajomości. Nadal w Polsce niszczy się indywidualności, depcze mądrych i wynosi na szczyty miernoty. Tą chorobą zarażona jest także piłka nożna. Nic nam nie pomoże wybudowanie nawet tysiąca stadionów bo to nie problem murawy, ale ludzi. Dopóki nie będzie w Polsce nagrody za uczciwość i rzetelną pracę nie doczekamy się piłki na poziomie. Ludzie piłki są zepsuci od najniższych klas po same szczyty. Po 1990 roku zabraliśmy się za ogólnonarodowe robienie pieniędzy. Ten biznes robiony jest metodami za pomocą których Polacy przetrwali komunizm. Ręka rękę myje. Nie ma odpowiedzialności władzy , a to się przenosi na społeczeństwo. Nikt za nic nie odpowiada, prawo i wymiar sprawiedliwości są także dyspozycyjne. Jak mówi Nowicki Polakowi w tym systemie jest dobrze. Nie oczekujmy zatem cudów tam gdzie ich nie ma prawa być. "
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
Sam ciekawy jestem co ta Lechia osiągnie.
Pompują ten balon pompują... Ciekawe. Nie oszukujmy się, ten model 'budowania' drużyny nikomu w naszej lidze się nie udał. W Polonii wszystkie gwiazdy ligi, ciekawi zagraniczni zawodnicy i klapa. Lubin ogromne pensje, niby świetni kopacze i klapa. Nawet Legia próbowała sporego zaciągu piłkarzy i wyszła klapa - dopiero jak postawiono u was na mozolne budowanie DRUŻYNY, mieszania młodych z doświadczonymi, pojawiły się efekty. niby tak ale tuż przed rozpoczęciem Naszej T ligi jakże różne wyniki w grach kontrolnych: Lechia dała rady Gornikowi Zabrze i koniczynkom z Aten a Jaga hmmmm porażki z Wigry i Łęczna  hmmm obie strzelą i Lechia wygrywa @ 4,50  do mnie to przemawiaj jak cholera
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Omiya chyba grubego loda kręci. Od 0:3 do... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Ja nic nie kwestionuje, Jaga walczy o 14 miejsce, chyba nikt w Białymstoku nie ma wątpliwości, że to będzie sukces.
ale to nasza liga, tutaj nie liczą się umiejętności, wyniki sparingów, wyniki poprzednich meczów.. tutaj liczy się walka, strach przeciwnika, fart czy jakaś niewidzialna ręka, która ustala wyniki meczów
przecież Ruch na początku sezonu zbierał od wszystkich po kolei, przyszedł trener, który ich potrafił zmotywować do zapierdalania i nagle to oni zaczęli bić wszystkich, łącznie z mistrzem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
seul 1-0 i po remisie
taki sport hmmm
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370 |
seul 1-0 i po remisie
taki sport hmmm no prawie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Powitać  Urawa + Kawasaki po ov 2,5  Jeszcze po dwa gole  powaznie Urawe zagrałes over 2,5 ? No i co z tego miał być czas przełamań ai tak oba skośne zjebały 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Aue ov 2,5 Southend ov 2,5 Cottbus ov 2,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
seul 1-0 i po remisie
taki sport hmmm no prawie  hahahahahhaha 91 minuta jeju 1-1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
 zawsze Kochałem Japonie Jeju 1-1 ft Urawa 1:0 ft double 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370 |
seul 1-0 i po remisie
taki sport hmmm no prawie  hahahahahhaha 91 minuta jeju 1-1  dokładnie ładne ako trafiłeś
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
Powitać  Urawa + Kawasaki po ov 2,5  Jeszcze po dwa gole  powaznie Urawe zagrałes over 2,5 ? No i co z tego miał być czas przełamań ai tak oba skośne zjebały  nic nie zjebały - miało byc urawa 1:0, i Jeju 1-1  [img] http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5d848f7a8b4becb8.html[/img]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
seul 1-0 i po remisie
taki sport hmmm no prawie  hahahahahhaha 91 minuta jeju 1-1  dokładnie ładne ako trafiłeś jak to mówią fart ;D
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Aue 11111111111 mało 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Aeu 1-1 co z tego jak pozostałe dwa mecze 0-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Aue ov 2,5 1-2  Southend ov 2,5 1-0 Cottbus ov 2,5 1-0  Po przerwie po gole 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Southend 1-1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Cottbus 1-1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Cottbus 222222222222222  Southend strzelać/tracić 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|