|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
[ Linked Image]  Przyznam, ze nie wierzylem Ale, jeszcze za wczesnie swietowac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Dużo za wcześnie, scenariusz że odpadniemy po pokonaniu Brazylii jest całkiem prawdopodobny. Więc trzeba bezwarunkowo rozjebać Rosjan jutro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
I na Rosjan fajnie byłoby wyjść od razu z Możdżonkiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
Jak to wczoraj powiedział Fonteles "... mecz z Rosją jest dla nas ćwierćfinałem"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Rosja to może wygrać dziś.Brazylia zmęczona lekko po wczorajszym.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
http://m.sport.pl/siatkowka/1,117638,16656210,Polska___Brazylia_3_2__Brazylijski_pokaz_chamstwa.html?utm_source=m.gazeta.pl&utm_medium=testbox&utm_campaign=maintopic
Kanarki psychicznie nie wytrzymuja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
tak calkiem na chlodno bez emocji - jesli faktycznie zmieniono regulamin z terminami meczow to mozna sie wkurwic zawsze bede przeciwny takim zmianom pod gospodarza (jesli faktycznie byly) bo to wypacza ducha sportu wiadomo ze czesto sie to spotyka, nasz przypadek nie jest wyjatkowy dzis bra na fali wkurwienia wygra z rosja bo musi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783 |
Witam ma ktos stronke gdzie znajde budzety klubow w ligach 1-3 na najblizszy sezon ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783 |
np. Klub A - budzet.... Klub B - budzet.... itp 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Nie ma nigdzie takich danych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
tak calkiem na chlodno bez emocji - jesli faktycznie zmieniono regulamin z terminami meczow to mozna sie wkurwic zawsze bede przeciwny takim zmianom pod gospodarza (jesli faktycznie byly) bo to wypacza ducha sportu wiadomo ze czesto sie to spotyka, nasz przypadek nie jest wyjatkowy dzis bra na fali wkurwienia wygra z rosja bo musi szczerze w to watpie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Czy Rosja jest w stanie przegrać w przeciągu kilku dni na wielkiej imprezie dwa razy z Brazylią ? nie sądzę. Wiem że Brazylia musi to wygrać ale skoro wczoraj tego nie zrobili to tym bardziej dziś, są zmęczeni, wkurzeni itp.To może być koniec turnieju dla Brazylii.
+1.5 seta Rosja 1,61 to lokata jak na moją myśl.
Co do drugiego meczu, za niski kurs na Iran 1,3 to zbyt mało.Chodź wczoraj liczyłem że Niemcy chodź seta urwą ale niestety.Teoretycznie Iran ma ten komfort większej regeneracji i brak jakiejkolwiek presji że muszą w porównaniu do Niemców.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783 |
Nie ma nigdzie takich danych. dzieki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
brazylia to jedyny zespol na swiecie ktory potrafi zagrac kosmos kiedy tego trzeba wczoraj przegrali i to im na pewno bedzie dzis na poczatku ciazylo ale rosja to dla nich dobry przeciwnik zgadzam sie ze zmeczenie moze o sobie dac znac w 4 czy 5 secie ale adrenalina zrobi swoje predzej uwierze ze ruskim siadze glowa niz brazylii
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
brazylia to jedyny zespol na swiecie ktory potrafi zagrac kosmos kiedy tego trzeba wczoraj przegrali i to im na pewno bedzie dzis na poczatku ciazylo ale rosja to dla nich dobry przeciwnik zgadzam sie ze zmeczenie moze o sobie dac znac w 4 czy 5 secie ale adrenalina zrobi swoje predzej uwierze ze ruskim siadze glowa niz brazylii ruscy maja "komfort" w dzisiejszym meczu, ktorego brazylia nie ma brazylijczycy sa nerwowi, nie wytrzymuja i dzisiaj bedzie to widac, kiedy sciana rosyjska bedzie zatrzymywac ich raz po raz, kanarki do domu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
dzisiaj 50:50, jasne ze Brazil wygrala z Rosja kilka dni temu, ale teraz bedzie inna gra
wcoraj sie zagotowali i przgrali z piblika i poprawnie grajacymi polakami. nas ciagnal wlazly, Fabian i Klos ..reszta asystotwala lub przeszkadzala (Nowakowski).
oby dzisiaj Rosja wygrala bo jak nie to po naszych wielkich nadziejach sie jutro przejada i bedzie dupa
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
wszystko moze sie wydarzyc ja trzymam sie mojej wersji z wczoraj - my bra 3:2 potem bra ruskich za 3pkty i mamy mecz o awans z ruskimi jak ruskie wygraja to sie nie obraze
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783 |
najlepsze rozwiazanie over 3.5seta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
jest jeszcze jeden aspekt ..jak ruscy wygraja dzisiah to Brzil jedzie do domu ..wiec zostawia sobie tylko Francje, Iran i Polske na drodze do zlota ..a raczej zdnej z tych ekip sie nie boja
a jak wpuszcza Brzil to zawsze od nich lomot moga dostac jak sie Brazil ogarnie
wiec dla Rosj to dzisiaj nie tylko gra o wejscie dalej ale niemal final
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|