|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 281
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 281 |
czytałem  a w praktyce jak to u was wyglądało? długo czekaliście?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
kilka minut w dniu roboczym. w weekendy Polski suport chyba nie pracuje. Trza na ang pisac chyba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Albo czekac do pon)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 189
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 189 |
musze pochwalic betsson, mimo ze Banik pisal ze moga odebrac bonus przy grze 1 i X mi dopisali cala wygrana z bonusem, wiec nie wiem co ten Banik kadzi.Ale nie polecam tak grac. Powodzennia, ogolnie to polecam tą promocje, wypłaciłem przelewem 167 zł i nie wiem skad sie wzielo 169 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
musze pochwalic betsson, mimo ze Banik pisal ze moga odebrac bonus przy grze 1 i X mi dopisali cala wygrana z bonusem, wiec nie wiem co ten Banik kadzi.Ale nie polecam tak grac. Powodzennia, ogolnie to polecam tą promocje, wypłaciłem przelewem 167 zł i nie wiem skad sie wzielo 169 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> nie odbiora ci bonusu za gre 1 i x ale nie wlicza tego do obrotu
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 189
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 189 |
no mi widac wliczyli do obrotu bo pieniazki wraz z bonusem mam na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Jest jeszcze promocja 123+123? Na stronie glownej nie znalazlem info
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110 |
Giełda liczy się do obrotu bonusami (chodzi o "Sezon ogórkowy")?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110 |
Aha, nie było pytania - sorry, nie doczytałem: nie liczy się.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886 |
chce wpłącic tam kase po raz poierwszy czy jest jakaś promocja od depozytu????? prosze o szybką odp
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155 |
hmm wiem, ze niedawno była ta promocja bonus 123zł, ale jak jest teraz, to sam chętnie się dowiem:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 112
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 112 |
Dzisiaj przelalem na konto w pokera 13$. Usiadlem przy stoliku, postanowilem przeznaczyc 10$ na gre. Rozegralem okolo 10 rozdan, zakonczylem gre z taka sama kwota jaka zaczelem i wyszedlem z gry. Gdy teraz wchodze na koncie mam juz tylko 3$ a co sie stalo z 10 ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 112
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 112 |
A juz rozumiem dlaczego nie mam moich 10$. Gdy kogos rozlaczy z serwerem to jego konto gra dalej samo All In! Cos mi sie wydaje ze dzisiaj rano wszystkich rozlaczylo bo widzialem ilosc osob grajacych 0.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,054
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,054 |
przypomnijcie mi prosze jakie byly warunki promocji:
333 + 333 kase wplacalem 13.06.2006r.
jaki obrot (tylko bonusem czy bonusem + wplata) gdzies zapodzialem screena
z gory dziekuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Jest jeszcze promocja 123+123? Na stronie glownej nie znalazlem info Aktualna, gra na gieldzie nie liczy sie do obrotu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694 |
Banik, czy daloby sie cos zrobic z tym, zeby wszystkie mecze danej ligi/pucharu byly dostepne? ostatnio nie mozna bylo zagrac dwoch meczow z polskiej ligi, teraz widze ledwie 8 meczy na czwartkowy Puchar UEFA, jestem tym bardzo zawiedziony, myslalem, ze bedzie mozna wszystko obstawiac, a nie tylko wybrane zdarzenia.
to dla mnie bardzo dziwne i inne buki nie robia czegos takiego. nie wiem co mam myslec o betssonie :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 112
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 112 |
Musze przyznac ze betsson to bardzo pozadny buk, moje 10$ znow pojawilo sie na moim koncie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 642
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 642 |
przypomnijcie mi prosze jakie byly warunki promocji:
333 + 333 kase wplacalem 13.06.2006r.
jaki obrot (tylko bonusem czy bonusem + wplata) gdzies zapodzialem screena
z gory dziekuje Jeżeli chodzi o promocję "KIBIC" to główny warunek obrotu: 10. Przed dokonaniem wypłaty, należy obrócić kwotą bonusu oraz dokonaną wpłatą pięciokrotnie, inwestując ją w zakłady sportowe, na które kurs (lub suma kursów) nie jest mniejszy niż 1,33. Z kwoty bonusu oraz kwoty wpłaconej do wysokości, której został wypłacony bonus nie można korzystać na Giełdzie Zakładów, w Kasynie oraz Pokerze dopóki nie zostanie wykonany wymagany obrót. Obrót należy wykonać w ciągu 1 miesiąca. A tu link do regulaminu: http://www.betsson.com/promocje/mecz/
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3 |
To co zrobil betsson, to przesada. Chcialam skorzystac z promocji 999zl. Niestety dostalam odpowiedz, iz z mojego numeru IP juz ktos skorzystal z promocji. A skad ja mam takie rzeczy wiedziec, skoro na mojej ulicy wszyscy maja to samo ip (jakies 15 mieszkan)!! Wyplacam kase, a buk niech mnie w d*** pocaluje!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Również nie polecam tej firmy, gdyż dla mnie to jest po prostu dno. Nie przyznają bonusów to raz (fakt, że mają w regulaminie mowe o IP, ale co mnie to obchodzi, że ktoś w kafejce również tam gra? przecież ja jestem indywidualnym klientem) Nastepnie wypłata - trwała bite 10 dni co jest szokiem, trwałaby pewnie dłużej gdybym się nie upominał mailowo (łaskawie napisali że nie mogli się ze mna skontaktowac telefonicznie co jest kłamstwem bo nikt do mnie nie dzwonił) Nic nie poinformują co i jak (bo po co?) - podejście do klienta z góry i z chamstwem (ten dzwoniący o byle pierdołe babsztyl dopytujący się o wszystko (jakie zakłady grałem, czy sprawadzam to w tej chwili (po usłyszeniu że klikam w klawiature haha) itd Nastepnie smieszne limity na MLB do 400-500 zł, na tenis ...150 zł , przeciążone serwery. Ledwo co udało mi się od nich kasę swoją wyciągnąć. Są gorsi od [email]B@W[/email] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i szczerze nie polecam wpłacac tam chociażby grosza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155 |
hehe skoro mówisz, że do Ciebie nie dzwonili, to może faktycznie nie mogli się skontaktować, bo dzwonili, a Ciebie nie było i teraz o tym nie wiesz;P pozdro:)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|