Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 10 1 2 6 7 8 9 10
#630018 19/08/2006 13:15
Dołączył: May 2006
Posty: 281
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 281
czytałem tongue a w praktyce jak to u was wyglądało? długo czekaliście?

Bonus: Unibet
#630019 19/08/2006 13:45
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
kilka minut w dniu roboczym. w weekendy Polski suport chyba nie pracuje. Trza na ang pisac chyba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Albo czekac do pon)

#630020 20/08/2006 16:46
Dołączył: May 2005
Posty: 189
S
member
member
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 189
musze pochwalic betsson, mimo ze Banik pisal ze moga odebrac bonus przy grze 1 i X mi dopisali cala wygrana z bonusem, wiec nie wiem co ten Banik kadzi.Ale nie polecam tak grac. Powodzennia, ogolnie to polecam tą promocje, wypłaciłem przelewem 167 zł i nie wiem skad sie wzielo 169 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#630021 20/08/2006 19:54
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
Quote
musze pochwalic betsson, mimo ze Banik pisal ze moga odebrac bonus przy grze 1 i X mi dopisali cala wygrana z bonusem, wiec nie wiem co ten Banik kadzi.Ale nie polecam tak grac. Powodzennia, ogolnie to polecam tą promocje, wypłaciłem przelewem 167 zł i nie wiem skad sie wzielo 169 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

nie odbiora ci bonusu za gre 1 i x ale nie wlicza tego do obrotu

#630022 21/08/2006 09:22
Dołączył: May 2005
Posty: 189
S
member
member
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 189
no mi widac wliczyli do obrotu bo pieniazki wraz z bonusem mam na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#630023 21/08/2006 09:31
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Jest jeszcze promocja 123+123? Na stronie glownej nie znalazlem info

#630024 21/08/2006 12:16
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
C
member
member
C Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
Giełda liczy się do obrotu bonusami (chodzi o "Sezon ogórkowy")?

#630025 21/08/2006 12:16
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
C
member
member
C Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
Aha, nie było pytania - sorry, nie doczytałem: nie liczy się.

#630026 21/08/2006 12:52
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
chce wpłącic tam kase po raz poierwszy czy jest jakaś promocja od depozytu????? prosze o szybką odp

#630027 21/08/2006 14:31
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
hmm wiem, ze niedawno była ta promocja bonus 123zł, ale jak jest teraz, to sam chętnie się dowiem:)

#630028 21/08/2006 15:23
Dołączył: Aug 2005
Posty: 112
C
member
member
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 112
Dzisiaj przelalem na konto w pokera 13$. Usiadlem przy stoliku, postanowilem przeznaczyc 10$ na gre. Rozegralem okolo 10 rozdan, zakonczylem gre z taka sama kwota jaka zaczelem i wyszedlem z gry. Gdy teraz wchodze na koncie mam juz tylko 3$ a co sie stalo z 10 ??

#630029 21/08/2006 17:36
Dołączył: Aug 2005
Posty: 112
C
member
member
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 112
A juz rozumiem dlaczego nie mam moich 10$. Gdy kogos rozlaczy z serwerem to jego konto gra dalej samo All In! Cos mi sie wydaje ze dzisiaj rano wszystkich rozlaczylo bo widzialem ilosc osob grajacych 0.

#630030 21/08/2006 18:14
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,054
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,054
przypomnijcie mi prosze jakie byly warunki promocji:

333 + 333 kase wplacalem 13.06.2006r.

jaki obrot (tylko bonusem czy bonusem + wplata) gdzies zapodzialem screena

z gory dziekuje

#630031 21/08/2006 18:39
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Quote
Jest jeszcze promocja 123+123? Na stronie glownej nie znalazlem info

Aktualna, gra na gieldzie nie liczy sie do obrotu.

#630032 21/08/2006 20:08
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
Banik, czy daloby sie cos zrobic z tym, zeby wszystkie mecze danej ligi/pucharu byly dostepne?
ostatnio nie mozna bylo zagrac dwoch meczow z polskiej ligi, teraz widze ledwie 8 meczy na czwartkowy Puchar UEFA, jestem tym bardzo zawiedziony, myslalem, ze bedzie mozna wszystko obstawiac, a nie tylko wybrane zdarzenia.

to dla mnie bardzo dziwne i inne buki nie robia czegos takiego. nie wiem co mam myslec o betssonie :/

#630033 22/08/2006 10:45
Dołączył: Aug 2005
Posty: 112
C
member
member
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 112
Musze przyznac ze betsson to bardzo pozadny buk, moje 10$ znow pojawilo sie na moim koncie.

#630034 22/08/2006 11:15
Dołączył: Mar 2005
Posty: 642
addict
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 642
Quote
przypomnijcie mi prosze jakie byly warunki promocji:

333 + 333 kase wplacalem 13.06.2006r.

jaki obrot (tylko bonusem czy bonusem + wplata) gdzies zapodzialem screena

z gory dziekuje
Jeżeli chodzi o promocję "KIBIC" to główny warunek obrotu:
10. Przed dokonaniem wypłaty, należy obrócić kwotą bonusu oraz dokonaną wpłatą pięciokrotnie, inwestując ją w zakłady sportowe, na które kurs (lub suma kursów) nie jest mniejszy niż 1,33. Z kwoty bonusu oraz kwoty wpłaconej do wysokości, której został wypłacony bonus nie można korzystać na Giełdzie Zakładów, w Kasynie oraz Pokerze dopóki nie zostanie wykonany wymagany obrót. Obrót należy wykonać w ciągu 1 miesiąca.
A tu link do regulaminu: http://www.betsson.com/promocje/mecz/

#630035 24/08/2006 11:37
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3
To co zrobil betsson, to przesada. Chcialam skorzystac z promocji 999zl. Niestety dostalam odpowiedz, iz z mojego numeru IP juz ktos skorzystal z promocji. A skad ja mam takie rzeczy wiedziec, skoro na mojej ulicy wszyscy maja to samo ip (jakies 15 mieszkan)!!
Wyplacam kase, a buk niech mnie w d*** pocaluje!

#630036 24/08/2006 12:13
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Również nie polecam tej firmy, gdyż dla mnie to jest po prostu dno. Nie przyznają bonusów to raz (fakt, że mają w regulaminie mowe o IP, ale co mnie to obchodzi, że ktoś w kafejce również tam gra? przecież ja jestem indywidualnym klientem) Nastepnie wypłata - trwała bite 10 dni co jest szokiem, trwałaby pewnie dłużej gdybym się nie upominał mailowo (łaskawie napisali że nie mogli się ze mna skontaktowac telefonicznie co jest kłamstwem bo nikt do mnie nie dzwonił) Nic nie poinformują co i jak (bo po co?) - podejście do klienta z góry i z chamstwem (ten dzwoniący o byle pierdołe babsztyl dopytujący się o wszystko (jakie zakłady grałem, czy sprawadzam to w tej chwili (po usłyszeniu że klikam w klawiature haha) itd Nastepnie smieszne limity na MLB do 400-500 zł, na tenis ...150 zł , przeciążone serwery. Ledwo co udało mi się od nich kasę swoją wyciągnąć. Są gorsi od [email]B@W[/email] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i szczerze nie polecam wpłacac tam chociażby grosza.

#630037 24/08/2006 12:19
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
hehe skoro mówisz, że do Ciebie nie dzwonili, to może faktycznie nie mogli się skontaktować, bo dzwonili, a Ciebie nie było i teraz o tym nie wiesz;P
pozdro:)

Strona 8 z 10 1 2 6 7 8 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, rymoholik, 11kera11, $-man, burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, aker, Zaixi, betowiec, alfa, Akhu, ANZELMO), 2,826 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,692
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1