|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
tja..zwalił coś w 2 sektorze ewidentnie!!!! kurna a mogło być TOP 3 spokojnie zamiast Nicka....
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
Jedno wiemy na pewno. Kubica może wykręcać czasy w okolicach TOP2-TOP3. Jeśli samochód będzie się dobrze spisywać to kto wie...;)
i jeszcze gdyby innym tak opony wybuchały....
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Kubica WIN - kurs: 100 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
wiem, wiem..rozmażyłem się.. ale zobaczymy jakie inne propozycje dadzą buki.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Schumi : Chcesz jeździć w Ferrari w następnym sezonie ? Muszę odejść jako mistrz świata i wiesz co masz jutro zrobić - nie przeszkadzać.[ Linked Image] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,353
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,353 |
Robert ma trochę pecha do przekonania do siebie ostatnich niedowiarków, gdyby nie dzisiejszy błąd to mógłby być dzisiaj na ustach wszystkich i jutro walczyć o... eh, ale daję, że zdobędzie jutro jakiś punkt/y za 2.00 w bwin
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
ja zagrałem za kasę Kubica w TOP6 za 2.70.
Chyba nie musze tłumaczyć dlaczego...? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> może w końcu się powiedzie Robercikowi
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
powoli zaczynam żałować, że zagrałem Kubica w TOP 3 tylko za 5 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Jest genialnie , 3 miejsce !!!!!
Jak FIA chciałaby coś od bolidu Kubicy to pojadę do nich i się wysadzę - Allah Akbar (i nie tylko Bóg) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
DZIŚ PROPONUJĘ KAŻDEMU KUPIENIE WINA I OPICIE TEGO WYŚCIGU
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
ja tak robię <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Schumi odchodzi jest już info oficjalne - tak podają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375 |
no to kierownica pomogła robertowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Michael Schumacher właśnie ogłosił zakończenie kariery po tym sezonie !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,353
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,353 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,353 |
powoli zaczynam żałować, że zagrałem Kubica w TOP 3 tylko za 5 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ja w top 3 Kubicy wcale nie wierzyłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />. Za to osoba, którą znam wierzyła i wszedł zakład 100 po kursie 41 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />. Teraz wiem, że czasami trzeba uwierzyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Zespół "Bolid" w składzie Martenka/Misiura, zaraz po historycznym wydażeniu jakim był występ Roberta Kubicy w GP Węgier, nagrał utwór promujący naszego kierowcę. Od tego czasu utwór dość często pojawia się na antenie Antyradia. Po wczorajszym sukcesie Roberta zastanawia się nad wydaniem singla na CD. Dla tych co nie mieli jeszcze okazji usłyszeć : Utwór zespołu 'Bolid' [ antyradio.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
powoli zaczynam żałować, że zagrałem Kubica w TOP 3 tylko za 5 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ja w top 3 Kubicy wcale nie wierzyłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />. Za to osoba, którą znam wierzyła i wszedł zakład 100 po kursie 41 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />. Teraz wiem, że czasami trzeba uwierzyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> Gdzie był taki kurs?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|