Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#629560 04/08/2006 06:29
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
04.08.2006

- American League -
7:05 PM ET
NY Yankees (64-41, 28-22 away)
Baltimore (49-60, 29-29 home)
NYY: Johnson(11-9, 5.07 ERA)
BAL: Chen(0-6, 7.07 ERA)

7:05 PM ET
Cleveland (47-60, 21-31 away)
Detroit (72-36, 33-17 home)
CLE: Lee(9-8, 4.70 ERA)
DET: Bonderman(11-5, 3.65 ERA)

7:07 PM ET
White Sox (63-43, 29-24 away)
Toronto (57-51, 35-21 home)
CHW: Garland(11-3, 5.01 ERA)
TOR: Halladay(13-2, 3.04 ERA)

7:15 PM ET
Boston (64-43, 29-26 away)
Tampa Bay (45-64, 27-25 home)
BOS: Schilling(13-4, 3.84 ERA)
TAM: Shields(4-5, 5.43 ERA)

8:10 PM ET
Minnesota (62-45, 23-30 away)
Kansas City (38-70, 23-30 home)
MIN: Santana(12-5, 3.11 ERA)
KAN: Redman(7-6, 5.40 ERA)

10:05 PM ET
Texas (55-54, 29-24 away)
LA Angels (55-53, 25-27 home)
TEX: Padilla(10-7, 4.36 ERA)
LAA: Lackey(10-6, 2.95 ERA)

10:05 PM ET
Oakland (57-51, 29-26 away)
Seattle (53-54, 28-26 home)
OAK: Zito(11-7, 3.61 ERA)
SEA: Washburn(5-10, 4.43 ERA)

- National League -
2:20 PM ET
Pittsburgh (41-68, 13-40 away)
Cubs (45-63, 23-30 home)
PIT: Gorzelanny(1-2, 5.84 ERA)
CHC: Zambrano(12-3, 3.26 ERA)

7:10 PM ET
Atlanta (50-57, 28-29 away)
Cincinnati (55-53, 27-28 home)
ATL: James(4-2, 4.87 ERA)
CIN: Harang(11-7, 3.62 ERA)

7:10 PM ET
Philadelphia (52-55, 25-24 away)
NY Mets (64-43, 30-21 home)
PHI: Madson(9-7, 6.02 ERA)
NYM: Hernandez(7-8, 5.00 ERA)

7:35 PM ET
LA Dodgers (53-55, 22-31 away)
Florida (51-57, 27-25 home)
LAD: Lowe(8-7, 4.29 ERA)
FLA: Sanchez(4-1, 4.46 ERA)

8:10 PM ET
Milwaukee (51-57, 19-34 away)
St. Louis (58-49, 31-22 home)
MIL: Davis(6-6, 5.02 ERA)
STL: Carpenter(10-5, 2.93 ERA)

9:40 PM ET
Houston (51-57, 21-31 away)
Arizona (55-53, 26-26 home)
HOU: Oswalt(8-7, 3.23 ERA)
ARI: Batista(9-5, 4.71 ERA)

10:05 PM ET
Washington (48-60, 22-36 away)
San Diego (56-52, 26-30 home)
WAS: Ortiz(7-9, 4.84 ERA)
SDG: Young(9-4, 3.57 ERA)

10:15 PM ET
Colorado (52-55, 24-29 away)
San Francisco (52-56, 30-26 home)
COL: Francis(8-9, 3.63 ERA)
SFO: Morris(8-8, 4.61 ERA)

Bonus: Unibet
#629561 04/08/2006 14:28
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Serie na dziś:

STL --> LLLLLLL
STL --> UOUOUOU
BAL --> LWLWL
BOS --> LWLWLWL
DET --> WWLLWWL
MIN --> WWLLWWLLW
OAK --> OOUUUOOUUU
PIT --> UUUUUU
SD ---> UUUUUU

CSW --> LWWLWWL
TOR --> LLLLL

CWS gra z Tor

#629562 04/08/2006 15:13
Dołączył: Mar 2006
Posty: 446
addict
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 446
no to dziś STL Cardinals wczoraj przeczekałem bo musze grubo wejsc żeby odrobić ale dziś myśle że W

STL - 1.50

Kurs marny ale cóż trzeba odbić

pozdr

#629563 04/08/2006 17:24
Dołączył: Mar 2005
Posty: 85
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 85
Dzisiejszej nocy zostałem znokałtowny przez STL Cardinals. Nic tylko sie rozpłakać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> albo napić (jak ktos ma za co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)
Sięgam rezerw i próbuje szczescia na STL - 1.50.

Wóz albo wywóz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdro

#629564 04/08/2006 17:45
Dołączył: Feb 2006
Posty: 439
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 439
Witam dobrze że jutro jade na wczasy bo mnie kardynalsi tez rozwalaja gram juz ich dzis ostatni raz i ch im w d jak nie wejdzie ale przynajmniej nie rozwale wszystkiego.dobrze ze wkłady sobie juz wypłaciłem a za 2 tygodnie zaczynam od poczatku. Myślę sobie jeszcze nad Detroit jakos ostatnio tą druzyne gra mi sie bezstresowo tylko kurs słaby. Dobrze że wczoraj ich zapomniałem zagrac. Wiec Carpenter daj dzis czadu i ratuj honor kardynałów.

#629565 04/08/2006 18:57
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
widzę ze o STL juz wszystko zostalo napisane...

... last chance...

MIL Brewers v STL Cardinals +1.5/-1.5 => 2,05 ; 100j

CLE Indians v DET Tigers => 1,6 ; 2j.

Bilans: 23W-26L (-99,9 j.)

#629566 04/08/2006 19:09
Dołączył: Oct 2005
Posty: 199
P
member
member
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 199
ja przez STC jestem - 100 pln i gybym nie przestal grac 2 dni temu na nich to bym byl jeszcze bardziej w plecy :/ narazie walcze z NYM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#629567 04/08/2006 19:43
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
dla panów grających cardinals - chociaż nie gram, to udało mi się wywołać wygraną - giants a dzisiaj mam czujkę właśnie
na cardinals -
także głowa do góry grający i rano będzie po temacie !!!
pozdro

#629568 05/08/2006 04:26
Dołączył: Mar 2006
Posty: 446
addict
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 446
crossmen twoja czujka zawiodła , niedobrze...........

#629569 05/08/2006 05:15
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
MIL Brewers v STL Cardinals +1.5/-1.5 => - 100j fuck them <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

CLE Indians v DET Tigers => + 1,2j. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Bilans: 24W-27L (-198,7 j.)

#629570 05/08/2006 07:14
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93
U
journeyman
journeyman
U Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93
no i STC zawiodło... :S

#629571 05/08/2006 07:36
Dołączył: Mar 2005
Posty: 85
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 85
To już jest koniec, nie mam już nic, jestem wolny, spadam stąd

Powodzenia

#629572 05/08/2006 09:25
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ja ich dopiero zaczalem grac w serii z PHI, wiec mam nad wami ta przewage <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Ale nie jest mi do smiechu, bo sobie nie moge wybaczyc ze nie gralem tego overa ostatnio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

A tak musze trzymac kase na kolejne etapy, bo wczoraj kurs niski wiec zagralem grubo i znowu lipa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />

Jednak nabardziej dziwne jest to, ze mimo serii L8 oni sa liderami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Rywale nie chca? nie potrafia? tego wykorzystac
Z taka gra nie maja szans w PO(juz drugia tak dluga seria L w tym sezonie).
Panie i panowie mistrz bedzie z AL, tak powiedzial wam lupus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#629573 05/08/2006 10:10
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Quote
Serie na dziś:

STL --> LLLLLLL
STL --> UOUOUOU --> zakończona
BAL --> LWLWL ---> zakończona
BOS --> LWLWLWL
DET --> WWLLWWL --> zakończona
MIN --> WWLLWWLLW
OAK --> OOUUUOOUUU -> zakończona
PIT --> UUUUUU
SD ---> UUUUUU

CSW --> LWWLWWL
TOR --> LLLLL

CWS gra z Tor


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, burbon, JelineK, rafal08, Lukasz111), 2,466 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,194
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1