Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 71 1 2 7 8 9 10 11 70 71
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
na dziś

NYG+6.5 (1.94 w dublu z Hiszpanią eliminacje EURO16)
ARZ ml (1.88 w dublu z Hiszpanią eliminacje EURO16)

powodzenia

Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Ray Rice zwolniony z Ravens kopara

a nocke dzisiejsza widze podobnie jak kolega wyzej, ale na typy jeszcze jest czas

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Czy ja wiem, ta ofensywa Giants jedzie straszna padaka. Spodziewam sie ostrego wpierdolu i niewielkiej zdobyczy punktowej Giants jakies 10-14pkt.

Lions -6,5 mocno boks

Drugi mecz raczej odpuszcze.


Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
no ja mimo wszystkie ide w Giants

[Linked Image]

oby tak mordy nie wykrzywial dzisiaj Eli aplauz

Giants +5.5 @ 1.90 boks boks

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Lions boooooooooooooooom

Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Originally Posted by ssaczu
Lions boooooooooooooooom

booom x2

Matt ----> Megatron ponownie aplauz

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
jebut again.... calvin 2xTD

Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Eli stara się od poczatku o INT...coraz blizej boks

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Split za wczoraj (bilans 8-6 spotkania oraz 1-2 ov/un co daje 9-8 YTD)

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
ncaaf jak na razie
112 bowl green+7.5
149 kansas+15.5
151 georgia-6
153 arkansas+2.5
163 minnesota+14.5
189 ucla-7.5
191 penn st-3

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
taki trochę off top ale może kogoś z Was zainteresuje.
Jeden z buków ma promo na 50% od depozytu do 1000$ bonusu. Czyli wpłacamy maxymalnie 2000$ i otrzymujemy 1000$
Warunek to obrót całością 10 razy przed wypłatą. Na to mamy chyba 90 dni (choć nie wiem czy to się tyczy w ogóle ruszenia bonusu czy też musimy 10 razy obrócić tym bonusem w przeciągu 90 dni trzeby by sprawdzić)
Do obrotu liczy sie cała suma przegranego zakładu lub sama wygrana, jesli więc zagramy np. teaser 21 punktów i postawimy 100$ wygrywając 20$ to do obrotu liczy się tylko te 20$. Zresztą na koncie mamy cały czas podgląd ile nam zostało do spełnienia warunków.
Przy wpłacie środków, aby zdobyć bonus trzeba koniecznie napisać (wkleić) hasło: NFL2014
Nie jestem pewien, ale dla nowych klientów tez najprawdopodobniej jest 50% bonusu więc po przegraniu (czego oczywiście nie życzę nikomu smile ) można skorzystać z tej oferty, którą opisałem wyżej. Warunki każdego bonusu są na stronie.
Mają w ofercie głównie sporty amerykańskie z bardzo szeroką ofertą oraz też piłkę nożną, trochę ubogą ofertę; kosza europejskiego też ubogo i inne. Kursy z marżą 9 centów na dolarze. Linie mają najszybciej w sieci (lub są drudzy czasami) więc jesli Ktoś gra pierwsze linie to buk zdecydowanie dla niego. Mozna złapać naprawdę, naprawdę niezłe spready wink ale niestety na nie są limity przeważnie 100$ (czasami nawet 50$). Jednak grając np. oklhoma-10 po kursie 1.91 za chwilę jest oklahoma -10 po kursie 1.89 albo niżej i jak najbardziej przyjmie nam drugie 100$
Nie wiem czy tu mogę podać nazwę: Betonline [partners.commission.bz] - jeśli nie to prosze moda o wykasowanie.
Choć to nie żadna reklama z mojej strony a staram się raczej pomóc wink - przeciez często podajemy w nawiasach nazwy buka ze złapanym kursem...

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
nfl
102 BAL-1
270 SD+6 biorę, bo może pójść w dół - tak myślę

ncaaf
110 buffalo+35
112 bowl green+7.5
115 ucf+10.5 (+10 też bym brał)
135 iowa-10
149 kansas+15.5
151 georgia-6
153 arkansas+2.5
163 minnesota+14.5
189 ucla-7.5
191 penn st-3

Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Ravens ML @ 1.66 boks

Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,349
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,349
Witam, na dziś Joe Flacco powyżej 255.5/1,85 boks

Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,349
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,349
No i oczywiście z punktu widzenia kibica to - Steelers po kursie 2,2 smile przy stawce 2/10 smile

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,395
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,395
A ja dla odmiany over 44 wink

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,395
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,395
I jeszcze N. Texas -3 ze studenciaków

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,395
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,395
Ravens w red zone grają jakąś padakę. 6 razy w red zone i 2xTD...

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
ravens $$$ wink
co prawda ładną linię złapałem -1 po kursie 1.80 i jestem w stanie zapłacić 10 centów za 1.5 pkt, ale okazało się że nie potrzeba było...

ncaaf
110 buffalo+35
112 bowl green+7.5
115 ucf+10.5 (+10 też bym brał)
135 iowa-10
149 kansas+15.5
151 georgia-6
153 arkansas+2.5
163 minnesota+14.5
189 ucla-7.5
191 penn st-3
202 fresno st+12 czekałem na wyższą linię niż +10 i się doczekałem, gram teraz bo róznie może być...


Strona 9 z 71 1 2 7 8 9 10 11 70 71

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec), 1,689 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,815
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1