Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Przypierdalacie się do Vrdoljaka a jak karnego strzelił z Lechem na wagę Mistrza to było cacy.
laski nie robil
to normalny facet, ma zone dzieci
[
Linked Image ]
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405
@IWO faktycznie należy się
bardzo przypominasz ``stylem gry`` Kapitana z Gdańska
razem moglibyście rozpieprzyć nie jeden mecz na live
oby tak dalej - ``karać buka psa wrednego ``
A pamiętam go jeszcze jak był, o takim kajtkiem i miał kilkanaście postów. A tu proszę jak nam wyrósł pięknie poskramiacz buka psa wrednego.
i tylko niektórzy mi posty liczyli
ale dla niektórych pewno ciągle "nowy"
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
@IWO faktycznie należy się
bardzo przypominasz ``stylem gry`` Kapitana z Gdańska
razem moglibyście rozpieprzyć nie jeden mecz na live
oby tak dalej - ``karać buka psa wrednego ``
A pamiętam go jeszcze jak był, o takim kajtkiem i miał kilkanaście postów. A tu proszę jak nam wyrósł pięknie poskramiacz buka psa wrednego.
Niech nam rośnie, niech żyje nam !!!
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
@IWO faktycznie należy się
bardzo przypominasz ``stylem gry`` Kapitana z Gdańska
razem moglibyście rozpieprzyć nie jeden mecz na live
oby tak dalej - ``karać buka psa wrednego ``
A pamiętam go jeszcze jak był, o takim kajtkiem i miał kilkanaście postów. A tu proszę jak nam wyrósł pięknie poskramiacz buka psa wrednego.
i tylko
niektórzy mi posty liczyli ale dla niektórych pewno ciągle "nowy"
ja wiem kto, ale tak samo jak Fech - no nie powiem, nie ma siły
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Legia już wyraźnie rozluźniła szeregi i czeka na koniec.
już im woda sodowa uderzyła do głowy. Podania rodem z barcelony, piętki, spinanko, kozaczenie a gupki nie zdają sobie sprawy e na tym meczu LE dla nich się kończy bo nastepni rywale będą już z wyższej półki i polegną.
Chuj że polska drużyna w europie, chuj że punkty, chuj że kasa, takiego rywala powinni zmiażdżyć a momentami srają się z Aktobe jak chłopaki z okręgówki.
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405
Na unibecie mnie poblokowali dwa lata temu
najpierw limit mi zrobili a później całkiem mi konto zablokowali
gady niedobre
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
jak by im sodowka uderzyla juz by ze 3-0 jechali z nimi
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Przypierdalacie się do Vrdoljaka a jak karnego strzelił z Lechem na wagę Mistrza to było cacy.
laski nie robil
to normalny facet, ma zone dzieci
o żesz ty
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Wesoło poczytać inteligentnych ludzi
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405
@IWO faktycznie należy się
bardzo przypominasz ``stylem gry`` Kapitana z Gdańska
razem moglibyście rozpieprzyć nie jeden mecz na live
oby tak dalej - ``karać buka psa wrednego ``
A pamiętam go jeszcze jak był, o takim kajtkiem i miał kilkanaście postów. A tu proszę jak nam wyrósł pięknie poskramiacz buka psa wrednego.
i tylko
niektórzy mi posty liczyli ale dla niektórych pewno ciągle "nowy"
ja wiem kto, ale tak samo jak Fech - no nie powiem, nie ma siły
bałem się, że mi limity zrobią
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,379
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,379
Likes: 2
Legia już wyraźnie rozluźniła szeregi i czeka na koniec.
już im woda sodowa uderzyła do głowy. Podania rodem z barcelony, piętki, spinanko, kozaczenie a gupki nie zdają sobie sprawy e na tym meczu LE dla nich się kończy bo nastepni rywale będą już z wyższej półki i polegną.
Chuj że polska drużyna w europie, chuj że punkty, chuj że kasa, takiego rywala powinni zmiażdżyć a momentami srają się z Aktobe jak chłopaki z okręgówki.
takich ludzi nam trzeba zeby ozywic polska pilke
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Legia już wyraźnie rozluźniła szeregi i czeka na koniec.
już im woda sodowa uderzyła do głowy. Podania rodem z barcelony, piętki, spinanko, kozaczenie a gupki nie zdają sobie sprawy e na tym meczu LE dla nich się kończy bo nastepni rywale będą już z wyższej półki i polegną.
Chuj że polska drużyna w europie, chuj że punkty, chuj że kasa, takiego rywala powinni zmiażdżyć a momentami srają się z Aktobe jak chłopaki z okręgówki.
odnoszę takie same wrażenie chudy
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Wesoło poczytać inteligentnych ludzi
Biczyk, puknąłeś już tą laskę z Rankomat?
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783
Wesoło poczytać inteligentnych ludzi
Biczyk, puknąłeś już tą laskę z Rankomat?
Anie
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
@IWO faktycznie należy się
bardzo przypominasz ``stylem gry`` Kapitana z Gdańska
razem moglibyście rozpieprzyć nie jeden mecz na live
oby tak dalej - ``karać buka psa wrednego ``
A pamiętam go jeszcze jak był, o takim kajtkiem i miał kilkanaście postów. A tu proszę jak nam wyrósł pięknie poskramiacz buka psa wrednego.
i tylko niektórzy mi posty liczyli
ale dla niektórych pewno ciągle "nowy"
pies morde lizał tym co ci liczyli.
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Wesoło poczytać inteligentnych ludzi
Biczyk, puknąłeś już tą laskę z Rankomat?
na poczatek to trzeba zagadac do tego kolesia w długich tłustych włosach
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Wesoło poczytać inteligentnych ludzi
Biczyk, puknąłeś już tą laskę z Rankomat?
Anie
Tą ?
[
Linked Image ]
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Wesoło poczytać inteligentnych ludzi
Biczyk, puknąłeś już tą laskę z Rankomat?
na poczatek to trzeba zagadac do tego kolesia w długich tłustych włosach
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405
@IWO faktycznie należy się
bardzo przypominasz ``stylem gry`` Kapitana z Gdańska
razem moglibyście rozpieprzyć nie jeden mecz na live
oby tak dalej - ``karać buka psa wrednego ``
A pamiętam go jeszcze jak był, o takim kajtkiem i miał kilkanaście postów. A tu proszę jak nam wyrósł pięknie poskramiacz buka psa wrednego.
i tylko niektórzy mi posty liczyli
ale dla niektórych pewno ciągle "nowy"
pies morde lizał tym co ci liczyli.
Link skopiowany do schowka