Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
Panowie to jest chyba okazja!!!!!
na Admiralbet można kombinować Por -Eng wynik meczu i
kto "to qualify" !!!!!!!

jeden mój załad to Eng Win
Por Qualiify <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
nic tylko surebety robić!!!!!!!!

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Jeżeli to dotyczy wszystkich zakładów to faktycznie można to wykorzystać. Zagraj np. dokładny wynik 1:0 dla Anglii i zwycięstwo Anglii. Będziesz miał correct score przemnożony przez 3 (swoją drogą admiral oferuje chyba najwyższy kurs na Anglię w sieci).

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
portugal(win) 4,125
england (win) 4,995
x i portugal(q) 4,95
x i england(q) 5,55
ja zagrałem tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
to Qualify
portugal ___________1,65
england ____________1,85

i przez w/w można wszystko mnożyć!

i tak np. england win 2,7 i awans to daje 2,7 x 1,8= 5,00 (admiral tak zaokrągla
powinno być 4,995)

w najgorszym wypadku (portugal wygrywa w regulaminowym czasie ) namy 12% zysku,
dużo to i nie dużo (zależy od zasobu konta),

....ale co jest szczególnie ważne w przypadku tego buka ,robimy obrót!!!!!(dotyczy oczywiście
only "promocyjnych " userów")

Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,055
.
Pooh-Bah
Pooh-Bah
. Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,055
troche nie czaje móglby to ktoś dokladniej wytlumaczyć??

Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
temat przeniesiony... Świat Bukmacherstwa

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
sory prościej nie umiem
ale ,jak np grasz porugalię ,że wygra za 2,5
to co ci szkodzi na jednym kuponie postawić
1)POR wygra i 2)POR awansuje
(jedno zdarzenie tyklo potwierdza drugie!)
za 4,13!!!! a nie 2,5

Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,055
.
Pooh-Bah
Pooh-Bah
. Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,055
gorzej jesli będzie remis

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
Quote
Oryginalnie wysłał kiwka:
[qb]portugal(win) 4,125
england (win) 4,995
x i portugal(q) 4,95
x i england(q) 5,55
ja zagrałem tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
zawsze jestem do przodu .....

Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,055
.
Pooh-Bah
Pooh-Bah
. Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,055
teraz czaje
dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Mar 2003
Posty: 260
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 260
Duze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Kiwka!

Ja sobie zrobilem cos jakby asiana.
Czyli dobralem stawki do tych czterech mozliwych kuponow tak, ze jesli Anglia wygra i awansuje to osiagne prawie 100% zysku od wkladu. Kazda inna opcja daje mi zwrot zainwestowanej kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
dzieki kiwka za info <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zagralem

tylko bardziej ryzykownie, remisu przez nic nie mnozylem, zysk jest przez to duzo wyzszy, ale jak zaklady 'podpierane' mi uniewaznia to zostaje z obstawionym remisem.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
warto było tu wejść <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
nieeeeee DJ tu.. to na pewno nic z tego nie bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Quote
Oryginalnie wysłał DJ SACHI:
[qb]warto było tu wejść <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
No to panowie możecie darowac sobie zyski.

Jeśli DJ Sachi skorzystał, to z jego szczęściem cos musi nie wejść <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Konwencjonalnego rozwiązania nie widze, więc pewnie...
...na stadionie wybuchną zamieszki, mecz przerwą, będą zwroty i gówno a nie zarobek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Że-na-da!!!

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
to teraz po emocjach sportowych ,chwila(mam nadzieję) niepewności..

zaliczy Admiral czy nie??????
zwrot czy kasa???????

chętnie bym to obstawił...........,chyba postawił bym na ZALICZY
.. zakłady przyjmuje jakiś"system " ten sam pewnie i rozlicza....
do puki austryjaccy inforamtycy tego nie naprawią ,system powinien przelać kasę
na nasze kota , co jak co można Admirałowi zarzucić ,ale nie opieszłość w rozliczaniu zakładów.....


Niewiem dlaczego dla niektórych temat jest że-nu -ją -cy, jeśli istneje możliwość wyrwania paru groszy od
buków czemu z tego nie skorzystać????
..... a może w austrii takie zakłady to normalka?! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
ZALICZYŁ!!!

Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
strach grać u takiego buka, co pozwala grać u siebie surebety. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
zaliczyli tak samo jak anglię po kursie 7.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Strona 1 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, rafal08, aker, rymoholik, Sensei, Lukasz111, forty, burbon, alfa, $-man, bukma, 11kera11), 2,715 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,951
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1