|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 23
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2010
Posty: 23 |
nawet jesli nie dzwignie
to by znaczylo ze
tak po prostu , po ludzku , po polsku
im zalujesz ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
bialorus zly przyklad, niedosc, ze to kraj lukaszenki a bate to jego ukochany klub to i potencjalowo(w sensie frekwencji) moga nam naskoczyc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731 Likes: 5 |
a tam pierdolisz Tazen, przyznaj, ze chodzi tylko i wylacznie o niedawna pacyfikacje jadzki na lazienkowskiej oraz kradziez flag a nie uparcie lejesz wode udajac bezstronnego  
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
STJARNAN mogę się założyć, że miesiąc temu prawie nikt tego klubu nie znał, a dziś wszyscy potrafią bezbłędnie nazwę napisać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
potencjal mamy napewno wystarczajacy, zeby napelniac do ost miejsca co kolejke w wiekszych miastach stadiony 40-tys
ale poki bedzie moda na krojenie z koszulek 8-letnich lepkow, wjazdy z racami i przyspiewkami na turnieje juniorskie i inne podobne to nie ma na to szans bo co zdrowszy czlowiek dzieciaka na stadion(a nawet jego okolice) nie zaprowadzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
nawet jesli nie dzwignie
to by znaczylo ze
tak po prostu , po ludzku , po polsku
im zalujesz ?? po prostu, po ludzku, po polsku ich nienawidzę  a co do frekwencji to nasza liga to słaby przykład, nawet na Legii poleciała strasznie na lm zyskuje klub, nie liga, jak sie myle to dajcie jakiś przykład
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
STJARNAN mogę się założyć, że miesiąc temu prawie nikt tego klubu nie znał, a dziś wszyscy potrafią bezbłędnie nazwę napisać  wykorzystali na 1000 % szane jakie daje udzial w pucharach zagrali juz 6 meczy zadnego nie przegrali
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Krzysztof Stanowski ‏@K_Stanowski 2 min. Zmiana planów. W sobotę na Stadionie Narodowym: Real Madryt kontra… Legia Warszawa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Nagła zmiana planów. Nie z włoską Fiorentiną, ale z Legią Warszawa zagra w sobotę Real Madryt na Stadionie Narodowym w Warszawie! „Supermecz” nagle więc nabiera dla mieszkańców stolicy na atrakcyjności. Ligi Mistrzów póki co w tym mieście chyba nie będzie, ale wielkie gwiazdy – już tak.
Jak udało nam się dowiedzieć, ogłoszenie decyzji o zmianie rywala Realu powinno zostać ogłoszone jutro o godzinie 13.00. Legia ma ściągnąć na trybuny więcej kibiców niż Fiorentina, organizatorzy mają nadzieję, że pojawi się nawet komplet – czyli ponad 50 tysięcy kibiców. Bilety ciągle można kupować.
Czy mecz będzie kolidował z ekstraklasą? Będzie. Na piątek Legia ma zaplanowany mecz z Jagiellonią w Białymstoku, ale taki rozwój wypadków może oznaczać, że przeciwko „Jadze” nie wystąpi optymalna jedenastka.
Przypomnijmy, że w zeszłym roku w podobnym spotkaniu Lechia Gdańsk zremisowała z Barceloną 2:2.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Nagła zmiana planów. Nie z włoską Fiorentiną, ale z Legią Warszawa zagra w sobotę Real Madryt na Stadionie Narodowym w Warszawie! „Supermecz” nagle więc nabiera dla mieszkańców stolicy na atrakcyjności. Ligi Mistrzów póki co w tym mieście chyba nie będzie, ale wielkie gwiazdy – już tak.
Jak udało nam się dowiedzieć, ogłoszenie decyzji o zmianie rywala Realu powinno zostać ogłoszone jutro o godzinie 13.00. Legia ma ściągnąć na trybuny więcej kibiców niż Fiorentina, organizatorzy mają nadzieję, że pojawi się nawet komplet – czyli ponad 50 tysięcy kibiców. Bilety ciągle można kupować.
Czy mecz będzie kolidował z ekstraklasą? Będzie. Na piątek Legia ma zaplanowany mecz z Jagiellonią w Białymstoku, ale taki rozwój wypadków może oznaczać, że przeciwko „Jadze” nie wystąpi optymalna jedenastka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
wow, fajna promocja nawet
ale ten Real wpada z pierwszym składem czy raczej Real Madryt B/C?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
to trzeba walić Jagę grubo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
wow, fajna promocja nawet
ale ten Real wpada z pierwszym składem czy raczej Real Madryt B/C? bilety na mecz z Fiorentiną były od 190zł więc pewnie pierwszym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
to trzeba walić Jagę grubo  jeżeli faktycznie przyjadą z Piechami i Lewczukami to trzeba grać grubo, bo wiadomo że walką ich zjedzą
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
będzie namiastka LM, niech im jeszcze hymn LM zagrają 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
ja jebie trzy mecze dałem bez remisu i w trzech remis? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
No to Legia ma swoją lige mistrzów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
symaptyczne te chlopaki ze stjarnan ale jakbym odpadl z le z takimi pasterzami to bym powaznie zastanowil sie nad zmiana zawodu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575 |
symaptyczne te chlopaki ze stjarnan ale jakbym odpadl z le z takimi pasterzami to bym powaznie zastanowil sie nad zmiana zawodu ...a w Polsce jak kto chce"
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|