|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Co wy tak z tą Peng, kurs fajny Ale to wszystko bo na korcie to ona za bardzo argumentów nie ma
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
Co wy tak z tą Peng, kurs fajny Ale to wszystko bo na korcie to ona za bardzo argumentów nie ma bh ma o wiele lepszy niż woźniacka a serwis przez cały turniej jest w miare przyzwoity jak na baby.Ja tam jakąś iskierke nadziei widze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
Ja bym pograł woxniacką, ale oczywiście nie za 1.3  kurs jest tutaj mocno zaniżony ( przez tą masakrę na errani). Spotkanie spodziewam sie będzie wyrównane coś jak peng - aga w ktoraś stronę
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
Ja bym pograł woxniacką, ale oczywiście nie za 1.3  kurs jest tutaj mocno zaniżony ( przez tą masakrę na errani). Spotkanie spodziewam sie będzie wyrównane coś jak peng - aga w ktoraś stronę albo wygrana z maryśką.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
I tak miesiąc sierpień + tydzień września jest moim najlepszym okresem w tym roku pod wzgledem zysków tenisowych. Po us w ktoryś dzień przysiądę i zbiorę swoje zielone strzały z archiwum qc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Wozniacki gra kosmos od dłuższego czasu. Ostatnio dwa równe boje z Serenę Williams, a mecz z Szparką to chyba jedno z lepszych spotkań kobiecego WTA jakie widziałem.
Sam pamiętam jak wielokrotnie na forum hejtowałem Wozniacki, kiedy miała ksywę Pushniacki. Ale teraz mi szalenie imponuje. Dla mnie to obecnie 2 rakieta świata.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,378 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,378 Likes: 2 |
kursy nie są zaniżone na Woźną przez gwałt na Errani..buki już doceniły kursowo Karole jak grała z Sharą (ok 1,6 było na ruską)..przeciwko Errani były kursy na nią jeszcze niższe niż dziś przeciwko Peng...wrocila do zyciowej formy ale to kazdy zainteresowany wie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Folie @ 3.50 Roca Batalla @ 2.25 Kubler @ 2.50 PHH @ 2.20  Bracciali/Starace @ 3 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Stakhovsky chyba planuje mega wała zrobić Wziąłem tego Francuza po @12, zobaczymy co będzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Amerykanskie buki - Peng z 3.90 na 4.50
no lekko to jednak nalezy pobrac,to tylko baby.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Stakhovsky chyba planuje mega wała zrobić Wziąłem tego Francuza po @12, zobaczymy co będzie  lay 1,03  oby zrobil wala
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
szkoda, że Coppejansa po @10 nie wziąłem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
jednak stachu bierze mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Pościemniał trochę Staszek, ale jednak w TB poskładał Francuza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
kursy nie są zaniżone na Woźną przez gwałt na Errani..buki już doceniły kursowo Karole jak grała z Sharą (ok 1,6 było na ruską)..przeciwko Errani były kursy na nią jeszcze niższe niż dziś przeciwko Peng...wrocila do zyciowej formy ale to kazdy zainteresowany wie Mimo wszystko 1.3 z peng (chinka tez tu gra życiówke) nie jest pewką w stosunku do errani 1.25 ( już na oparach) , gdzie każdy to grał zbijając kurs w krańcowych przypadkach na 1.16 Ja bym mimo wszystko ustawił kurs na woźną w okolicy 1.45
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
kursy nie są zaniżone na Woźną przez gwałt na Errani..buki już doceniły kursowo Karole jak grała z Sharą (ok 1,6 było na ruską)..przeciwko Errani były kursy na nią jeszcze niższe niż dziś przeciwko Peng...wrocila do zyciowej formy ale to kazdy zainteresowany wie Mimo wszystko 1.3 z peng (chinka tez tu gra życiówke) nie jest pewką w stosunku do errani 1.25 ( już na oparach) , gdzie każdy to grał zbijając kurs w krańcowych przypadkach na 1.16 Ja bym mimo wszystko ustawił kurs na woźną w okolicy 1.45 Czyli nie trzeba być jakimś wielkim znawcą aby stwierdzić iż kurs na czikulinkę ma w sobie znamiona mitycznego value.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Biczyk kiedy zrobiłeś sobie fotę z Caro?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
value to będzie w finale przeciwko Serenie O ile oczywiście ktoś już nie ma @17 pogranego na jej zwycięstwo 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|