|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Niech się w tej Legii skupią na wywaleniu dyletantów z kadry zarządzającej i zatrudnieniu profesjonalistów to może za kilka lat z Realem albo Barcą zagrają o punkty w LM a nie puchar polsatu w sparingu. PS. Skorża w Lechu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
Kompromitacja ale nie ze strony Legii tylko organizatorów meczu super gigantów. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
PS. Skorża w Lechu  przynajmniej liga będzie ciekawsza
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Co tak sapiesz kera 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
uff że ze strony organizatorów, bo juz noz sie w kieszeni otwierał 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
zaraz beda jakies 2-3 transfery mocne w Lechu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
A to luz  Zgadzam się natomiast, że granie takich wynalazków w trakcie trwania sezonu to kpina i Legia nie powinna się w angażować. Jak widać widmo kasy i splendoru zagrania w takim spotkaniu jednak robi swoje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
zaraz beda jakies 2-3 transfery mocne w Lechu Giza Iwański Wawrzyniak
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
zaraz beda jakies 2-3 transfery mocne w Lechu Giza Iwański Wawrzyniak Ljuba bo bez kontraktu jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
zaraz beda jakies 2-3 transfery mocne w Lechu Chyba z Lecha
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
te 2 transfery to pewnie chodzilo o
1)odejscie rumaka 2)zatrudnienie nowej sprzataczki
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Jeśli mają tutaj być transfery to i tak za mało czasu, Skorża by musiał na bezrobotnym sam szukać "talentów" i teraz je wprowadzić, a zostało powiedzmy dwa tygodnie do końca okienko
Więc jak zwykle będzie wprowadzony jeśli bedzie ten szrot z bałkanów czy innej Skandynawii i będzie jak zwykle.
Manager z Poznania zadzwoni do znajomego managera w Serbii, ten dalej do kolejnego ziomka, ten z kolei do następnego.
I każdy pobierze swoją prowzije i za np. transfer za gościa który kosztuje 500 tys złotych, zapłacą 1.5mln złotych bo tnąna prowizji jak skurczybyki.
Nie raz o tym wspominał Jóżwiak jak go wyjebali z Legii, ten Jarek Kołakowski czy Piekario...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
te 2 transfery to pewnie chodzilo o
1)odejscie rumaka 2)zatrudnienie nowej sprzataczki  Waldek chciał pewnie 100k miesięcznie a Skorża "tylko" 80k więc wzięli Skorżę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
te 2 transfery to pewnie chodzilo o
1)odejscie rumaka 2)zatrudnienie nowej sprzataczki  Waldek chciał pewnie 100k miesięcznie a Skorża "tylko" 80k więc wzięli Skorżę  Nagle pojawia się też nazwisko Bajora, czyli opcja oszczędnościowa, jeszcze tańsza niż w przypadku Rumaka. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,844 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,844 Likes: 10 |
Stalówka 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,386
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,386 |
Jeśli mają tutaj być transfery to i tak za mało czasu, Skorża by musiał na bezrobotnym sam szukać "talentów" i teraz je wprowadzić, a zostało powiedzmy dwa tygodnie do końca okienko
Więc jak zwykle będzie wprowadzony jeśli bedzie ten szrot z bałkanów czy innej Skandynawii i będzie jak zwykle.
Manager z Poznania zadzwoni do znajomego managera w Serbii, ten dalej do kolejnego ziomka, ten z kolei do następnego.
I każdy pobierze swoją prowzije i za np. transfer za gościa który kosztuje 500 tys złotych, zapłacą 1.5mln złotych bo tnąna prowizji jak skurczybyki.
Nie raz o tym wspominał Jóżwiak jak go wyjebali z Legii, ten Jarek Kołakowski czy Piekario... zawsze można zatrudnić półprofesjonalistów z jakiejś Danii czy w sytuacji kompletnie awaryjnej studentów, różnicy nie powinno być widać, więc po co przepłacać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Bajor to nawet ciekawa propozycja, coś tam Zagłębie grało jak ich porządnie przygotował, wtedy kiedy Micanski tak szalał. Chyba że coś pomieszałem i wtedy nie było Bajora w Lubinie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
tylko pytanie czy poradzi sobie z tymi rozpieszczonymi gwiazdorkami, jak nie to niech ich odpalą i grają juniorami, w końcu solidną młodzież u siebie mają
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Z tego co pamiętam to był. Ale miał jakieś problemy rodzinne i chyba w poważną depreche popadł. Może już się chłop poskładał.
A piłkarzyna to z niego był słaby. Jako trener lepiej sobie radził.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
No, to dobrze kojarzę. Zmarła mu żona i się posypał zupełnie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|