|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Celtic, Steaua i Legia w jednej grupie + ktoś egzotyczny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Siema Panowie! Od wczoraj na live Unibet pojawiło mi się takie "M" przy wpisywaniu stawki, oblicza ono jaka moge maksymalna postawić stawke, przeważnie nie wiećej niz na czysto 50-100zł. Mieliście kiedyś takie coś? Jaki BUK?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
a już wiem to odpowiadam nie wiem bo nie gram na unibecie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,160
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,160 |
Celtic, Steaua i Legia w jednej grupie + ktoś egzotyczny. mało realne
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Celtic, Steaua i Legia w jednej grupie + ktoś egzotyczny. mało realne Oczywiście to w ramach śmiechu. Celtic i Steaua są w jednym koszyku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,160
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,160 |
Celtic, Steaua i Legia w jednej grupie + ktoś egzotyczny. mało realne Oczywiście to w ramach śmiechu. Celtic i Steaua są w jednym koszyku. a i Legia powinna byc rozstawiona tak jak Celtic
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Który to postawił wczoraj w Bahu 19k na Arsenal i Leverkuzen ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Celtic, Steaua i Legia w jednej grupie + ktoś egzotyczny. Stjarnan 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Rafał Wolski zostanie nowym zawodnikiem FC Bari.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Celtic, Steaua i Legia w jednej grupie + ktoś egzotyczny. Stjarnan  Inter by się przydał idealny firmowy rywal któemu została jedynie nazwa, a wiadomo jak Włoskie ekipy podchodzą do Pucharu UEFA
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Inter by się przydał idealny firmowy rywal któemu została jedynie nazwa, a wiadomo jak Włoskie ekipy podchodzą do Pucharu UEFA Akhu wchodzisz... 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
z tym Alonso z Monachium to juz przesada i debilizm kompletny na chuj stary dziadek ktory nic nie jest wstanie wniesc lepszego do druzyny o ile transfery w tym roku to dno to przynajmniej Lewy za free + oslabienie innego rywala gdzie by nie poszedl co jak co to zawodnik dobry mimo ze go nie lubie Benatia mimo ze chujowy to jednak jakies wzmocnienie + uniwersalnosc na SO i mozliwosc gry Badstubera na LO badz Boa na PO o tyle transfer dziadka z Realu to kompletne nieporozumienie do tego zgoda na wypozyczenie Shaqa kompletny debilizm eeeh Uli wroc kurwa mac !!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Inter by się przydał idealny firmowy rywal któemu została jedynie nazwa, a wiadomo jak Włoskie ekipy podchodzą do Pucharu UEFA Akhu wchodzisz...  Inter dzis peffka peff CS 0-1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Siema Panowie! Od wczoraj na live Unibet pojawiło mi się takie "M" przy wpisywaniu stawki, oblicza ono jaka moge maksymalna postawić stawke, przeważnie nie wiećej niz na czysto 50-100zł. Mieliście kiedyś takie coś? zostałeś zlimitowany
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405 |
Siema Panowie! Od wczoraj na live Unibet pojawiło mi się takie "M" przy wpisywaniu stawki, oblicza ono jaka moge maksymalna postawić stawke, przeważnie nie wiećej niz na czysto 50-100zł. Mieliście kiedyś takie coś? zostałeś zlimitowany dokładnie, ja miałem kiedyś to samo. Najpierw dostałem taki limit a później całkowicie zablokowali mi konto tłumacząc się, że przekroczyłem regulamin, bla bla. Tam jak komuś dobrze idzie to normalka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
z tym Alonso z Monachium to juz przesada i debilizm kompletny na chuj stary dziadek ktory nic nie jest wstanie wniesc lepszego do druzyny o ile transfery w tym roku to dno to przynajmniej Lewy za free + oslabienie innego rywala gdzie by nie poszedl co jak co to zawodnik dobry mimo ze go nie lubie Benatia mimo ze chujowy to jednak jakies wzmocnienie + uniwersalnosc na SO i mozliwosc gry Badstubera na LO badz Boa na PO o tyle transfer dziadka z Realu to kompletne nieporozumienie do tego zgoda na wypozyczenie Shaqa kompletny debilizm eeeh Uli wroc kurwa mac !! No tak faktycznie debilizm, wyciągniecie za drobne Xabiego, beznadziejne transfery, zapomniałeś dodać, że Guardiola to chujowy trener.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Inter by się przydał idealny firmowy rywal któemu została jedynie nazwa, a wiadomo jak Włoskie ekipy podchodzą do Pucharu UEFA Akhu wchodzisz...  Akhu nic nie powie, na język można mu nadepnąć i też nic nie powie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
Panowie gdzie możliwie najszybciej przed meczem znajdę składy drużyn?
Jest jakaś jedna strona czy trzeba szukać po klubowych?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
Panowie gdzie możliwie najszybciej przed meczem znajdę składy drużyn?
Jest jakaś jedna strona czy trzeba szukać po klubowych? zdecydowanie na twitterze druzyny Co to za turniej beach soccera?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|