|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Król tenisa  z tego co wiem Nadal nie bierze udziału farmaceuci się nie wyrobili  Ale spokojna głowa, do sezonu na maczce kuracja sie skonczy i na kilka m-cy starczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Król tenisa  z tego co wiem Nadal nie bierze udziału Król a nie Ciul
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
Król tenisa  z tego co wiem Nadal nie bierze udziału po raz kolejny okazał się za słaby przegrał z samym sobą [img:left] http://pl.memgenerator.pl/mem-image/ale-to-bylo-dobre[/img]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Nadal teraz na detoksie aż do Londynu albo do Stycznia jak zwykle...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Fedex to przypomnę powinien być już na aucie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631 |
Fedex to przypomnę powinien być już na aucie Teraz jeszcze bardziej żal Dimitrova, bo Djokovica nie ma, a Federer był do ogrania...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Fedex to przypomnę powinien być już na aucie Teraz jeszcze bardziej żal Dimitrova, bo Djokovica nie ma, a Federer był do ogrania... Żal to raczej Monfilsa, bo grał tu najlepszy tenis ze wszystkich.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Fedex to przypomnę powinien być już na aucie Teraz jeszcze bardziej żal Dimitrova, bo Djokovica nie ma, a Federer był do ogrania... Żal to raczej Monfilsa, bo grał tu najlepszy tenis ze wszystkich. To dlaczego nie jest w półfinale?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Szwajcar wiadomo. Całe życie na farcie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Aha 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Zresztą leci na Eurosporcie. Można popatrzeć jak robił dziwkę z Feda.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
Stopa ekspert w chuj  moim zdaniem tym meczem Stopa skompromitowal sie na amen. Takiego pierdolenia dawno nie slyszalem
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Zresztą leci na Eurosporcie. Można popatrzeć jak robił dziwkę z Feda. a jednak to Fed ostatni poruchal
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Zresztą leci na Eurosporcie. Można popatrzeć jak robił dziwkę z Feda. a jednak to Fed ostatni poruchal Kondycyjnie nie wytrzymał Francuz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Stopa ekspert w chuj  moim zdaniem tym meczem Stopa skompromitowal sie na amen. Takiego pierdolenia dawno nie slyszalem życzę wam żebyście tak się kompromitowali jak K.Stopa
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Zresztą leci na Eurosporcie. Można popatrzeć jak robił dziwkę z Feda. a jednak to Fed ostatni poruchal Kondycyjnie nie wytrzymał Francuz. to element przygotowania, nie ma litosci, to szlem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
Stopa ekspert w chuj  moim zdaniem tym meczem Stopa skompromitowal sie na amen. Takiego pierdolenia dawno nie slyszalem życzę wam żebyście tak się kompromitowali jak K.Stopa ile kurwa moge sluchac ze Nisikori nie ma sily ze Dojo przjal calkowice kontrole na meczem ze Kai nie ma pomyslu na ten mecz no kurwa ile?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Zresztą leci na Eurosporcie. Można popatrzeć jak robił dziwkę z Feda. a jednak to Fed ostatni poruchal Kondycyjnie nie wytrzymał Francuz. w wieku 28 lat? raczej mu czarna pecyna padła.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2013
Posty: 1,461
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2013
Posty: 1,461 |
Stopa ekspert w chuj  moim zdaniem tym meczem Stopa skompromitowal sie na amen. Takiego pierdolenia dawno nie slyszalem życzę wam żebyście tak się kompromitowali jak K.Stopa ile kurwa moge sluchac ze Nisikori nie ma sily ze Dojo przjal calkowice kontrole na meczem ze Kai nie ma pomyslu na ten mecz no kurwa ile? zgadza sie , niech ten komuch Stopa wreszcie ustapi miejsca mlodszym,
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|