|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2003
Posty: 20 |
Czy mogę za pomocą karty kredytowej mojej starszej przelać kasę na konto w exspekcie???
A jeżeli nie to jak się kasuje konto w expekcie.Pomóżta ludzska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 348
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2004
Posty: 348 |
Oryginalnie wysłał piecia102: [qb]Czy mogę za pomocą karty kredytowej mojej starszej przelać kasę na konto w exspekcie??? [/qb] Lepiej nie, bo jak się starsza dowie, to dostaniesz straszny wp... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Zostaw kartę mamusi w spokoju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2003
Posty: 20 |
Stara mi nawet kartę dała,jak usunąć konto na exspekcie???
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
a żeby cię nie kusiło, NIE MOŻESZ, nie przyjmą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Stara mi nawet kartę dała,jak usunąć konto na exspekcie? taaaa dała, a ty tak ładnie o Niej się wyrażasz :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2003
Posty: 20 |
kurde 0 fachowej pomocy dla początkującego
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
jak usunąć konto na exspekcie? delete, wciskaaajjjjj deleteeeeee , za którymś razem na pewno zadziała i konto zostanie usunięte <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 863
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2004
Posty: 863 |
Oryginalnie wysłał piecia102:
A jeżeli nie to jak się kasuje konto w expekcie.Pomóżta ludzska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Ja załozyłem nowe konto .. na dane siostry: zmieniłem miejsce zamieszkanie i konto w banku , a oni za cholere nie odpowiadali na moje e-maile , wiec załozyłem u nich nowe konto , ale musi byc inne nazwisko inaczej system blokuje ...tak wiec Mama odpada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2003
Posty: 20 |
To może wiecie jak skasować konto na expekcie???
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2003
Posty: 20 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
i delete pomógł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka