Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 32 z 34 1 2 30 31 32 33 34
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by Lukasz111
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by quincy
Przypierdalacie się do Vrdoljaka a jak karnego strzelił z Lechem na wagę Mistrza to było cacy.
laski nie robil

to normalny facet, ma zone dzieci
[Linked Image]

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405
IWO Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by Tom182
@IWO faktycznie należy się aplauz

bardzo przypominasz ``stylem gry`` Kapitana z Gdańska smile
razem moglibyście rozpieprzyć nie jeden mecz na live grin

oby tak dalej - ``karać buka psa wrednego `` boks
A pamiętam go jeszcze jak był, o takim kajtkiem i miał kilkanaście postów. A tu proszę jak nam wyrósł pięknie poskramiacz buka psa wrednego.

laugh i tylko niektórzy mi posty liczyli wink ale dla niektórych pewno ciągle "nowy" wink

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by Tom182
@IWO faktycznie należy się aplauz

bardzo przypominasz ``stylem gry`` Kapitana z Gdańska smile
razem moglibyście rozpieprzyć nie jeden mecz na live grin

oby tak dalej - ``karać buka psa wrednego `` boks
A pamiętam go jeszcze jak był, o takim kajtkiem i miał kilkanaście postów. A tu proszę jak nam wyrósł pięknie poskramiacz buka psa wrednego.
Niech nam rośnie, niech żyje nam !!!


Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405
IWO Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405
laugh

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by IWO
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by Tom182
@IWO faktycznie należy się aplauz

bardzo przypominasz ``stylem gry`` Kapitana z Gdańska smile
razem moglibyście rozpieprzyć nie jeden mecz na live grin

oby tak dalej - ``karać buka psa wrednego `` boks
A pamiętam go jeszcze jak był, o takim kajtkiem i miał kilkanaście postów. A tu proszę jak nam wyrósł pięknie poskramiacz buka psa wrednego.

laugh i tylko niektórzy mi posty liczyli wink ale dla niektórych pewno ciągle "nowy" wink
ja wiem kto, ale tak samo jak Fech - no nie powiem, nie ma siły laugh

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Originally Posted by Bzyku
Legia już wyraźnie rozluźniła szeregi i czeka na koniec.

już im woda sodowa uderzyła do głowy. Podania rodem z barcelony, piętki, spinanko, kozaczenie a gupki nie zdają sobie sprawy e na tym meczu LE dla nich się kończy bo nastepni rywale będą już z wyższej półki i polegną.

Chuj że polska drużyna w europie, chuj że punkty, chuj że kasa, takiego rywala powinni zmiażdżyć a momentami srają się z Aktobe jak chłopaki z okręgówki.

Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405
IWO Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405
Na unibecie mnie poblokowali dwa lata temu laugh najpierw limit mi zrobili a później całkiem mi konto zablokowali laugh gady niedobre wink

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,728
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,728
Likes: 5
jak by im sodowka uderzyla juz by ze 3-0 jechali z nimi

Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Originally Posted by Lukasz111
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by quincy
Przypierdalacie się do Vrdoljaka a jak karnego strzelił z Lechem na wagę Mistrza to było cacy.
laski nie robil

to normalny facet, ma zone dzieci
o żesz ty laugh laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Wesoło poczytać inteligentnych ludzi smile

Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405
IWO Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405
Originally Posted by Tom182
Originally Posted by IWO
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by Tom182
@IWO faktycznie należy się aplauz

bardzo przypominasz ``stylem gry`` Kapitana z Gdańska smile
razem moglibyście rozpieprzyć nie jeden mecz na live grin

oby tak dalej - ``karać buka psa wrednego `` boks
A pamiętam go jeszcze jak był, o takim kajtkiem i miał kilkanaście postów. A tu proszę jak nam wyrósł pięknie poskramiacz buka psa wrednego.

laugh i tylko niektórzy mi posty liczyli wink ale dla niektórych pewno ciągle "nowy" wink
ja wiem kto, ale tak samo jak Fech - no nie powiem, nie ma siły laugh

bałem się, że mi limity zrobią laugh

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,374
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,374
Likes: 2
Originally Posted by chudy
Originally Posted by Bzyku
Legia już wyraźnie rozluźniła szeregi i czeka na koniec.

już im woda sodowa uderzyła do głowy. Podania rodem z barcelony, piętki, spinanko, kozaczenie a gupki nie zdają sobie sprawy e na tym meczu LE dla nich się kończy bo nastepni rywale będą już z wyższej półki i polegną.

Chuj że polska drużyna w europie, chuj że punkty, chuj że kasa, takiego rywala powinni zmiażdżyć a momentami srają się z Aktobe jak chłopaki z okręgówki.

takich ludzi nam trzeba zeby ozywic polska pilke

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by chudy
Originally Posted by Bzyku
Legia już wyraźnie rozluźniła szeregi i czeka na koniec.

już im woda sodowa uderzyła do głowy. Podania rodem z barcelony, piętki, spinanko, kozaczenie a gupki nie zdają sobie sprawy e na tym meczu LE dla nich się kończy bo nastepni rywale będą już z wyższej półki i polegną.

Chuj że polska drużyna w europie, chuj że punkty, chuj że kasa, takiego rywala powinni zmiażdżyć a momentami srają się z Aktobe jak chłopaki z okręgówki.
odnoszę takie same wrażenie chudy

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Biczu
Wesoło poczytać inteligentnych ludzi smile
Biczyk, puknąłeś już tą laskę z Rankomat?

Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by Biczu
Wesoło poczytać inteligentnych ludzi smile
Biczyk, puknąłeś już tą laskę z Rankomat?
Anie wink

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by IWO
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by Tom182
@IWO faktycznie należy się aplauz

bardzo przypominasz ``stylem gry`` Kapitana z Gdańska smile
razem moglibyście rozpieprzyć nie jeden mecz na live grin

oby tak dalej - ``karać buka psa wrednego `` boks
A pamiętam go jeszcze jak był, o takim kajtkiem i miał kilkanaście postów. A tu proszę jak nam wyrósł pięknie poskramiacz buka psa wrednego.
laugh i tylko niektórzy mi posty liczyli wink ale dla niektórych pewno ciągle "nowy" wink
pies morde lizał tym co ci liczyli.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by Biczu
Wesoło poczytać inteligentnych ludzi smile
Biczyk, puknąłeś już tą laskę z Rankomat?

na poczatek to trzeba zagadac do tego kolesia w długich tłustych włosach

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by PROFESOREK
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by Biczu
Wesoło poczytać inteligentnych ludzi smile
Biczyk, puknąłeś już tą laskę z Rankomat?
Anie wink
Tą ?
[Linked Image]

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by Biczu
Wesoło poczytać inteligentnych ludzi smile
Biczyk, puknąłeś już tą laskę z Rankomat?

na poczatek to trzeba zagadac do tego kolesia w długich tłustych włosach

laugh

Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405
IWO Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by IWO
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by Tom182
@IWO faktycznie należy się aplauz

bardzo przypominasz ``stylem gry`` Kapitana z Gdańska smile
razem moglibyście rozpieprzyć nie jeden mecz na live grin

oby tak dalej - ``karać buka psa wrednego `` boks
A pamiętam go jeszcze jak był, o takim kajtkiem i miał kilkanaście postów. A tu proszę jak nam wyrósł pięknie poskramiacz buka psa wrednego.
laugh i tylko niektórzy mi posty liczyli wink ale dla niektórych pewno ciągle "nowy" wink
pies morde lizał tym co ci liczyli.

laugh

Strona 32 z 34 1 2 30 31 32 33 34

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, $-man, rymoholik, aker, betowiec, alfa, Lukasz111, forty), 659 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,022
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1