|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Taki Lafata ze Sparty to więcej warty niż wszystkie napadziory Legii razem wzięte Tylko że Legii na niego nie stać. A nawet jak to wątpie żeby chciał przyjśc. W Sparci bardzo prawdopodobne że w LM zagra
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Odwróć tabelę zobaczysz Legię na czele Kura lepiej powiedz gdzie macie flagi. I ten sektor spakowany w RAR? ja jestem piknikem więc nie do mnie te pytanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Legia tych Patrykow to przejdzie, ale w meczu ze Szkotami robia  europejskim pucharom
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Taki Lafata ze Sparty to więcej warty niż wszystkie napadziory Legii razem wzięte Tylko że Legii na niego nie stać. A nawet jak to wątpie żeby chciał przyjśc. W Sparci bardzo prawdopodobne że w LM zagra Ja tylko mówię że jest lepszy nie chodziło mi o to żeby Legia się o niego starała bo i tak by był dla niej o wiele za drogi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
I co, ta Lechia taka straszna?  Jedna bramka ze spalonego, druga z przypadku. Gdyby się tak nie cofnęli to byłyby 3pkt. TEO, nie miałeś wkładu w wyjebanie flag i wjazd na sektor to nie komentuj, bo nawet ludzie, którzy uczestniczyli w tym tak wysoko nie srają. A Legia? Jedzie do Irlandii i to nie w roli faworyta. Nie miałem. Tazen do Ciebie nie pluję, ale są tu niektórzy co aż zioną nienawiścią do L i tylko czekają żeby poszczekać. Za stary już jestem żeby na sektory wjeżdżać swoje w 90latach przeżyłem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Taki Lafata ze Sparty to więcej warty niż wszystkie napadziory Legii razem wzięte Tylko że Legii na niego nie stać. A nawet jak to wątpie żeby chciał przyjśc. W Sparci bardzo prawdopodobne że w LM zagra Ja tylko mówię że jest lepszy nie chodziło mi o to żeby Legia się o niego starała bo i tak by był dla niej o wiele za drogi No to pełna zgoda. Sa, Piech, Opasły Gruzin, Sagan( żeby był młodszy to może). Razem może z 10 goli w lidze strzela w sezonie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Vasco i America RN sąsiedzi w tabeli, a kursy 1.36 x 4.50 x 8.00  coś nisko. Albo rozjebunda Vasco albo poknują coś w stronę gości. kolejny odcinek cyklu: dumania bydgoskiego magistra otóż to  1:1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Tottenham ov 1,5 ht + Lyon ov 3,5  Tottenham strzelać/tracić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Amerykańce z karnego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Good Night 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Kuzwa ten wypadek Sindbada to Bus z miasta mojego  znajoma tam wracała nim  i już jej nie ma
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Kuzwa ten wypadek Sindbada to Bus z miasta mojego  znajoma tam wracała nim  i już jej nie ma pomyliłeś działy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,817
a.k.a. "Fuzzy Wuzzy"
|
|
a.k.a. "Fuzzy Wuzzy"
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,817 |
SpVgg 06 Ketsch 0 - 17 Hoffenheim postrzelali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
SpVgg 06 Ketsch 0 - 17 Hoffenheim postrzelali  ułożone ktoś grał łołvera 16.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,817
a.k.a. "Fuzzy Wuzzy"
|
|
a.k.a. "Fuzzy Wuzzy"
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,817 |
SpVgg 06 Ketsch 0 - 17 Hoffenheim postrzelali  ułożone ktoś grał łołvera 16.5 Dokładnie - inaczej być nie mogło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Kuzwa ten wypadek Sindbada to Bus z miasta mojego  znajoma tam wracała nim  i już jej nie ma życie choc piekne nie trwa wiecznie dlatego warto byc dobrym człowiekiem a nie hójem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,336 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,336 Likes: 3 |
wie ktoś ile było na Legie w Fortunie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Legia tych Patrykow to przejdzie, ale w meczu ze Szkotami robia  europejskim pucharom berg hójowy jest ze Skorza to bedzie spokojnie pólfinał LM
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,336 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,336 Likes: 3 |
Kuzwa ten wypadek Sindbada to Bus z miasta mojego  znajoma tam wracała nim  i już jej nie ma życie choc piekne nie trwa wiecznie dlatego warto byc dobrym człowiekiem a nie hójem i kto to mówi, największy ch... na tym forum 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Legia grać - kur.. mać.
To jest mój cały komentarz do meczu.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|