Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12
lupus #6304727 20/08/2014 06:59
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975

Bonus: Unibet
Conrad #6311043 27/08/2014 11:54
Dołączył: Nov 2002
Posty: 728
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 728
http://www.legia.sport.pl/legia/1,139320,16537251,Tweet_Legii__footballwon_bije_rekordy_polskiego_internetu.html#BoxSportTxt


Ja bym poprosił o historię komunikacji w biurze Legii sprzed 3 tygodni.

-Sprawdziliście kartki?
- Jakie kartki?
- No kto moze grać?
- Daj spokój wszyscy mogą.
-Żeby jaj nie było.
- Pieprzyć to, ja tu myśle nad zajebistym tweetem.


I tak 10 tys retweetów jest ważniejsze niż kilkadziesiąt milionów żywej gotówki.

Conrad #6311726 27/08/2014 22:19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

lupus #6312092 28/08/2014 12:08
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
[video:youtube]
[/video]

48 zaokrągla do 40 a 72 do 80. z 50% zostaje 24 Do tego nie umie liczyć.
Jakaś granica propagandy jest wink

Conrad #6314127 30/08/2014 13:05
Dołączył: Nov 2002
Posty: 728
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 728
Abstrahując od wszystkiego.
Życżąc wszystkigo dobrego Panu Tuskowi jak potencjalnym kandydatem na Szefem Rady Europy może być człowiek bez biegłej znajomości jakiego jezyka obcego??

Wiem wiem posłowie ( co nie powinno mieć miejsca) do europarlamentu mogą nie znać to czemu jakiś szef miałby znać.

Poprosiłbym Conrad o usunięcie bana z działu polityka o ile to możliwe.

Tak sie niestety składa że większość tematów politycznych równie dobrze, a czasami nawet lepiej kwalifikuje się do działu śmieszne i żałosne.


devlin #6317244 02/09/2014 15:26
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
bardziej żenujące niż żałosne

było już w polityce, ale tutaj bardziej się nadaje



Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174



Conrad #6330472 20/09/2014 21:26
Dołączył: Nov 2002
Posty: 728
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 728
OD wielu lat nie możan załatwić sprawidliwego sysemu emerytalnego, choćby podjęcia rozsądnej debaty na ten temat. Ale finał w telewizji można smile

Żenada. Co prezydenta obchodzi komercyjna impreza? Sport od dawna komercyjny a my oglądanie meczu podciagamy pod polską rację stanu.
W Rzymie było igrzysk i chleba. Obecnie o drubim członie hasła się zapomina.





Conrad #6330486 20/09/2014 21:31
Dołączył: Nov 2002
Posty: 728
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 728
Pan Kaczyński widać doktoratu nie ma z ekonomii anie z matematyki. W szkole średniej chyba jednak coś miał.
Lista samorządowca PIS a tam: sprzeciwianie się likwidacji szkół. Dzieci w roczniku mniej o połowę niż 20, 30 lat lemu ale liczbya szkól się nie zmniejszy.
Czemu nie sprzeciwią się likwidacji zakładów szewskich i krawieckich ?

Conrad #6331873 22/09/2014 15:04
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,723
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,723
Obsługa allegro no qrwa.... o 10 zgłaszam że mam problem z logowaniem.Problem techniczny ewidentnie po stronie allegro.Zgłaszam temat o 10 i czekam,czekam,czekam.....

Conrad #6331893 22/09/2014 16:01
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306


Jak można być takim idiotą... blush

Conrad #6332144 23/09/2014 12:12
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Akcja `` wylewamy Ciechana``
kurwa, jak mnei takie coś wkurwiaaaaaaa !!!

ciekaw jestem, co by ludzie robili jakby wypowiedzi udzielił właściciel jakiejs piekarni itp


Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Originally Posted by katowiczanin


Jak można być takim idiotą... blush


ja jeszcze mialem nadzieje ze mial na mysli "pilkarzy siatkowych" zeby pospolicie nie nazywac ich siatkarzami

ale jak pozdrowil Piotra Solorza to juz wsyztsko bylo jasne

kazow #6332179 23/09/2014 13:30
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by kazow
ale jak pozdrowil Piotra Solorza to juz wsyztsko bylo jasne

to małe faux pas, po prostu zna go jako starego dobrego Piotrka, kolegę od uwłaszczenia

http://pl.wikipedia.org/wiki/Zygmunt_Solorz-%C5%BBak

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
http://pl.wikipedia.org/wiki/Zygmunt_Solorz-Żak

Conrad #6332470 23/09/2014 22:16
Dołączył: Nov 2002
Posty: 728
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 728

Odprawa [fakty.interia.pl]

Gigantyczna czy nie gigantyczna na pewno duża, za duża. Dlaczego tu n ie ma teksy "sorry taki mamy klimat". Tu klimat jest inny okazuje się że PKP to bogata i dostatnia firma.
Wiem że takie są kontrakty ale kto podpisuje takie umowy.
Dlaczeo doprowadza się do tego że na najniższych stanowiskach walka pomiędzy ludzmi na całego za stawki niewiele wyższe od najniższej krajowej. Ciągle nadpodaż rąk/umysłów do pracy.
Natomiast na eksponowanych stanowiskach ciągły deficyt kadr.
Polacy to jakiś głupi naród sami "robloe się" rodzą kierownika ze świecą szukaj.
Przyjmijmi że pensja tej Pani jak na kierownicze stanowisko w olbrzymiej firmie ( 46 tys) nie jest kosmiczna ale założe się że dużo efekt były gdyby zatrudnić na jej miejsce trzech 35-latków z jakimś doświadczeniem Jednego zrobić pierwszym dać 20 tys dwóm pozostałym po 13 tys i będą stawać na głowie aby w pociagach w kiblu była woda.
Jeżeli państwo rozdziela już pracę to niech rozdziela ją sprawiedliwie i za te same pieniądze żyją trzy rodziny a nie jedna.

Babka na kasie za najniższą krajową nie kradnie bo taką ma moralność i/lub jest nad nią prawo. Urzędnicy, promineni muszą mieć odpowiednie uposażenie, premie, odprawy, dodatki aby teoretycznie być lojalni, uczciwi, kompetentni w pracy i tak wałek na wałku.

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by katowiczanin


Jak można być takim idiotą... blush


http://pl.wikipedia.org/wiki/Pi%C5%82karz

huge #6332858 24/09/2014 19:39
Dołączył: Mar 2005
Posty: 385
a.k.a. jpmaster
a.k.a. jpmaster
Dołączył: Mar 2005
Posty: 385
Originally Posted by huge
Originally Posted by katowiczanin


Jak można być takim idiotą... blush


http://pl.wikipedia.org/wiki/Pi%C5%82karz

strona w trakcie tworzenia, specjalnie na te okolicznosc:)

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Nie jestem językoznawcą, ale nie byłbym na 100% przekonany, że Prezydent się pomylił. Trzeba byłoby zapytać Prof.Miodka czy pojęcia 'piłkarze siatkowi' jest dopuszczalne.

PS: Mówiac o Solorzu Piotr nie pomylił się na przykład. Szef Polsatu naprawdę ma na imię własnie Piotr, nie Zygmunt.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Originally Posted by DJ SOSNA
Nie jestem językoznawcą, ale nie byłbym na 100% przekonany, że Prezydent się pomylił. Trzeba byłoby zapytać Prof.Miodka czy pojęcia 'piłkarze siatkowi' jest dopuszczalne.

PS: Mówiac o Solorzu Piotr nie pomylił się na przykład. Szef Polsatu naprawdę ma na imię własnie Piotr, nie Zygmunt.

ten człowiek samo może już nie wiedzieć jak się dokładnie nazywa, tylu imion i nazwisk używał

Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Lukasz111, betowiec, latajaca_holenderka, Akhu, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11, rafal08, aker, kamel, Sensei), 2,788 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,913
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1