Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 25 1 2 12 13 14 15 16 24 25
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by antyfutbol

Qwa ta legia to poważna jest ?

Przecież ostatnimi dniami to co dziennie się ośmieszają qwa niby poważna instytucja ,a kompromitacja co krok .
trenr berg chce przekładać ligowy mecz z Jagą aby zagrać o czapkę śliwek z RM laugh no qwa proszę was po hooj mu taki mecz? aby kontuzje lewą złapać ? sprawdzić zespoł jak śląsk z BVB .... laugh laugh .
Coraz bardziej wieje od tego kluby frajerstwem i amatorką .

W dodatku na światło dzienne wychodzą kolejne rewelacje ( na razie w formie plotek ) ze Lesny na siłę nominował Ostrowską na dyrektora zespołu po mimo sprzeciwu innych działaczy i pani marta tylko u leśnego miała poparcie laugh .
Coraz weselej ...ciekawe czemu Lesny tak popierał ostrowską .... pewnie gałę robiła dobrą grin

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,728
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,728
Likes: 5
no tak kompromitacja na calego ze chcieli zagrac z najlepsza druzyna swiata zamiast pojedynku z Jagiellonia Bialystok.. laugh

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,728
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,728
Likes: 5
Originally Posted by Tazen
Legia nie ma drugiego składu, Piech, Lewczuk, Pinto, Saganowski, Rzeźniczak i juniorzy to druga ósemka ligi.
a Jagiellonia to niby co? nawet walkower gówno dał laugh

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Raiders a zobacz to laugh

http://m.onet.pl/sport/pilka-nozna/liga-mistrzow-news,g2qsh

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Z telefonu wklejam pisze wiec nie wiem czy otworzysz ten link

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,728
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,728
Likes: 5
Originally Posted by Krystian
Z telefonu wklejam pisze wiec nie wiem czy otworzysz ten link
otworzy, tylko co w nim śmiesznego?

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by Krystian
Raiders a zobacz to laugh

http://m.onet.pl/sport/pilka-nozna/liga-mistrzow-news,g2qsh

czytałem to już ..... za dużo legia robi szumu i lamentu ,niech jeszcze do papieża napiszą może pomoże smirk

Fakt klub jest pokrzywdzony ,ale tylko z własnej winy sami sobie nogę podłożyli rewolucje trzeba zrobić w zarządzie ,a tu jakoś cisza próbuje się pod dywan wszystko zamieść .. na konferencji też leśny dojebał ze liste graczy robi nowy system i nikt tego nie sprawdził laugh .... pociągnięty za język przez pismaków niechętnie przyznał ze Ostrowska się pod listą podpisuje smile

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
No wlasnie, zaraz do putina napisza, w sumie jest szansa aby on ich poparl przeciwko uefa laugh

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by Tazen
Legia nie ma drugiego składu, Piech, Lewczuk, Pinto, Saganowski, Rzeźniczak i juniorzy to druga ósemka ligi.
a Jagiellonia to niby co? nawet walkower gówno dał laugh
a Jagiellonia to, że mogłaby podjąć z nimi równą walkę, a nawet przewyższać ich zaangażowaniem.. jak już bawimy się we wbijanie szpili to przypominam, że Legia zdobyła mistrzostwo dopiero gdy całą konkurencje dopadł kryzys, a przez resztę sezonów oglądaliście dupę Wisły, Lecha, Śląska czy Zagłębia wink A porównywanie klubu z budżetem 100mln do klubu z dziesięciokrotnie mniejszym to troszkę kpina, nie uważasz?

I bez odbioru, bo jesteś jednym z nielicznych przyjebanych kretynów tego forum, z którymi nie powinno się dyskutować.

zresztą temat już chyba się urwał i przyjedzie 'w miarę' pierwszy skład

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,728
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,728
Likes: 5
Originally Posted by Tazen
nie uważasz?

I bez odbioru,
LOL
ty nawet bic sie nie umiesz

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
To tylko, żebyś sam sobie odpowiedział, bo mam w dupie Twoje zdanie. Jesteś półsprawny umysłowo, więc jak mam się bić?

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,728
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,728
Likes: 5
Originally Posted by Tazen
To tylko, żebyś sam sobie odpowiedział, bo mam w dupie Twoje zdanie. Jesteś półsprawny umysłowo, więc jak mam się bić?
Po co ty sie w ogole wpieprzasz w tematy które nie powinny cie interesowac? Juz ci wczoraj normalna część forum napisała że pierdzielisz jak potłuczony. Właśnie tak cie można odebrać.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
normalna część forum = popierający stanowisko Legii grin

typowa Warszawa, prawda jest nasza i tylko nasza

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Białystok jak Celtic, zachowuje się niehonorowo grin

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Mam nadzieje Legioniści, że jak kiedyś łapniecie buka na jakimś błędzie czy zamuleniu się z kursami przy jakichś ogólnych spadkach to nie będziecie próbowali skorzystać, tylko grzecznie zgłosicie im to na live czacie. Nie można wykorzystywać drobnych błędów, pamiętajcie grin

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,728
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,728
Likes: 5
miałem na myśli taką, która nie kipi z nienawiścią, możesz sobie to robić, ale europejskie puchary to nie twoja działka w tym przypadku

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by 11kera11
miałem na myśli taką, która nie kipi z nienawiścią, możesz sobie to robić, ale europejskie puchary to nie twoja działka w tym przypadku
wasza chyba powoli też, a przynajmniej LM laugh

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by Tazen
Originally Posted by 11kera11
miałem na myśli taką, która nie kipi z nienawiścią, możesz sobie to robić, ale europejskie puchary to nie twoja działka w tym przypadku
powoli chyba też nie wasza, a przynajmniej LM laugh

pomieszałem strasznie

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
dla mnie granie sparingow gdy liga wystartowala na dobre to kompromitacja tych którzy chocby tylko mysla o zorganizowaniu takiego spotkania

niewazne czy ma przyjechac real, barca czy hercules alicante

albo robimy profesjonalna lige i profesjonalnie traktujemy ligowa rywalizacje albo sie bawimy w nabijanie kabzy gdzie jednorazowy spektakl z "dobrym clownem" jest wazniejszy niz caly sredniej jakosci ligowy sezon

Strona 14 z 25 1 2 12 13 14 15 16 24 25

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rymoholik, alfa, betowiec, rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, Lukasz111, forty, 11kera11), 655 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,008
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1