|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731 Likes: 5 |
wczoraj live widzialem, gardze Tobą jesli masz moj numer wykasuj i nie dzwon do mnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
http://www.transfery.info/70137,wiese-zmienia-dyscypline 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Tomaszewski we Wprost 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Nikt nie spiewa co daje na LM?
Dzisiaj czuje wysyp dogów...
Typu Zenit, Anderlecht, Olympiakos czy strzelenie bramy przez Basel
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
http://www.transfery.info/70137,wiese-zmienia-dyscypline  Chłop zasłynął z różowych trykotów w czasach kiedy jeszcze noszenie damskich ciuchów przez mężczyzn nie było w modzie. @Powitać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
http://www.transfery.info/70137,wiese-zmienia-dyscypline  Chłop zasłynął z różowych trykotów w czasach kiedy jeszcze noszenie damskich ciuchów przez mężczyzn nie było w modzie. @Powitać  trochę przypomina nasterydowaną feministkę, więc chyba nosił ubiór zgodnie z preferencjami
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,734 |
ale rosnie na szczesnych 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Nikt nie spiewa co daje na LM?
Dzisiaj czuje wysyp dogów...
Typu Zenit, Anderlecht, Olympiakos czy strzelenie bramy przez Basel Malmo, Ludogorets  Jedni i drudzy spokojnie moga wcisnąć, ciekawy wydaje sie zakład Druzyna gospodarzy wygra, a obie zdobędą gola @3,80 w przypadku Włochów i @3,20 na Anglików w przypadku The Reds powinno byc wiecej wg mnie ale to i tak Włosi są uważani za bezpieczniejszych w defensywie. poczekam sobie do meczu, w trakcie powinno sie dac włapać lepsze kursy na strzelenie przez gości;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
1 Givanildo Hulk Benfica v Zenit St Petersburg (Zdobędzie gola w meczu) 16/09/2014 Brak 3.75 Odbędzie się 2 Shinji Kagawa Borussia Dortmund v Arsenal (Zdobędzie gola w meczu) 16/09/2014 Brak 3.60 Odbędzie się 3 Wesley Sneijder Galatasaray v Anderlecht (Zdobędzie gola w meczu) 16/09/2014 Brak 3.20 Odbędzie się 4 Paul Pogba Juventus v Malmo FF (Zdobędzie gola w meczu) 16/09/2014 Brak 2.62 Odbędzie się 5 Steven Gerrard Liverpool v Ludogorets Razgrad (Zdobędzie gola w meczu) 16/09/2014 Brak 3.00 Odbędzie się 6 Dimitar Berbatov Monako v Bayer Leverkusen (Zdobędzie gola w meczu) 16/09/2014 Brak 3.40 Odbędzie się 7 Mario Mandzukic Olympiakos v Atletico Madryt (Zdobędzie gola w meczu) 16/09/2014 Brak 2.40 Odbędzie się
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731 Likes: 5 |
Nikt nie spiewa co daje na LM?
Dzisiaj czuje wysyp dogów...
Typu Zenit, Anderlecht, Olympiakos czy strzelenie bramy przez Basel ja mam galate, nie wierze w klubowa pilke belgijska, chociaz moze i sie podnosi nie sledze jej
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
W ogóle to się ta kolejka zapowiada bardziej w stronę dogów niż faworytów.
Mnie się widzi Oly i Malmo na pierwszy rzut oka. No i bramki tak jak piszecie. Te potencjalnie słabsze drużyny spokojnie ustrzelą jakieś gole.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
4,20 na Arsenal przeciwko osłabionemu BVB to jednak przesada 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
W ogóle to się ta kolejka zapowiada bardziej w stronę dogów niż faworytów.
Mnie się widzi Oly i Malmo na pierwszy rzut oka. No i bramki tak jak piszecie. Te potencjalnie słabsze drużyny spokojnie ustrzelą jakieś gole. Jak pojde i pieprzne w fortunie tasiemca z niespodzianek... To znowu najemca będzie płakał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Hell ten Najemca to się przez Ciebie wyhuśta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
W ogóle to się ta kolejka zapowiada bardziej w stronę dogów niż faworytów.
Mnie się widzi Oly i Malmo na pierwszy rzut oka. No i bramki tak jak piszecie. Te potencjalnie słabsze drużyny spokojnie ustrzelą jakieś gole. Jak pojde i pieprzne w fortunie tasiemca z niespodzianek... To znowu najemca będzie płakał. Odpal mu wtedy tipa na butelkę dobrej whisky. Jak to mawiąją korpoludki - będzie sytuacja win-win.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Straszne pierdolenie, to był/jest tak przekurewski proceder, że byli umoczeni wszyscy. I dobrze Wójcik mówi, wydział dyscyplinarny MUSIAŁ wiedzieć o wszystkim. Takich rzeczy nie da się ukryć, najwyższe osoby w naszej piłce musiały brać w tym udział
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Hell ten Najemca to się przez Ciebie wyhuśta  Dawno z nim nie gadałem, ale jak dzisiaj dogi wejdą w AKO to rozmowa na pewno będzie. W ogóle to się ta kolejka zapowiada bardziej w stronę dogów niż faworytów.
Mnie się widzi Oly i Malmo na pierwszy rzut oka. No i bramki tak jak piszecie. Te potencjalnie słabsze drużyny spokojnie ustrzelą jakieś gole. Jak pojde i pieprzne w fortunie tasiemca z niespodzianek... To znowu najemca będzie płakał. Odpal mu wtedy tipa na butelkę dobrej whisky. Jak to mawiąją korpoludki - będzie sytuacja win-win. Panie, tam nie jeden mu tam geszenki odpala za typy, czy tam jakieś info które nie mówie że jest FIX w huj, tylko że tam ktoś nie gra, masówka na to idzie itp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,395
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,395 |
Zenit +0,5 @2,00 Malmo over 0,5 @2,48 Arsenal 0 @2,76
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
4,20 na Arsenal przeciwko osłabionemu BVB to jednak przesada  te braki wcale nie sa az tak duze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
BORUSSIA DORTMUND - ARSENAL FC
Borussia Dortmund: Weindenfeller - Piszczek, Subotić, Sokratis, Durm - Kehl, Jojić - Mkhitaryan, Kagawa, Großkreutz - Ramos. Trener: Klopp. Arsenal FC: Szczęsny - Chumbers, Mertesacker, Koscielny, Gibbs - Ramsey, Arteta - Sanchez, Wilshere, Özil - Welbeck. Trener: Wenger.
Obsada sędziowska: arbiter główny - Olegário Benquerença; asystenci: Santos, Pereira Gomes, Carlos Xistra i Marco Ferreira; techniczny - Nélson Moniz. Stadion: Signal Iduna Park (Dortmund). Widzów: spodziewany komplet. Transmisja TV: Canal+sport (20:45).
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|