|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574 |
Panowie to jest chyba okazja!!!!! na Admiralbet można kombinować Por -Eng wynik meczu i kto "to qualify" !!!!!!!
jeden mój załad to Eng Win Por Qualiify <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> nic tylko surebety robić!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Jeżeli to dotyczy wszystkich zakładów to faktycznie można to wykorzystać. Zagraj np. dokładny wynik 1:0 dla Anglii i zwycięstwo Anglii. Będziesz miał correct score przemnożony przez 3 (swoją drogą admiral oferuje chyba najwyższy kurs na Anglię w sieci).
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574 |
portugal(win) 4,125 england (win) 4,995 x i portugal(q) 4,95 x i england(q) 5,55 ja zagrałem tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574 |
to Qualify portugal ___________1,65 england ____________1,85
i przez w/w można wszystko mnożyć!
i tak np. england win 2,7 i awans to daje 2,7 x 1,8= 5,00 (admiral tak zaokrągla powinno być 4,995)
w najgorszym wypadku (portugal wygrywa w regulaminowym czasie ) namy 12% zysku, dużo to i nie dużo (zależy od zasobu konta),
....ale co jest szczególnie ważne w przypadku tego buka ,robimy obrót!!!!!(dotyczy oczywiście only "promocyjnych " userów")
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,055
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,055 |
troche nie czaje móglby to ktoś dokladniej wytlumaczyć??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
temat przeniesiony... Świat Bukmacherstwa
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574 |
sory prościej nie umiem ale ,jak np grasz porugalię ,że wygra za 2,5 to co ci szkodzi na jednym kuponie postawić 1)POR wygra i 2)POR awansuje (jedno zdarzenie tyklo potwierdza drugie!) za 4,13!!!! a nie 2,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,055
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,055 |
gorzej jesli będzie remis
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574 |
Oryginalnie wysłał kiwka: [qb]portugal(win) 4,125 england (win) 4,995 x i portugal(q) 4,95 x i england(q) 5,55 ja zagrałem tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] zawsze jestem do przodu .....
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,055
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,055 |
teraz czaje dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 260
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2003
Posty: 260 |
Duze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Kiwka!
Ja sobie zrobilem cos jakby asiana. Czyli dobralem stawki do tych czterech mozliwych kuponow tak, ze jesli Anglia wygra i awansuje to osiagne prawie 100% zysku od wkladu. Kazda inna opcja daje mi zwrot zainwestowanej kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
dzieki kiwka za info <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zagralem
tylko bardziej ryzykownie, remisu przez nic nie mnozylem, zysk jest przez to duzo wyzszy, ale jak zaklady 'podpierane' mi uniewaznia to zostaje z obstawionym remisem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880 |
warto było tu wejść <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
nieeeeee DJ tu.. to na pewno nic z tego nie bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Oryginalnie wysłał DJ SACHI: [qb]warto było tu wejść <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] No to panowie możecie darowac sobie zyski. Jeśli DJ Sachi skorzystał, to z jego szczęściem cos musi nie wejść <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Konwencjonalnego rozwiązania nie widze, więc pewnie... ...na stadionie wybuchną zamieszki, mecz przerwą, będą zwroty i gówno a nie zarobek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574 |
to teraz po emocjach sportowych ,chwila(mam nadzieję) niepewności..
zaliczy Admiral czy nie?????? zwrot czy kasa???????
chętnie bym to obstawił...........,chyba postawił bym na ZALICZY .. zakłady przyjmuje jakiś"system " ten sam pewnie i rozlicza.... do puki austryjaccy inforamtycy tego nie naprawią ,system powinien przelać kasę na nasze kota , co jak co można Admirałowi zarzucić ,ale nie opieszłość w rozliczaniu zakładów.....
Niewiem dlaczego dla niektórych temat jest że-nu -ją -cy, jeśli istneje możliwość wyrwania paru groszy od buków czemu z tego nie skorzystać???? ..... a może w austrii takie zakłady to normalka?! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
strach grać u takiego buka, co pozwala grać u siebie surebety. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
zaliczyli tak samo jak anglię po kursie 7.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|