|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
Cyrk to jest w gdańsku . THJ odmowił startu. 1.30 Na gorzów w becie na pewce  to ja cie przebije bo w naziemnym wziąłem @1.35 rano z pocałowaniem ręki  meksyk sie tam dzieje. ale nie dziwie sie THJ ,ostatnio niemiał za co wrócić do domu,gdyby nie pomoc Vetlandy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Cyrk to jest w gdańsku . THJ odmowił startu. 1.30 Na gorzów w becie na pewce  to ja cie przebije bo w naziemnym wziąłem @1.35 rano z pocałowaniem ręki  meksyk sie tam dzieje. ale nie dziwie sie THJ ,ostatnio niemiał za co wrócić do domu,gdyby nie pomoc Vetlandy. w stsie masz podatek wiec kurs 1.19 wychodzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
Cyrk to jest w gdańsku . THJ odmowił startu. 1.30 Na gorzów w becie na pewce  to ja cie przebije bo w naziemnym wziąłem @1.35 rano z pocałowaniem ręki  meksyk sie tam dzieje. ale nie dziwie sie THJ ,ostatnio niemiał za co wrócić do domu,gdyby nie pomoc Vetlandy. w stsie masz podatek wiec kurs 1.19 wychodzi w milenium,a różnice podatku pokryłem innym meczem Boje sie o mecz w Zielonej górze,burze tam mogą niebawem dojść i kaplica.Obym sie mylił
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Dyle pojechał reprotera-" Wszystkich się tu pytasz czy piliśmy" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
Cyrk to jest w gdańsku . THJ odmowił startu. 1.30 Na gorzów w becie na pewce  to ja cie przebije bo w naziemnym wziąłem @1.35 rano z pocałowaniem ręki  meksyk sie tam dzieje. ale nie dziwie sie THJ ,ostatnio niemiał za co wrócić do domu,gdyby nie pomoc Vetlandy. w stsie masz podatek wiec kurs 1.19 wychodzi w Yielonej pada od 30-40min + burza i nie zanosi sie by dzis mialo przestac w milenium,a różnice podatku pokryłem innym meczem Boje sie o mecz w Zielonej górze,burze tam mogą niebawem dojść i kaplica.Obym sie mylił
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
w Zielonej burza i nie przestanie raczej do nocy wiec odwolaja zawodyu najlepiej sledzic www.falubaz.com [ falubaz.com] 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Jeśli Łódż dzisiaj wygra w Lublinie to może wyrzucic Bydgoszcz z P-O I stało się, Ostatnią przeszkodą zostaje mecz u siebie z Rzeszowem, jeśli wygraja za 2p łódź ma play-off
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
radary na pogodynce rozwiewają moje wątpliwości.Jakto mówią, prędzej mi ch^j na czole urośnie niż w ZG pojadą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
1.60 na Gorzów -6pkt 1.60 betgun
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
koldi z miedziakiem -1.5 sportingbet i wrocek -4 po 8 biegu bet365
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Kolodziej jaki happy... niech se przypomni wczorajszy ostatni bieg frajer 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Gorzow, Tarnow, Hampel(-3) - Pawlicki 1, Vacul(-1,5) - Emil 1, Protas (-1,5) - Jonsson 1, Madsen - Iversen (-1,5) 2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Od startu gdańszczanie prowadzili podwójnie, ale Piotr Świderski wyprzedził ich na wyjściu z pierwszego łuku. Krzysztof Kasprzak wyprzedził Mroczkę na trzecim okrążeniu. 4:2 dla Stali
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Wybrzeże - Stal bieg juniorski typ 2 2.50 sts obecnie 1.45
Kto rano wstaje ten łapie okazje. W formacji juniorskiej Gdańska zabraknie Pieszczka . O cała analiza. Kurs powinien wynosić jakieś 1.15, dlatego obecne 1.45 nadal jest zawyżone. kto nie wstaje rano powinien sie zastanowić co robi na tym forum  5555555555:1
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
w całej Polsce swieci slonce a w Zielonej musi lac  o losie zlosliwy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
eh Vacul cienizna dzis, typ w piach
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
koldi z miedziakiem -1.5 sportingbet i wrocek -4 po 8 biegu bet365 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 286
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 286 |
Kolodziej jaki happy... niech se przypomni wczorajszy ostatni bieg frajer  sam jesteś frajer!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Dudek czy Miedziak na dopingu  ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|