|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Nishikori @ 5  + Kei 3:0 @ 15 Kei 3:1 @ 9 Kei 3:2 @ 9 Zobaczymy czy wreszcie będzie porządna niespodzianka na USO 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Świetny mecz samuraja, nie licząc 2 seta oczywiście i tego gema przy serwisie na 3 seta. Djoko się kończy powoli. Fedex autostrada do tytułu, żadnego rywala z Top 10 po drodze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Świetny mecz samuraja, nie licząc 2 seta oczywiście i tego gema przy serwisie na 3 seta. Djoko się kończy powoli. Fedex autostrada do tytułu, żadnego rywala z Top 10 po drodze  Dobrze, ze miliony na koncie sie zgadzaja, reszta to huj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Novak odpada jak na AO z Wawą nie zartujmy Novak odpada jak na AO z Wawą zaczekajmy jeszcze troche z takimi prognozami  Trzeba było słuchać. Kozak jestes  Ja tam swoje zarobilem.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Novak odpada jak na AO z Wawą nie zartujmy Novak odpada jak na AO z Wawą zaczekajmy jeszcze troche z takimi prognozami  Trzeba było słuchać. Kozak jestes  Ja tam swoje zarobilem. Ważne że się hajs zgadza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Świetny mecz samuraja, nie licząc 2 seta oczywiście i tego gema przy serwisie na 3 seta. Djoko się kończy powoli.
Fedex autostrada do tytułu, żadnego rywala z Top 10 po drodze  Słabszy mecz się chłopu trafił. Chyba trochę się zagalopwałeś z tym zdaniem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Świetny mecz samuraja, nie licząc 2 seta oczywiście i tego gema przy serwisie na 3 seta. Djoko się kończy powoli.
Fedex autostrada do tytułu, żadnego rywala z Top 10 po drodze  Słabszy mecz się chłopu trafił. Chyba trochę się zagalopwałeś z tym zdaniem To są pobożne życzenia  Sam wolę Nadala niż Djoko, ale by ten mecz miałby być zwiastunem końca Serba? Watpię. Jeszcze dołoży kilka szlemów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,379 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,379 Likes: 2 |
rozpadało się 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Fedex go walnie i w finale Kill Bill zgarnia pierwszego Szlema.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
Świetny mecz samuraja, nie licząc 2 seta oczywiście i tego gema przy serwisie na 3 seta. Djoko się kończy powoli.
Fedex autostrada do tytułu, żadnego rywala z Top 10 po drodze  Słabszy mecz się chłopu trafił. Chyba trochę się zagalopwałeś z tym zdaniem To są pobożne życzenia  Sam wolę Nadala niż Djoko, ale by ten mecz miałby być zwiastunem końca Serba? Watpię. Jeszcze dołoży kilka szlemów.ale skompletować szlemy może być już ciężko,póki Rafa gra RG nie odda za nic w świecie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Świetny mecz samuraja, nie licząc 2 seta oczywiście i tego gema przy serwisie na 3 seta. Djoko się kończy powoli.
Fedex autostrada do tytułu, żadnego rywala z Top 10 po drodze  Słabszy mecz się chłopu trafił. Chyba trochę się zagalopwałeś z tym zdaniem To są pobożne życzenia  Sam wolę Nadala niż Djoko, ale by ten mecz miałby być zwiastunem końca Serba? Watpię. Jeszcze dołoży kilka szlemów. Czy kilka to nie wiem, ale mówić, że Djoko się kończy po wtopionym SF z Nishikorim to jakbym miał pisać, że Nadal się skończył po porażce z Rosołem.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Djoko jest po ślubie, dużo tenisistów po takim fakcie mieli zmierzch...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Ktos upatruje jakies szanse Cilica czy Krol na izi ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Ktos upatruje jakies szanse Cilica czy Krol na izi ? Skoro Kei mógł, to tymbardziej Cilic ma szanse.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Ktos upatruje jakies szanse Cilica czy Krol na izi ? Każdy się boi wyazić opinię po akcji z Nishim  Roger bierze mecz na spokojnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Król tenisa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Kei mnie zszokowal wytrzymaloscia,ale chyba jeden dog na sf wystarczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Król tenisa  z tego co wiem Nadal nie bierze udziału
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
Król tenisa  z tego co wiem Nadal nie bierze udziału po raz kolejny okazał się za słaby przegrał z samym sobą
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|