Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 13 1 2 4 5 6 7 8 12 13
#630807 09/09/2006 14:08
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
tja..zwalił coś w 2 sektorze ewidentnie!!!! kurna a mogło być TOP 3 spokojnie zamiast Nicka....

Bonus: Unibet
#630808 09/09/2006 14:15
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Jedno wiemy na pewno. Kubica może wykręcać czasy w okolicach TOP2-TOP3. Jeśli samochód będzie się dobrze spisywać to kto wie...;)

i jeszcze gdyby innym tak opony wybuchały....

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Kubica WIN - kurs: 100 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#630809 09/09/2006 14:16
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
wiem, wiem..rozmażyłem się..
ale zobaczymy jakie inne propozycje dadzą buki.

#630810 09/09/2006 16:24
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Schumi : Chcesz jeździć w Ferrari w następnym sezonie ? Muszę odejść jako mistrz świata i wiesz co masz jutro zrobić - nie przeszkadzać.


[Linked Image]


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#630811 09/09/2006 16:30
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,353
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,353
Robert ma trochę pecha do przekonania do siebie ostatnich niedowiarków, gdyby nie dzisiejszy błąd to mógłby być dzisiaj na ustach wszystkich i jutro walczyć o... eh, ale daję, że zdobędzie jutro jakiś punkt/y za 2.00 w bwin

#630812 09/09/2006 17:31
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
http://www.autosport.com/news/report.php/id/54383

Alonso jedzie w GP z 10 pozycji startowej

Część bukmacherów nie skorygowała jeszcze kursów.

#630813 10/09/2006 11:38
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
ja zagrałem za kasę Kubica w TOP6 za 2.70.

Chyba nie musze tłumaczyć dlaczego...? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
może w końcu się powiedzie Robercikowi

#630814 10/09/2006 12:42
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
powoli zaczynam żałować, że zagrałem Kubica w TOP 3 tylko za 5 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#630815 10/09/2006 13:22
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Jest genialnie , 3 miejsce !!!!!

Jak FIA chciałaby coś od bolidu Kubicy to pojadę do nich i się wysadzę - Allah Akbar (i nie tylko Bóg) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#630816 10/09/2006 13:22
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
DZIŚ PROPONUJĘ KAŻDEMU KUPIENIE WINA I OPICIE TEGO WYŚCIGU

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

ja tak robię <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#630817 10/09/2006 13:34
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Schumi odchodzi jest już info oficjalne - tak podają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#630818 10/09/2006 13:35
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
no to kierownica pomogła robertowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#630819 10/09/2006 13:37
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Michael Schumacher właśnie ogłosił zakończenie kariery po tym sezonie !!!

#630820 10/09/2006 13:56
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
zebralem screeny zrobione przez uzytkownika El_Darro mysle ze niektorzy chcieliby je miec na dyszczaku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

[Linked Image] [img134.imageshack.us]

[Linked Image] [img174.imageshack.us]

[Linked Image] [img243.imageshack.us]

[Linked Image] [img215.imageshack.us]

[Linked Image] [img243.imageshack.us]

[Linked Image] [img243.imageshack.us]

[Linked Image] [img243.imageshack.us]

[Linked Image] [img169.imageshack.us]

[Linked Image] [img169.imageshack.us]

#630821 10/09/2006 13:59
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
jeszcze 24 zdjęcia GP Włoch z onetu

http://sport.onet.pl/0,0,7539,0,0,fotoreportaz.html

#630822 10/09/2006 14:37
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,353
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,353

#630823 10/09/2006 14:42
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,353
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,353
nasi sąsiedzi też są pod wrażeniem

http://www.f1total.com/ubb/ultimatebb.php/ubb/get_topic/f/1/t/013568.html


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#630824 10/09/2006 17:51
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,353
Quote
powoli zaczynam żałować, że zagrałem Kubica w TOP 3 tylko za 5 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Ja w top 3 Kubicy wcale nie wierzyłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />.

Za to osoba, którą znam wierzyła i wszedł zakład 100 po kursie 41 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />.

Teraz wiem, że czasami trzeba uwierzyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

#630825 11/09/2006 11:33
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Zespół "Bolid" w składzie Martenka/Misiura, zaraz po historycznym wydażeniu jakim był występ Roberta Kubicy w GP Węgier, nagrał utwór promujący naszego kierowcę. Od tego czasu utwór dość często pojawia się na antenie Antyradia. Po wczorajszym sukcesie Roberta zastanawia się nad wydaniem singla na CD.


Dla tych co nie mieli jeszcze okazji usłyszeć : Utwór zespołu 'Bolid' [antyradio.pl]

#630826 13/09/2006 10:34
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Quote
Quote
powoli zaczynam żałować, że zagrałem Kubica w TOP 3 tylko za 5 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Ja w top 3 Kubicy wcale nie wierzyłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />.

Za to osoba, którą znam wierzyła i wszedł zakład 100 po kursie 41 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />.

Teraz wiem, że czasami trzeba uwierzyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Gdzie był taki kurs?

Strona 6 z 13 1 2 4 5 6 7 8 12 13

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rymoholik, Lukasz111, $-man, rafal08, alfa, burbon, Sensei, forty, aker, ANZELMO), 2,806 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,553
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1