Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 20 1 2 10 11 12 13 14 19 20
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869
Panowie, jakieś kierunki na połowę października? Był ktoś w tym okresie na Gran Canaria? Czy może jakieś inne miejsca, gdzie można zobaczyć coś ciekawego, a i temperatura do tego odpowiednio wysoka?

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Całe Kanary.

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Panowie, ktoś był może tutaj ? smile
http://www.tui.pl/wakacje-samolotem/blisko-i-cieplo/wyspy-kanaryjskie/gran-canaria/hotele;show,2322,mogan-princess-lpa53004?hotel=10216&m=h&transport=1#/wylot=KTW,KRK&food=A&len=ln68&len=7&data_od=01 Wrz 2014&data_do=16 Wrz 2014&dt_from=02-09-2014&os_dorosle=2&hi_tab=hi-opinions&only_tabs=1

Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
na lanzorote http://www.princesayaiza.com/
polecam, tylko trochę drogi frown
a z tańszych to polecam sieć Iberostara, byłem już w kilku i się nie zawiodłem

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Panowie może głupie pytanie ale jednak na czasie smile

Co robi biuro podróży w przypadku wybuchu wulkanu gdy np. wycieczka jest już wykupiona?
Chodzi mi np. o to , że mam termina na 3 września wulkan wybucha i zostaje sparaliżowany ruch lotniczy w europie ? Kasa zostaje zwrócona czy jak to wygląda hehehe ?

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
*termin

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Znajomi mieli wykupone wczasy do miejscowosci, ktora zalala powodz, wiec odwolano loty itp.
Zaproponowano im zwrot kasy lub jakas inna wycieczke w inne miejsce.

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by lupus
Znajomi mieli wykupone wczasy do miejscowosci, ktora zalala powodz, wiec odwolano loty itp.
Zaproponowano im zwrot kasy lub jakas inna wycieczke w inne miejsce.
Dzięki Lupus wink

no to lecę na Rodos laugh boks

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
byl ktos w Pekinie na pare dni? Lece niedlugo do Sydney i szukam jakiegos przystanku na kilka dni. Tajlandie odrzucilem bo teraz pora deszczowa.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Pekin do ogarnięcia w 3dni.
Fajna jest teraz opcja z Chinami, że można przylecieć na 72h bez konieczności wykupienia wizy.(przylot i wylot do innego państwa)
Chyba można tak zrobić z 4miastami.
Ogólnie to Szanghai, Pekin na takie coś ok, nie wiem czy można to zrobic z Hong Kongiem(lądując w Guangzhou)

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
a jeszcze mam takie pytanie, wyrabiam sobie wize do chin, jestem np w PEkinie 4 dni, potem mam lot do sydney ale z przesiadka w Honk Kongu np 4h czy potrzebuje drugiej wizy, czy nie? Nie ouszczalbym lotniska. Bo ogolnie tam jest tak, ze wiza jednorazowa traci waznosc jesli sie opusci jedno z wiekszych miast np. Pekin, HK czy Szanghaj.

I drugie pytanie rzeczywiscie ciezko znalezc kogos z angielskim? Jak Ty kupowales rozne rzeczy?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Malta.

Do wyboru opcja trzydniowa lub siedmiodniowa. Którą polecacie?

Czy tydzień to nie za dużo na tak małą wyspę?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Byłem w tym roku i w HK i Shanghai. W obu przypadkach były to również przesiadki do innych miejscowości Chińskich więc wiza normalnie obowiązuje.

Na lotnisku się spokojnie dogadasz.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Posiada ktoś z Was kartę Wizz Discount Club?

Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Originally Posted by panKa$a
Posiada ktoś z Was kartę Wizz Discount Club?
Ja posiadam Wizz Discount Club, ale nie ma to już związku z żadną kartą.
Każdy może sobie teraz to wykupić na stronie Wizzaira, koszt to jakoś 130 zł.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Originally Posted by igorynka
Originally Posted by panKa$a
Posiada ktoś z Was kartę Wizz Discount Club?
Ja posiadam Wizz Discount Club, ale nie ma to już związku z żadną kartą.
Każdy może sobie teraz to wykupić na stronie Wizzaira, koszt to jakoś 130 zł.

Aha, kumam. Bo w sumie nigdy sie w to nie zagłębiałem smile. To jest opłata na rok?

Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Na rok.
Jeśli latasz min. 2x do roku Wizzem, albo raz ale w większej ekipie, to taki wydatek powinien się już zwrócić.
Przykład: kumpel leciał do siostry do Dortmundu razem z żoną, dzieciakiem i teściami (5 biletów) i gdyby kupował to samodzielnie, zapłaciłby ponad 1600 zł.
Ja mu to kupiłem za 1100 zł (6 biletów bo nazwisko posiadacza WDC musi być na danej rezerwacji)

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Kiedys bylo tak, ze ta karte mozna bylo kupic w dowolnym momencie. Pozniej, ze dopiero w przypadku kupowania bilety, jak jest teraz?

Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Mylicie trochę pojęcia panowie. Karta kredytowa (kiedyś CitiBanku, od niedawna Raiffeisena) już nie daje żadnych bonusów. A przynajmniej karta CitiBanku którą ja posiadam.

Swego czasu CitiBank współpracował z Wizzairem - wtedy kredytówka z różowym samolocikiem po pierwsze pozwalała na ominięcie opłaty manipulacyjnej przy rezerwacji biletu (0 zł zamiast kilkudziesięciu), a po drugie można było sobie nabijać złotówki na bilety, za każdą transakcję bezgotówkową wykonaną tą kartą (10 zł wydane kartą = 1 zł na bilety WizzAir). Właśnie dla tych dwóch powodów zdecydowałem się na tę kartę.
Niestety, jakiś czas temu Wizzair wprowadził opłaty manipulacyjne (30 zł) dla wszystkich - nawet dla posiadaczy tej dedykowanej kredytówki. I dlatego, w ramach można powiedzieć rekompensaty, Wizzair rozdawał wszystkim posiadaczom kart darmowe członkostwo we wspomnianym Wizz Discount Clubie (WDC). Mam to ważne do stycznia'15.

A niedawno (w czerwcu jakoś) okazało się że ta moja karta już do niczego mi nie jest potrzebna bo Wizz zakończył współpracę z CitiBankiem i w tym momencie nawet złotówek sobie nie mogę nabijać.

Co do WDC - każdy kto ma konto na wizzair.com może sobie w dowolnym momencie kupić członkostwo. 139 zł na rok.
http://wizzair.com/pl-PL/travel_services/Wizz_Xclusive_Club

Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Originally Posted by Szewa
Malta.

Do wyboru opcja trzydniowa lub siedmiodniowa. Którą polecacie?

Czy tydzień to nie za dużo na tak małą wyspę?
Tydzień będzie w sam raz. Byłem w sierpniu więc jakbyś miał pytania to wal.

Strona 12 z 20 1 2 10 11 12 13 14 19 20

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, aker, alfa, JelineK, latajaca_holenderka, betowiec, Akhu, bukma), 1,224 gości, oraz 18 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,830
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1