Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 32 1 2 9 10 11 12 13 31 32
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Zilustruję wam co zrobił Cilic z Keiem dzisiaj. smile

[Linked Image]

Marin piwo

A ci co myśleli, że Kei tu coś zdziała... wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638
Originally Posted by iti
Cilic zrobil z 15 UE w tym meczu?
Chyba nie. Ale Kei ze 30 na 100%

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Strasznie sie tenis spierdolil w ostatnich latach.
Szlema wygrywali juz Murray, Wawrinka, Cilic. Kto nastepny? Isner? Monfils? Anderson?

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by iti
Strasznie sie tenis spierdolil w ostatnich latach.
Szlema wygrywali juz Murray, Wawrinka, Cilic. Kto nastepny? Isner? Monfils? Anderson?

ból dupy ciągle mocny wink

Murray to półka wyżej niż Staszek i Cilic. Nawet taki hejter jak ty powinien to przyznać.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Pierdzielisz jak potłuczony iti.

Szlema zgarnął gość, który na to załużył bo grał mega tenis w ostatnich 3 spotkaniach. Ktoś powie, że przeciwnicy grali poniżej oczekiwań. A gra się tak jak przeciwnik pozwala, a Marin po prostu zniszczył swoich rywali. Koniec tematu.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Dziewczyna Marina sympatyczna, a Goran największy zarobas na Uso, nawet wygrał pod tym względem minimalnie z Uve.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
cilic zagral mega 2 ostatnie mecze i to nie podlega dyskusji
skasowal feda skasowal skosnego, pewnie djoka w takiej formie tez by skasowal
ja jestem bardzo zaskoczony ale podziwiam wynik

Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Originally Posted by bukma
to co czila zagral w 2 ostatnich meczach to byl kosmos
od razu mi sie delpo przypomnial
Kolejny talent? wink Talenty tenisowe posługują się jednorecznym bh.

Gasquet, Fed, Youzny, Dimitrov.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by iti
Strasznie sie tenis spierdolil w ostatnich latach.
Szlema wygrywali juz Murray, Wawrinka, Cilic. Kto nastepny? Isner? Monfils? Anderson?

ból dupy ciągle mocny wink

Murray to półka wyżej niż Staszek i Cilic. Nawet taki hejter jak ty powinien to przyznać.
Niee, nawet jak ci pisalem, ze Berdzio i Marej nigdy szlema nie wygraja to bylem swiadomy, ze predzej czy pozniej pewnie to sie stanie w przypadku Szkota, bo jednak byl w top4 caly czas dopoki sie nie skonczyl przez kontuzje.
To prawda, ze jest lepszy od tej dwojki, ale to dalej nie znaczy, ze szlema powinien wygrywac grin

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Originally Posted by M@rcin
Originally Posted by bukma
to co czila zagral w 2 ostatnich meczach to byl kosmos
od razu mi sie delpo przypomnial
Kolejny talent? wink Talenty tenisowe posługują się jednorecznym bh.

Gasquet, Fed, Youzny, Dimitrov.

nie do konca rozumiem twoja ironie
tak - dla mnie ktos kto wygrywa szlemy bijac po drodze fedow djokow czy nadalow jest talentem
niewazne czy ma jednoreczny czy 2hbh

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Dudi Sela też ma fajny jednoręczny backhand wink

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
ziomal ziomalowi pomoze to i Murray szlema wygrac moze, na wimbledonie jakos z Federerem mu nie poszlo a uso to przy takim halnym grali ze moc pierdu sie chowa

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Originally Posted by M@rcin
Originally Posted by bukma
to co czila zagral w 2 ostatnich meczach to byl kosmos
od razu mi sie delpo przypomnial
Kolejny talent? wink Talenty tenisowe posługują się jednorecznym bh.

Gasquet, Fed, Youzny, Dimitrov.
I Tommy Haas smile

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Druga sprawa, że Staszek w Prime time to chyba najefektowniejszy tenis jaki może być z jego bh i pociskami z fh.

Pisanie, że nie zasłużył na Szlema to już dla mnie mega ignorancja.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by fechnerinho
Pierdzielisz jak potłuczony iti.

Szlema zgarnął gość, który na to załużył bo grał mega tenis w ostatnich 3 spotkaniach. Ktoś powie, że przeciwnicy grali poniżej oczekiwań. A gra się tak jak przeciwnik pozwala, a Marin po prostu zniszczył swoich rywali. Koniec tematu.
Nawet nie oceniam samej postawy Cilica, bo polfinalow nie mialem jak obejrzec, a samego Marina w turnieju widzialem tutaj przez poltora seta z Berdychem. Uwazam, ze to krok wyzej, ale wydaje mi sie, ze to bedzie jednoturniejowy wyskok niz trwalsza tendencja polfinalowa w szlemach.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Volandri też ma zajebisty jednoręczny bh.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Originally Posted by fechnerinho
Volandri też ma zajebisty jednoręczny bh.

i mlody dawidenko tez

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Originally Posted by fechnerinho
Druga sprawa, że Staszek w Prime time to chyba najefektowniejszy tenis jaki może być z jego bh i pociskami z fh.

Pisanie, że nie zasłużył na Szlema to już dla mnie mega ignorancja.
fech nie ma co się denerwować przed snem, Marin wygrał zasłużenie, podobnie jak Stan AO, koniec tematu smile

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by fechnerinho
Druga sprawa, że Staszek w Prime time to chyba najefektowniejszy tenis jaki może być z jego bh i pociskami z fh.

Pisanie, że nie zasłużył na Szlema to już dla mnie mega ignorancja.
Chwila.
Kto pisal, ze nie zasluzyl na szlema?
Na pewno nie ja wink

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
czekamy na szlema dla Verdasco i Tomka grin

Dwa duże talenty cool

Strona 11 z 32 1 2 9 10 11 12 13 31 32

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, betowiec, rafal08, latajaca_holenderka, forty, Sensei, poozon), 2,901 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,420
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1