|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Brighton -1.5 @ 2.50  widać, że autor typa to fachowiec z dyplomem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
dobry wieczór przyjaciele
milo widziec jak vindom sobie dowcipkuje na maxa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
Do sensacyjnej informacji dotarł futbolnews.pl. Sprawą meczu rewanżowego Celtiku z Legią zainteresował się Interpol. Z jakiego powodu? Chodzi o wątek bukmacherski, który może rzucić nowe światło w kwestii wydarzeń z Edynburga.
Na jakiej podstawie w sprawę może zaangażować się Interpol? Międzynarodowa organizacja policyjna zainteresowała się wątkiem związanym z zakładami bukmacherskimi, które towarzyszyły rewanżowemu spotkaniu Celtiku z Legią. Na dwie godziny przed rozpoczęciem meczu, czyli mniej więcej wtedy, kiedy okazało się, jakie nazwiska piłkarzy obu drużyn zostały wpisane do protokołu meczowego, kursy na awans Celtiku u brytyjskich bukmacherów drastycznie zaczęły spadać. Zakłady na awans "The Bhoys" nagle zaczęły cieszyć się wielką popularnością, co spowodowało natychmiastową reakcję firm bukmacherskich, które coraz mniej płaciły za sukces Celtiku w stosunku do tego co działo się kilka godzin wcześniej.
Interpol może chcieć zbadać, czy nie miało to związku z informacją, że w składzie Legii, wśród rezerwowych znajduje się nazwisko Bartosza Bereszyńskiego. Inaczej mówiąc, czy przy tej sprawie nie doszło do manipulacji. Istnieje podejrzenie, że ktoś po prostu próbował wykorzystać sprawę legionisty, który nie był uprawniony do gry w tym spotkaniu do tego, żeby zarobić gigantyczne pieniądze poprzez zakłady bukmacherskie. Do zainteresowania się tym wątkiem zachęciły Interpol same firmy zajmujące się przyjmowaniem zakładów sportowych, które mogły zostać narażone w ten sposób na olbrzymie straty. jak pisalem, ze wal na gruba skale to mnie wysmiali  I co? Wszyscy ci którzy pograli, po dwoch dniach liczyli kase?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Haczyk jak jesteś z Krakowa to wsadziłbyś sobie w avatar jakąś maczetę a nie murzyna  Nie gustuje w maczetach, a lubię tego skrzydłowego Violi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
dobry wieczór przyjaciele
milo widziec jak vindom sobie dowcipkuje na maxa dobry wieczór Pacyfku ty wczoraj żartowałeś na maksa, ja dzisiaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Interpool czy jak im tam ,mowiac prosto sie kurwa skompromitował
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
gdzie oni ten superpuchar graja, jakos nie poznaje tego stadionu?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,386
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,386 |
Interpool czy jak im tam ,mowiac prosto sie kurwa skompromitował pewnie gamonie nie obczaiły, że buki patrzą TYLKO na wynik z boiska, a nie ten z zielonych stolików
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
Interpool czy jak im tam ,mowiac prosto sie kurwa skompromitował pewnie gamonie nie obczaiły, że buki patrzą TYLKO na wynik z boiska, a nie ten z zielonych stolików paddy chyba rozliczyl celtic jako awans
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
gdzie oni ten superpuchar graja, jakos nie poznaje tego stadionu? Cardiff
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,386
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,386 |
gdzie oni ten superpuchar graja, jakos nie poznaje tego stadionu? Cardiff to w sumie zamiast tego cyrku w sobotę mogli grać na narodowym
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Tom jak tam sie zyje w niemczech?
lepiej niz w holandii
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Tom jak tam sie zyje w niemczech?
lepiej niz w holandii lepiej heh  szybko się zaklimatyzowałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Fechu się tak wczoraj rozkręcił, że nocował w budapesztańskiej izbie wytrzeźwień
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575 |
gdzie oni ten superpuchar graja, jakos nie poznaje tego stadionu? Cardiff to w sumie zamiast tego cyrku w sobotę mogli grać na narodowym super cyrk 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Tazen, czytałeś Stanowskiego na weszło ? To m.i. o Tobie.  tak samo obiektywny głos jak Twój, Stano należy do kółka wzajemnej adoracji więc co tu czytać, te same argumenty podnosi co każdy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
Ładnie Real z Sevilla pojechali z rożnymi w pierwszej polowie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
jak miałbym odrzucić jakieś klubowe animozje to Wujo idealnie oddaje pogląd na całą sprawę, jakby tak Celtowie postąpili to jedynym skompromitowanym pozostałaby Legia - Strasznie szmaciarskie to zachowanie władz Celticu. Szkoci powinni podjąć kontakt z Legią. Postąpić profesjonalnie, jak prawdziwi mężczyźni. A zachowali się strasznie niehonorowo - mówi "Wójt".
- Mogli chociaż odebrać telefon albo odpisać: "Nie ma szans, nie oddamy wam miejsca w LM. Zastanówcie się też, kogo na boisko wpuszczacie". Byłoby jasno i klarownie. Tymczasem kiedy Legia przeżywała swój dramat, Celtic miał to w d... - dodaje w swoim stylu.
- Błąd pracowników Legii jest oczywisty. Tego się nie da nazwać gapiostwem, to wielka głupota! Jest takie powiedzenie, że "ślepa babka w karty nie gra". Ten, kto przy pokerze się lekko zdrzemnął, odpada od stołu - kończy były selekcjoner reprezentacji Polski.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
Reading po gola do ht 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|