Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 25 1 2 15 16 17 18 19 24 25
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by quincy
Z tego co pamiętam to był. Ale miał jakieś problemy rodzinne i chyba w poważną depreche popadł. Może już się chłop poskładał.

A piłkarzyna to z niego był słaby. Jako trener lepiej sobie radził.
Żona mu zmarła w Kołobrzegu na wczasach

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Originally Posted by bitnap
troszku kiepski przyklad quincy ale intencja najwazniejsza wink

ja tam legii nie bronie przed sezonem zagrac nawet z druzyna "borat i przyjaciele" ale w trakcie sezonu? szanujmy sie

z reszta dla mnie to sciaganie najwiekszych zespolow to strasznie ulomna sprawa, rozumiem chinczykow ktorzy nigdy w zyciu w zadnych rozgrywkach z manchesterem, chelsea czy realem nie zagraja

Legia chce zagrać z Realem,by poczuć namiastkę Ligi Mistrzów, którą jej odebrano...
a mecz z Jagą zagra innym razem ... smile

ale u nas? w srodku europy? i co najwazniejsze w srodku sezonu?

Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Originally Posted by mateekk
Originally Posted by bitnap
troszku kiepski przyklad quincy ale intencja najwazniejsza wink

ja tam legii nie bronie przed sezonem zagrac nawet z druzyna "borat i przyjaciele" ale w trakcie sezonu? szanujmy sie

z reszta dla mnie to sciaganie najwiekszych zespolow to strasznie ulomna sprawa, rozumiem chinczykow ktorzy nigdy w zyciu w zadnych rozgrywkach z manchesterem, chelsea czy realem nie zagraja

Legia chce zagrać z Realem,by poczuć namiastkę Ligi Mistrzów, którą jej odebrano...
a mecz z Jagą zagra innym razem ... smile

ale u nas? w srodku europy? i co najwazniejsze w srodku sezonu?

Legia chce zagrać z Realem,by poczuć namiastkę Ligi Mistrzów, którą jej odebrano...
a mecz z Jagą zagra innym razem ... smile

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Originally Posted by mateekk
Originally Posted by mateekk
Originally Posted by bitnap
troszku kiepski przyklad quincy ale intencja najwazniejsza wink

ja tam legii nie bronie przed sezonem zagrac nawet z druzyna "borat i przyjaciele" ale w trakcie sezonu? szanujmy sie

z reszta dla mnie to sciaganie najwiekszych zespolow to strasznie ulomna sprawa, rozumiem chinczykow ktorzy nigdy w zyciu w zadnych rozgrywkach z manchesterem, chelsea czy realem nie zagraja

Legia chce zagrać z Realem,by poczuć namiastkę Ligi Mistrzów, którą jej odebrano...
a mecz z Jagą zagra innym razem ... smile

ale u nas? w srodku europy? i co najwazniejsze w srodku sezonu?

Legia chce zagrać z Realem,by poczuć namiastkę Ligi Mistrzów, którą jej odebrano...
a mecz z Jagą zagra innym razem ... smile
sama sobie odebrała...

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Do sensacyjnej informacji dotarł futbolnews.pl. Sprawą meczu rewanżowego Celtiku z Legią zainteresował się Interpol. Z jakiego powodu? Chodzi o wątek bukmacherski, który może rzucić nowe światło w kwestii wydarzeń z Edynburga.

Na jakiej podstawie w sprawę może zaangażować się Interpol? Międzynarodowa organizacja policyjna zainteresowała się wątkiem związanym z zakładami bukmacherskimi, które towarzyszyły rewanżowemu spotkaniu Celtiku z Legią. Na dwie godziny przed rozpoczęciem meczu, czyli mniej więcej wtedy, kiedy okazało się, jakie nazwiska piłkarzy obu drużyn zostały wpisane do protokołu meczowego, kursy na awans Celtiku u brytyjskich bukmacherów drastycznie zaczęły spadać. Zakłady na awans "The Bhoys" nagle zaczęły cieszyć się wielką popularnością, co spowodowało natychmiastową reakcję firm bukmacherskich, które coraz mniej płaciły za sukces Celtiku w stosunku do tego co działo się kilka godzin wcześniej.

Interpol może chcieć zbadać, czy nie miało to związku z informacją, że w składzie Legii, wśród rezerwowych znajduje się nazwisko Bartosza Bereszyńskiego. Inaczej mówiąc, czy przy tej sprawie nie doszło do manipulacji. Istnieje podejrzenie, że ktoś po prostu próbował wykorzystać sprawę legionisty, który nie był uprawniony do gry w tym spotkaniu do tego, żeby zarobić gigantyczne pieniądze poprzez zakłady bukmacherskie. Do zainteresowania się tym wątkiem zachęciły Interpol same firmy zajmujące się przyjmowaniem zakładów sportowych, które mogły zostać narażone w ten sposób na olbrzymie straty.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
a tymczasem Troyes obejmuje prowadzenie hura

Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Originally Posted by vindom
Do sensacyjnej informacji dotarł futbolnews.pl. Sprawą meczu rewanżowego Celtiku z Legią zainteresował się Interpol. Z jakiego powodu? Chodzi o wątek bukmacherski, który może rzucić nowe światło w kwestii wydarzeń z Edynburga.

Na jakiej podstawie w sprawę może zaangażować się Interpol? Międzynarodowa organizacja policyjna zainteresowała się wątkiem związanym z zakładami bukmacherskimi, które towarzyszyły rewanżowemu spotkaniu Celtiku z Legią. Na dwie godziny przed rozpoczęciem meczu, czyli mniej więcej wtedy, kiedy okazało się, jakie nazwiska piłkarzy obu drużyn zostały wpisane do protokołu meczowego, kursy na awans Celtiku u brytyjskich bukmacherów drastycznie zaczęły spadać. Zakłady na awans "The Bhoys" nagle zaczęły cieszyć się wielką popularnością, co spowodowało natychmiastową reakcję firm bukmacherskich, które coraz mniej płaciły za sukces Celtiku w stosunku do tego co działo się kilka godzin wcześniej.

Interpol może chcieć zbadać, czy nie miało to związku z informacją, że w składzie Legii, wśród rezerwowych znajduje się nazwisko Bartosza Bereszyńskiego. Inaczej mówiąc, czy przy tej sprawie nie doszło do manipulacji. Istnieje podejrzenie, że ktoś po prostu próbował wykorzystać sprawę legionisty, który nie był uprawniony do gry w tym spotkaniu do tego, żeby zarobić gigantyczne pieniądze poprzez zakłady bukmacherskie. Do zainteresowania się tym wątkiem zachęciły Interpol same firmy zajmujące się przyjmowaniem zakładów sportowych, które mogły zostać narażone w ten sposób na olbrzymie straty.
jak pisalem, ze wal na gruba skale to mnie wysmiali laugh laugh

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Real Madrid: Casillas, Pepe, Ramos, Coentrao, Ronaldo, Kroos, Benzemá, James, Bale, Carvajal y Modric

Beto, Fazio, Fernando Navarro, Pareja, Coke, Krychowiak, Carriço, Suárez, Vitolo, Parreu y Bacca

@witam
smile

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Witam.
Real + over 2,5 boks
i lżej towarzyski mecz
ManU boks

Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Sewilla lub remis boks

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
MU vs Valencia :
De Gea; Jones, Smalling, Blackett; Young, Fletcher, Herrera, James; Mata; Rooney, Hernandez

Alves, Barragan, Vezo, Otamendi, Gaya, Parejo, J. Fuego, André Gomes, Feghouli, Alcacer y Rodrigo.

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
Stalówka nie zawiodła aplauz teraz Blackpool boks

no i Real o2,5

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
tak mi się jakoś widzi, że Arles i Tours powinno awansować do następnej rundy

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
no i proszę Tours już prowadzi laugh

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Tazen, czytałeś Stanowskiego na weszło ?

To m.i. o Tobie. smile

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by akagi
Tazen, czytałeś Stanowskiego na weszło ?

To m.i. o Tobie. smile
Stanowski ma teksty czasem trafione w 100%,
ten jest tego idealnym przykładem

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Stanowski ostatnio odpływa zdecydowanie zbyt często, ma sporo racji ale właśnie w ostatnim czasie bardzo dobrze widać, że to że kibicem Legii i to wpływa na jego obiektywizm.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Krzysztof Chrobak trenerem tymczasowym Lecha.

Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Brighton -1.5 @ 2.50 ziemia

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Haczyk jak jesteś z Krakowa to wsadziłbyś sobie w avatar jakąś maczetę a nie murzyna grin

Strona 17 z 25 1 2 15 16 17 18 19 24 25

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, forty, Sensei, JelineK), 1,562 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,708
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1