Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
świetny dokument


Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
"Polacy mają być tak biedni, żeby dobrowolnie wyjeżdżali na roboty do Niemiec"
Hans Frank, Generalny Gubernator, NSDAP

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Jeśli ktoś ma lęk wysokości (choć i tak nie przebije to tego filmiku co gościu wspina się na wielki maszt radiowy): http://themindunleashed.org/2014/08/30-death-defying-photos-will-make-heart-skip-beat.html

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Dowody na to, że mieszkamy w przyszłości: http://www.buzzfeed.com/daves4/future-fuuuuuture-fuuuuuuture

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258



Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Conrad, to ci się może spodobać:


Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Dołączył: Nov 2002
Posty: 728
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 728



Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716
Likes: 10
"Jestem jak to mówicie wróżbitą.... a właściwie jasnowidzem. Nie kończyłem żadnej szkoły dla wróżów czy czarodziei. Mam ukończone studia ekonomiczne. Tradycja jasnowidztwa jest od pokoleń w mojej rodzinie. Trzy pokolenia temu połączyły się dwa rody znane z jasnowidztwa dziedzicznego i zdolności medium, jestem w prostej linii potomkiem tych osób. Nie mam strony internetowej, nie świadczę usług przez telefon. Wszystko obsługuje osobiście. Dostęp tylko z polecenia, terminy wolne mam na 2018 rok. Z moich usług korzystają ludzie naprawdę decyzyjni, głównie z Europy. Odmawiam politykom, całkowicie, to poniżej mojej godności. Nie współpracuje też z policją, niech sobie idą do Jackowskiego. Ja widzę i czuje cały schemat sytuacji i nie mógłbym się opowiedzieć po jednej ze stron. Czasami tylko szukam zaginionych, ale nie robię z tego show, takie rzeczy robi się za opłatę co łaska, poza kolejnością i po cichu, tylko dla rodziny najbliższego. Ale tak, Jackowski ma zdolności, potwierdzam, w odróżnieniu od Macieja..... Co jestem w stanie przewidzieć? A co chcesz? Mogę z dużym prawdopodobieństwem podać kolejność partii w najbliższych wyborach oraz czy te zostaną sfałszowane (tak, to też da się zobaczyć). Mogę powiedzieć które akcje kupić o ile twoje inwestycje nie wpływają znacząco na rynek. Mogę też przewidzieć upadki firm, wygranych w przetargach i czy ktoś je ustawia, mogę wskazać wyniki meczy, ilości fauli itp. Nie mogę wytypować lotka, no chyba że ktoś gra na dziesiątki zakładów systemem 12, wtedy dam radę czasami podać liczby. Dlaczego tak jest? Możliwości są dwie - całkowicie ustawione losowanie i liczby wprowadzane w ostatniej chwili lub tak wyrównane szanse padnięcia każdej liczby, że aż to technicznie wydaje się niemożliwe. Kto chce ze mną współpracować musi podpisać coś na wzór umowy o poufności, zbyt wiele mam do stracenia, zbyt wielkie mam możliwości, dla zbyt wielu osób, szczególnie ze świata polityki jestem śmiertelnym zagrożeniem! Politycy zdają sobie sprawę z naszego istnienia, jedna z partii podejmuje strategiczne decyzje na kilka minut przed wydarzeniem, bo boi się że jej konkurencji doradza jeden z nas. I powiem wam tak, ktoś kto ma zdolności w stylu Jackowskiego (przypomina mi się tu powiedzenie ślepej kurze ziarno) może się upubliczniać. Jednak mi groziłoby zbyt wielkie niebezpieczeństwo i żaden poważny widzący (a jest nas w samej Polsce ponad tuzin) nigdy nie pokarze twarzy publicznie!!! Oszust owszem, może, ale nie prawdziwy w pełni widzący. Zapamiętajcie to sobie. A i żebyście się tak nie spinali. Wojny z Rosją nie będzie, choć będą poważne prowokacje z obu stron (Polska też w tym weźmie udział), a przed wyborami wróci afera podsłuchowa która jak wielki pług śnieżny zmiecie kilka bałwanów, taśmy wyciekną chyba z policji wink I będzie w maju 2015 wielkie odkrycie w dziedzinie astronomii, największe chyba w dziejach które zmieni nasze postrzeganie kosmosu. Jeszcze w tym roku Polka zostanie mistrzem świata w jednej z prestiżowych dziedzin sportu, a Polak odkryje wielkie znalezisko na bliskim wschodzie, będzie miał kłopoty z tego tytułu ale uratują go żołnierze (może Polscy, tego nie widzę, pewnie decyzja zapadnie w ostatniej chwili). To piszę, żebyście mogli sobie za rok sprawdzić, że pisałem prawdę. I żebyście nie wierzyli oszustom... A i na koniec techniczne wyjaśnienie. Używam m.in. TOR'a.... więc wiecie co ;)"

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Niemcy nas nie obronia, czyli o armii niemieckiej [wyborcza.pl]


Naprawde nie wiedzialem, ze u nich taka tragedia...

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716
Likes: 10

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716
Likes: 10
http://www.prisonplanet.pl/files/96577242/file/mapakuklinski.jpg skradziona mapa działań państw układu warszawskiego na wypadek konfliktu z zachodem. Mape zapierdzielił Kukliński i przekazał USA

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716
Likes: 10
Większe ikony wybuchów to chyba każdy się domyśli co to jest laugh. Z RFN kamień na kamieniu by nie został

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716
Likes: 10
Zresztą w miejscu Warszawy pozostałby tylko wielki lej

Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (forty, aker, betowiec, Lukasz111, haczyk, Sensei, burbon, rafal08, JelineK, kamel, ANZELMO), 1,782 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,325
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1