Miałem stawiać grubo na Lisiki ale się rozmyśliłem bo po pierwsze poszła na nią masówka, a po druge Pisia to himera i często przegrywa kiedy ma wygrać a wygrywa kiedy ma przegrać
Miałem stawiać grubo na Lisiki ale się rozmyśliłem bo po pierwsze poszła na nią masówka, a po druge Pisia to himera i często przegrywa kiedy ma wygrać a wygrywa kiedy ma przegrać
to trzeba mieć nosa.. a dzisiaj Pisia ma przegrać czy wygrać?
Miałem stawiać grubo na Lisiki ale się rozmyśliłem bo po pierwsze poszła na nią masówka, a po druge Pisia to himera i często przegrywa kiedy ma wygrać a wygrywa kiedy ma przegrać
to trzeba mieć nosa.. a dzisiaj Pisia ma przegrać czy wygrać?
Nie widziałem jeszcze Azarenki w akcji i nie wiem czego się po niej spodziewać. Trzeba będzie poszukać jakichś meczów w necie. Z Watson pewnie jeszcze nie ma ale trzysetowy mecz z Cornet to już będzie niezła próbka do analizy. Zaraz zabieram się za ściąganie
cześć z innej beczki jak z przelewami na konto bankowe u BAH? zleciłem wczoraj przed południem przelew na konto bankowe.zapewne otrzymam kasę dopiero w poniedziałek , góra wtorek?