Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 27 z 28 1 2 25 26 27 28
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Originally Posted by CFab
Zastanawiam się, czy ma jakikolwiek sens pakowanie $$ w mecz (L) ? W gruncie rzeczy chyba opieramy tą ich wygraną na tym, że powinni, że potrafią, że mają jakiś tam potencjał piłkarski lepszy(?) od Irlandczyków. Tyle, że w przypadku Naszych zespołów ile razy to już mówiło się przez ostatnie ~ lat, że mogą, że szansa, że powinni, a mentalnie była kupa. Czy Berg jest ich w stanie w głowach nastawić, że mecz sam się nie wygra i trzeba biegać ? Bo w ostatnich 3 meczach to oni stali, a atak pozycyjny wyglądał jak na orliku.

Niech wygrają, niech i będzie 5-0. Potem będą mówić, że Celtic im nie straszny wink
Mogłem grać DW laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by vindom
Originally Posted by Biczu
Celtic potęgą nie jest
Ale...Trzeba wierzyć smile

jeszcze idź i daj na mszę
Zrobię przelew na Kurię smile

Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631
Piotrus S. opierdala ladnie pilkarzykow... smile

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
No teraz sobie kibice Legii rozmawiają z piłkarzykami laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Staruch wyjaśnia laugh

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Originally Posted by Biczu
Staruch wyjaśnia laugh
ot i znowu pokazal co potrafi smile

Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
Originally Posted by 11kera11
laugh
Legia Warszawa - Powyżej 1.5 @ 2.10
25,96 PLN Singiel

Legia Warszawa - Powyżej 2.5 @ 2.50
25,00 PLN Singiel

Legia Warszawa - Powyżej 3.5 @ 3.75
12,02 PLN Singiel

Legia Warszawa strzeli 5. gola @ 7.00
5,08 PLN Singiel

to widzę najebałeś kieszeń dukatami smile

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by Biczu
Celtic potęgą nie jest
Ale...Trzeba wierzyć smile


Nie jest. Wystarczy przypomnieć sobie jakie w ostatnich kilku latach mieli problemy z "potęgami" typu Artmedia Petrzałka czy Szachtar Karagandy. Straszą głównie nazwą i historią, bo jakości piłkarskiej to tam za wiele już nie zostało.

Ale na tak grającą Legię i tak powinno wystarczyć.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Originally Posted by milan1231
Originally Posted by 11kera11
laugh
Legia Warszawa - Powyżej 1.5 @ 2.10
25,96 PLN Singiel

Legia Warszawa - Powyżej 2.5 @ 2.50
25,00 PLN Singiel

Legia Warszawa - Powyżej 3.5 @ 3.75
12,02 PLN Singiel

Legia Warszawa strzeli 5. gola @ 7.00
5,08 PLN Singiel

to widzę najebałeś kieszeń dukatami smile
no dokładnie laugh

Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,024
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,024
Originally Posted by Master of Puppets
Ja o meczu (tej wkurwiaj@cej) Legii myślę tak:

1) Wszystko w klubie z Łazienkowskiej podporządkowano awansowi do 2 rundy
2) Forma gorsza już być nie może, powinna natomiast zdecydowanie zwyżkować.
3) Motywacja na pewno jest ogromna.
4) Pomimo FATALNEGO występu w Warszawie, jednak nie przegrali (dzięki Kuciakowi!)
5) Nawet pomimo korzystnego rezultatu w 1 meczu, nie sądzę, aby St. Patricks realnie brało pod uwagę szanse awansu do LM. W Legii mimo wszystko jest inaczej.
6) Legia nie lubi być zdecydowanym faworytem, a tu już nim być przestała.
7) Kur@a, jak tego nie wygrają, to osobiście pojadę na lotnisko napierd@l@ć kamieniami! Są lepsi pod każdym względem i trzeba to teraz udowodnić! Dość już kpin!

Zagrałem "tylko" WIN. Kusiło mnie -1 ale powiem szczerze, że nie wyglądało to dobrze do momentu 0-3. Patryki po prostu dramatycznie słabe a na ich tle... No cóż! Cieszmy się, w końcu było 0-5! Kiedy polska drużyna wygrała 5 bramkami z kimkolwiek? smile
piwo

Dołączył: Jul 2014
Posty: 131
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jul 2014
Posty: 131
witam sorry, że tutaj mam pytanie czy korzysta ktoś ze skrila(moneybookers) mam na koncie w skrilu i nie wiem jak je wypłacić prubóję dodać swoje konto bankowe to mi wyświetla błędny wpis może jest ktoś zorientowany i coś podpowie

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Legia ładnie, ale Niemcy po 26' tyle prowadzili.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Originally Posted by huge
Originally Posted by Sensei65
Berg prawie się rozpłakał


nic dziwnego, pewnie dostanie niezla premie za taki sukces


"węgrzyn" zamknij w końcu swój szwabski ryj...

Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
Witam,Legia pod buka gra,kuzwa jak Lech mafia puke

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by marzano
Originally Posted by huge
Originally Posted by Sensei65
Berg prawie się rozpłakał


nic dziwnego, pewnie dostanie niezla premie za taki sukces


"węgrzyn" zamknij w końcu swój szwabski ryj...


ooo widze kolejny czeka z kwiatami na okeciu

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Originally Posted by huge
Originally Posted by marzano
Originally Posted by huge
Originally Posted by Sensei65
Berg prawie się rozpłakał


nic dziwnego, pewnie dostanie niezla premie za taki sukces


"węgrzyn" zamknij w końcu swój szwabski ryj...


ooo widze kolejny czeka z kwiatami na okeciu


źle widzisz obywatelu... huj mie strzela jak widze takich hejterów co to byle pretekst im starczy żeby nawrzucać Legii i jej piłkarzom.. obiektywizmu troche... nie od razu Kraków zbudowano... powiedz co ty osiągnąłeś i co ciebie upoważnia do wydawania takich a nie innych ocen? kim ty właściwie jesteś???
Legia grała hujowo - fakt, koniec końców awansowała - fakt - i to było celem, a nie styl i zadowolenie przeciętnego "kibica" czy "hejtera"... nie powtórzyli sukcesów Wisły z Levadią czy Karabachem sprzed kilku lat albo Lecha sprzed roku...

w dupie byłeś, gówno widziałeś a próbujesz zabłysnąć...

Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
Dobra Panowie, co jak co ale koniec narzekania

jutro się jednoczym i kibicujem Lechowi Zawiszy i Ruchowi co by awansowali dalej boks

dopiero w fazie grupowej LE i LM będziemy się tak martwić laugh

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by marzano
źle widzisz obywatelu... huj mie strzela jak widze takich hejterów co to byle pretekst im starczy żeby nawrzucać Legii i jej piłkarzom.. obiektywizmu troche... nie od razu Kraków zbudowano... powiedz co ty osiągnąłeś i co ciebie upoważnia do wydawania takich a nie innych ocen? kim ty właściwie jesteś???
Legia grała hujowo - fakt, koniec końców awansowała - fakt - i to było celem, a nie styl i zadowolenie przeciętnego "kibica" czy "hejtera"... nie powtórzyli sukcesów Wisły z Levadią czy Karabachem sprzed kilku lat albo Lecha sprzed roku...

w dupie byłeś, gówno widziałeś a próbujesz zabłysnąć...


a co? oni w szopie tez trenowali jak janowicz? laugh

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
nie porównuj 11stu (22óch) przepłaconych bawidamków z jednym zakompleksionym burakiem... proponuje mniej hejtu, więcej obiektywizmu i poluzowanie gumki w gaciach...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
On jest chory
Musisz mu wybaczyć smile

Strona 27 z 28 1 2 25 26 27 28

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, JelineK, aker, ElNinho[mmdea]), 2,859 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,544
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1