Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 25 1 2 14 15 16 17 18 24 25
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Niech się w tej Legii skupią na wywaleniu dyletantów z kadry zarządzającej i zatrudnieniu profesjonalistów to może za kilka lat z Realem albo Barcą zagrają o punkty w LM a nie puchar polsatu w sparingu.

PS. Skorża w Lechu laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Originally Posted by quincy
Kompromitacja ale nie ze strony Legii tylko organizatorów meczu super gigantów.
uff

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Originally Posted by Goget
PS. Skorża w Lechu laugh


przynajmniej liga będzie ciekawsza

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Co tak sapiesz kera tongue

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
uff że ze strony organizatorów, bo juz noz sie w kieszeni otwierał grin

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
zaraz beda jakies 2-3 transfery mocne w Lechu

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
A to luz wink

Zgadzam się natomiast, że granie takich wynalazków w trakcie trwania sezonu to kpina i Legia nie powinna się w angażować. Jak widać widmo kasy i splendoru zagrania w takim spotkaniu jednak robi swoje.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by Uve87
zaraz beda jakies 2-3 transfery mocne w Lechu

Giza
Iwański
Wawrzyniak

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by Biczu
Originally Posted by Uve87
zaraz beda jakies 2-3 transfery mocne w Lechu

Giza
Iwański
Wawrzyniak

Ljuba bo bez kontraktu jest tongue

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by Uve87
zaraz beda jakies 2-3 transfery mocne w Lechu
Chyba z Lecha

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
te 2 transfery to pewnie chodzilo o

1)odejscie rumaka
2)zatrudnienie nowej sprzataczki

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Jeśli mają tutaj być transfery to i tak za mało czasu, Skorża by musiał na bezrobotnym sam szukać "talentów" i teraz je wprowadzić, a zostało powiedzmy dwa tygodnie do końca okienko

Więc jak zwykle będzie wprowadzony jeśli bedzie ten szrot z bałkanów czy innej Skandynawii i będzie jak zwykle.

Manager z Poznania zadzwoni do znajomego managera w Serbii, ten dalej do kolejnego ziomka, ten z kolei do następnego.

I każdy pobierze swoją prowzije i za np. transfer za gościa który kosztuje 500 tys złotych, zapłacą 1.5mln złotych bo tnąna prowizji jak skurczybyki.

Nie raz o tym wspominał Jóżwiak jak go wyjebali z Legii, ten Jarek Kołakowski czy Piekario...

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by bitnap
te 2 transfery to pewnie chodzilo o

1)odejscie rumaka
2)zatrudnienie nowej sprzataczki

laugh

Waldek chciał pewnie 100k miesięcznie a Skorża "tylko" 80k więc wzięli Skorżę wink

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Originally Posted by quincy
Originally Posted by bitnap
te 2 transfery to pewnie chodzilo o

1)odejscie rumaka
2)zatrudnienie nowej sprzataczki

laugh

Waldek chciał pewnie 100k miesięcznie a Skorża "tylko" 80k więc wzięli Skorżę wink
Nagle pojawia się też nazwisko Bajora, czyli opcja oszczędnościowa, jeszcze tańsza niż w przypadku Rumaka. smile

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,841
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,841
Likes: 10
Stalówka boks

Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Originally Posted by Hellraiser
Jeśli mają tutaj być transfery to i tak za mało czasu, Skorża by musiał na bezrobotnym sam szukać "talentów" i teraz je wprowadzić, a zostało powiedzmy dwa tygodnie do końca okienko

Więc jak zwykle będzie wprowadzony jeśli bedzie ten szrot z bałkanów czy innej Skandynawii i będzie jak zwykle.

Manager z Poznania zadzwoni do znajomego managera w Serbii, ten dalej do kolejnego ziomka, ten z kolei do następnego.

I każdy pobierze swoją prowzije i za np. transfer za gościa który kosztuje 500 tys złotych, zapłacą 1.5mln złotych bo tnąna prowizji jak skurczybyki.

Nie raz o tym wspominał Jóżwiak jak go wyjebali z Legii, ten Jarek Kołakowski czy Piekario...
zawsze można zatrudnić półprofesjonalistów z jakiejś Danii czy w sytuacji kompletnie awaryjnej studentów, różnicy nie powinno być widać, więc po co przepłacać?

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Bajor to nawet ciekawa propozycja, coś tam Zagłębie grało jak ich porządnie przygotował, wtedy kiedy Micanski tak szalał. Chyba że coś pomieszałem i wtedy nie było Bajora w Lubinie.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
tylko pytanie czy poradzi sobie z tymi rozpieszczonymi gwiazdorkami, jak nie to niech ich odpalą i grają juniorami, w końcu solidną młodzież u siebie mają

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Z tego co pamiętam to był. Ale miał jakieś problemy rodzinne i chyba w poważną depreche popadł. Może już się chłop poskładał.

A piłkarzyna to z niego był słaby. Jako trener lepiej sobie radził.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
No, to dobrze kojarzę. Zmarła mu żona i się posypał zupełnie.

Strona 16 z 25 1 2 14 15 16 17 18 24 25

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (burbon, alfa, rafal08, Sensei, $-man, aker, forty, latajaca_holenderka, ANZELMO, JelineK), 1,819 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,722
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1