Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 25 1 2 10 11 12 13 14 24 25
Dołączył: Nov 2010
Posty: 23
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 23
nawet jesli nie dzwignie

to by znaczylo ze

tak po prostu , po ludzku , po polsku

im zalujesz ??

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
bialorus zly przyklad, niedosc, ze to kraj lukaszenki a bate to jego ukochany klub to i potencjalowo(w sensie frekwencji) moga nam naskoczyc

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731
Likes: 5
Originally Posted by bitnap
a tam pierdolisz Tazen, przyznaj, ze chodzi tylko i wylacznie o niedawna pacyfikacje jadzki na lazienkowskiej oraz kradziez flag a nie uparcie lejesz wode udajac bezstronnego wink
laugh

Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
STJARNAN mogę się założyć, że miesiąc temu prawie nikt tego klubu nie znał, a dziś wszyscy potrafią bezbłędnie nazwę napisać smile

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
potencjal mamy napewno wystarczajacy, zeby napelniac do ost miejsca co kolejke w wiekszych miastach stadiony 40-tys

ale poki bedzie moda na krojenie z koszulek 8-letnich lepkow, wjazdy z racami i przyspiewkami na turnieje juniorskie i inne podobne to nie ma na to szans bo co zdrowszy czlowiek dzieciaka na stadion(a nawet jego okolice) nie zaprowadzi

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by Septic
nawet jesli nie dzwignie

to by znaczylo ze

tak po prostu , po ludzku , po polsku

im zalujesz ??
po prostu, po ludzku, po polsku ich nienawidzę wink


a co do frekwencji to nasza liga to słaby przykład, nawet na Legii poleciała strasznie
na lm zyskuje klub, nie liga, jak sie myle to dajcie jakiś przykład

Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Originally Posted by Farciarz
STJARNAN mogę się założyć, że miesiąc temu prawie nikt tego klubu nie znał, a dziś wszyscy potrafią bezbłędnie nazwę napisać smile

wykorzystali na 1000 % szane jakie daje udzial w pucharach

zagrali juz 6 meczy zadnego nie przegrali

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Krzysztof Stanowski ‏@K_Stanowski 2 min.
Zmiana planów. W sobotę na Stadionie Narodowym: Real Madryt kontra… Legia Warszawa.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Nagła zmiana planów. Nie z włoską Fiorentiną, ale z Legią Warszawa zagra w sobotę Real Madryt na Stadionie Narodowym w Warszawie! „Supermecz” nagle więc nabiera dla mieszkańców stolicy na atrakcyjności. Ligi Mistrzów póki co w tym mieście chyba nie będzie, ale wielkie gwiazdy – już tak.

Jak udało nam się dowiedzieć, ogłoszenie decyzji o zmianie rywala Realu powinno zostać ogłoszone jutro o godzinie 13.00. Legia ma ściągnąć na trybuny więcej kibiców niż Fiorentina, organizatorzy mają nadzieję, że pojawi się nawet komplet – czyli ponad 50 tysięcy kibiców. Bilety ciągle można kupować.

Czy mecz będzie kolidował z ekstraklasą? Będzie. Na piątek Legia ma zaplanowany mecz z Jagiellonią w Białymstoku, ale taki rozwój wypadków może oznaczać, że przeciwko „Jadze” nie wystąpi optymalna jedenastka.

Przypomnijmy, że w zeszłym roku w podobnym spotkaniu Lechia Gdańsk zremisowała z Barceloną 2:2.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Nagła zmiana planów. Nie z włoską Fiorentiną, ale z Legią Warszawa zagra w sobotę Real Madryt na Stadionie Narodowym w Warszawie! „Supermecz” nagle więc nabiera dla mieszkańców stolicy na atrakcyjności. Ligi Mistrzów póki co w tym mieście chyba nie będzie, ale wielkie gwiazdy – już tak.

Jak udało nam się dowiedzieć, ogłoszenie decyzji o zmianie rywala Realu powinno zostać ogłoszone jutro o godzinie 13.00. Legia ma ściągnąć na trybuny więcej kibiców niż Fiorentina, organizatorzy mają nadzieję, że pojawi się nawet komplet – czyli ponad 50 tysięcy kibiców. Bilety ciągle można kupować.

Czy mecz będzie kolidował z ekstraklasą? Będzie. Na piątek Legia ma zaplanowany mecz z Jagiellonią w Białymstoku, ale taki rozwój wypadków może oznaczać, że przeciwko „Jadze” nie wystąpi optymalna jedenastka.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
wow, fajna promocja nawet

ale ten Real wpada z pierwszym składem czy raczej Real Madryt B/C?

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
to trzeba walić Jagę grubo laugh laugh

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Originally Posted by Tazen
wow, fajna promocja nawet

ale ten Real wpada z pierwszym składem czy raczej Real Madryt B/C?
bilety na mecz z Fiorentiną były od 190zł więc pewnie pierwszym.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by Marcel
to trzeba walić Jagę grubo laugh laugh
jeżeli faktycznie przyjadą z Piechami i Lewczukami to trzeba grać grubo, bo wiadomo że walką ich zjedzą

Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
będzie namiastka LM, niech im jeszcze hymn LM zagrają grin

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
ja jebie trzy mecze dałem bez remisu i w trzech remis?

laugh

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
No to Legia ma swoją lige mistrzów.

Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
Pokój duszy 29-letniemu kumplowi z osiedla

wywieszony nekrolog ale jak go znam popełnił samobójstwo

gościu miał zaawansowaną depresję, mało znajomych i naparzał MMO zresztą jego awatar i jedyne zdj na fb mówi samo za siebie

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/t1.0-9/248915_388782721199681_546300748_n.jpg

sporo samobójców i nieszcześliwych wypadków pochłonęła śmierć w przeciągu 0,5 roku...

[*]

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
symaptyczne te chlopaki ze stjarnan ale jakbym odpadl z le z takimi pasterzami to bym powaznie zastanowil sie nad zmiana zawodu

Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
Originally Posted by bitnap
symaptyczne te chlopaki ze stjarnan ale jakbym odpadl z le z takimi pasterzami to bym powaznie zastanowil sie nad zmiana zawodu


...a w Polsce jak kto chce"

Strona 12 z 25 1 2 10 11 12 13 14 24 25

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, aker, 11kera11, Sensei, kamel, $-man, JelineK), 1,958 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,598
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1