|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Z tego co pamiętam to był. Ale miał jakieś problemy rodzinne i chyba w poważną depreche popadł. Może już się chłop poskładał.
A piłkarzyna to z niego był słaby. Jako trener lepiej sobie radził. Żona mu zmarła w Kołobrzegu na wczasach
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
troszku kiepski przyklad quincy ale intencja najwazniejsza  ja tam legii nie bronie przed sezonem zagrac nawet z druzyna "borat i przyjaciele" ale w trakcie sezonu? szanujmy sie z reszta dla mnie to sciaganie najwiekszych zespolow to strasznie ulomna sprawa, rozumiem chinczykow ktorzy nigdy w zyciu w zadnych rozgrywkach z manchesterem, chelsea czy realem nie zagraja Legia chce zagrać z Realem,by poczuć namiastkę Ligi Mistrzów, którą jej odebrano... a mecz z Jagą zagra innym razem ...  ale u nas? w srodku europy? i co najwazniejsze w srodku sezonu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
troszku kiepski przyklad quincy ale intencja najwazniejsza  ja tam legii nie bronie przed sezonem zagrac nawet z druzyna "borat i przyjaciele" ale w trakcie sezonu? szanujmy sie z reszta dla mnie to sciaganie najwiekszych zespolow to strasznie ulomna sprawa, rozumiem chinczykow ktorzy nigdy w zyciu w zadnych rozgrywkach z manchesterem, chelsea czy realem nie zagraja Legia chce zagrać z Realem,by poczuć namiastkę Ligi Mistrzów, którą jej odebrano... a mecz z Jagą zagra innym razem ...  ale u nas? w srodku europy? i co najwazniejsze w srodku sezonu? Legia chce zagrać z Realem,by poczuć namiastkę Ligi Mistrzów, którą jej odebrano... a mecz z Jagą zagra innym razem ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
troszku kiepski przyklad quincy ale intencja najwazniejsza  ja tam legii nie bronie przed sezonem zagrac nawet z druzyna "borat i przyjaciele" ale w trakcie sezonu? szanujmy sie z reszta dla mnie to sciaganie najwiekszych zespolow to strasznie ulomna sprawa, rozumiem chinczykow ktorzy nigdy w zyciu w zadnych rozgrywkach z manchesterem, chelsea czy realem nie zagraja Legia chce zagrać z Realem,by poczuć namiastkę Ligi Mistrzów, którą jej odebrano... a mecz z Jagą zagra innym razem ...  ale u nas? w srodku europy? i co najwazniejsze w srodku sezonu? Legia chce zagrać z Realem,by poczuć namiastkę Ligi Mistrzów, którą jej odebrano... a mecz z Jagą zagra innym razem ...  sama sobie odebrała...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Do sensacyjnej informacji dotarł futbolnews.pl. Sprawą meczu rewanżowego Celtiku z Legią zainteresował się Interpol. Z jakiego powodu? Chodzi o wątek bukmacherski, który może rzucić nowe światło w kwestii wydarzeń z Edynburga.
Na jakiej podstawie w sprawę może zaangażować się Interpol? Międzynarodowa organizacja policyjna zainteresowała się wątkiem związanym z zakładami bukmacherskimi, które towarzyszyły rewanżowemu spotkaniu Celtiku z Legią. Na dwie godziny przed rozpoczęciem meczu, czyli mniej więcej wtedy, kiedy okazało się, jakie nazwiska piłkarzy obu drużyn zostały wpisane do protokołu meczowego, kursy na awans Celtiku u brytyjskich bukmacherów drastycznie zaczęły spadać. Zakłady na awans "The Bhoys" nagle zaczęły cieszyć się wielką popularnością, co spowodowało natychmiastową reakcję firm bukmacherskich, które coraz mniej płaciły za sukces Celtiku w stosunku do tego co działo się kilka godzin wcześniej.
Interpol może chcieć zbadać, czy nie miało to związku z informacją, że w składzie Legii, wśród rezerwowych znajduje się nazwisko Bartosza Bereszyńskiego. Inaczej mówiąc, czy przy tej sprawie nie doszło do manipulacji. Istnieje podejrzenie, że ktoś po prostu próbował wykorzystać sprawę legionisty, który nie był uprawniony do gry w tym spotkaniu do tego, żeby zarobić gigantyczne pieniądze poprzez zakłady bukmacherskie. Do zainteresowania się tym wątkiem zachęciły Interpol same firmy zajmujące się przyjmowaniem zakładów sportowych, które mogły zostać narażone w ten sposób na olbrzymie straty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
a tymczasem Troyes obejmuje prowadzenie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Do sensacyjnej informacji dotarł futbolnews.pl. Sprawą meczu rewanżowego Celtiku z Legią zainteresował się Interpol. Z jakiego powodu? Chodzi o wątek bukmacherski, który może rzucić nowe światło w kwestii wydarzeń z Edynburga.
Na jakiej podstawie w sprawę może zaangażować się Interpol? Międzynarodowa organizacja policyjna zainteresowała się wątkiem związanym z zakładami bukmacherskimi, które towarzyszyły rewanżowemu spotkaniu Celtiku z Legią. Na dwie godziny przed rozpoczęciem meczu, czyli mniej więcej wtedy, kiedy okazało się, jakie nazwiska piłkarzy obu drużyn zostały wpisane do protokołu meczowego, kursy na awans Celtiku u brytyjskich bukmacherów drastycznie zaczęły spadać. Zakłady na awans "The Bhoys" nagle zaczęły cieszyć się wielką popularnością, co spowodowało natychmiastową reakcję firm bukmacherskich, które coraz mniej płaciły za sukces Celtiku w stosunku do tego co działo się kilka godzin wcześniej.
Interpol może chcieć zbadać, czy nie miało to związku z informacją, że w składzie Legii, wśród rezerwowych znajduje się nazwisko Bartosza Bereszyńskiego. Inaczej mówiąc, czy przy tej sprawie nie doszło do manipulacji. Istnieje podejrzenie, że ktoś po prostu próbował wykorzystać sprawę legionisty, który nie był uprawniony do gry w tym spotkaniu do tego, żeby zarobić gigantyczne pieniądze poprzez zakłady bukmacherskie. Do zainteresowania się tym wątkiem zachęciły Interpol same firmy zajmujące się przyjmowaniem zakładów sportowych, które mogły zostać narażone w ten sposób na olbrzymie straty. jak pisalem, ze wal na gruba skale to mnie wysmiali 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Real Madrid: Casillas, Pepe, Ramos, Coentrao, Ronaldo, Kroos, Benzemá, James, Bale, Carvajal y Modric Beto, Fazio, Fernando Navarro, Pareja, Coke, Krychowiak, Carriço, Suárez, Vitolo, Parreu y Bacca @witam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Witam. Real + over 2,5  i lżej towarzyski mecz ManU 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Sewilla lub remis 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
MU vs Valencia : De Gea; Jones, Smalling, Blackett; Young, Fletcher, Herrera, James; Mata; Rooney, Hernandez
Alves, Barragan, Vezo, Otamendi, Gaya, Parejo, J. Fuego, André Gomes, Feghouli, Alcacer y Rodrigo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10 |
Stalówka nie zawiodła  teraz Blackpool  no i Real o2,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
tak mi się jakoś widzi, że Arles i Tours powinno awansować do następnej rundy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
no i proszę Tours już prowadzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Tazen, czytałeś Stanowskiego na weszło ? To m.i. o Tobie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Tazen, czytałeś Stanowskiego na weszło ? To m.i. o Tobie.  Stanowski ma teksty czasem trafione w 100%, ten jest tego idealnym przykładem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Stanowski ostatnio odpływa zdecydowanie zbyt często, ma sporo racji ale właśnie w ostatnim czasie bardzo dobrze widać, że to że kibicem Legii i to wpływa na jego obiektywizm.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Krzysztof Chrobak trenerem tymczasowym Lecha.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Brighton -1.5 @ 2.50 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Haczyk jak jesteś z Krakowa to wsadziłbyś sobie w avatar jakąś maczetę a nie murzyna 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|