Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 21 1 2 3 20 21
#63305 02/07/2004 19:57
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
Kontynuacja wątku dotyczącego AdmiralBet...

Bonus: Unibet
#63306 02/07/2004 20:15
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
Buk jak już wszyscy wiedzą jest sprawdzony, ale dodam kilka uwag od siebie! :rolleyes:

:1gw: Po pierwsze: jak była promocja założyłem z jednego komputera (czyli jedno IP) dwa konta na Admiralu, ale na dwie inne osoby!

:2gw: Po drugie kasą obruciłem 5 razy i uzyskałem sume łączną 250 euro!

:3gw: Po trzecie całą kase z Admirala wypłaciłem na konto PKO BP - Inteligo w następujący sposób:
Transaction: Wire transfer
Amount: 250 EUR
Account owner: jabolukas
Bank name: PKO BP SA Inteligo
Account number or IBAN (if available): 501020555811111229********
BIC (SWIFT): BPKOPLPW
Bank address: ul. Wspólna 47/49
Bank city: Warszawa
Bank postal code: 00-684

PS. Pieniadze wyslalem na konto o innym nazwisku niz moje wiec nie ściemniajcie ze kasa dochodzi tylko na konto o nazwisku wyplacającego!

:4gw: Po czwarte: na kase czekałem od 20 czerwca (to była niedziela, w ten dzień dokonałem wypłaty z Admirala) do dzis, czyli 2 lipca! Dało to w sumie 10 dni roboczych, czyli Admiral zmieścił sie w swoich załozeniach, że kasa dochodzi w ciągu 2-10 dni roboczych!

:5gw: Po piate: kasa doszła, z wypłaconych 250 EURO dostałem 1059,82zł, już nie bede zagłebial się w sprawy kursu i oplat bankowych, bo to nie ma sensu i tak kasy nie odzyskam! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Najważniejsze jest to że buk sprawdzony, kase wyplacil i już mu podziekowalem, kasy napewno odemnie nie zobaczy! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#63307 02/07/2004 21:06
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
TO sie ciesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#63308 02/07/2004 22:05
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
JA przelewałem kasę z Admirala na swoje konto w PKO BP w dniu 22.06.2004r. Wczoraj wysłałem im wiadomości, o treści mniej więcej takiej, cytuję: "Gdzie są moje pieniądze. Wypłacałem wtedy, a wtedy. Mój nick taki, a taki. Skan dokumentu wysyłałem w dniu wypłaty." Wczoraj jeszcze raz wysłałem im skany dowodu.
Dzisiaj patrzę mam od nich taką wiadomość.

"maybe you can imagine that we are rather busy because of our freebets
offer and deposit bonus. We try to complete withdrawal requests as fast
as possible, so we do with yours also.
Your withdrawal will be send by us on the 05.07.04, probably the money
arrives on the 12.07.04 at your bank account.

best regards

Admiral Sports Betting (UK) Ltd


Gdyby ktoś mógł dokładnie przetłumaczyć co napisali byłbym wdzięczny.

Z góry dziekuję
TomiKopi

#63309 02/07/2004 22:09
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
5 lipca jest 10 dniem roboczym więc powinienneś w poniedziałek kase dostać!
jeśli ci konta na AdmiralBet nie zamkneli i obruciłeś kaśą jak trzeba to kasa będzie napewno!
ja też już miałem chwile zwątpienia i w 10 dniu roboczym doszło! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#63310 03/07/2004 00:42
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
wlasnie sie pochwale ze dzis dostalem kolejne 100 euro ale na konto brata ( bo na niego zakladalem kontno w admiralu).
i tu uwaga!!
na konto doszlo pelne 100 euro czyli 440 zeta i bank nie potracil nic!!! nie wiem czemu ale na mbank mi za****li 15 euro a slyszalem ze i po 21 zabierali ludziom od mniejszych kwot!!

ING Bank Slaski Rulezzzzzzzzz!!!!!!!!!!!

Admiral wyrobil sie w swoich 10 dniach roboczych ( dzis minal 10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#63311 03/07/2004 01:13
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
ja -przyznaję się bez bicia -należę do multikontowców (mam dwa konta )

oczywiśnie na koncie założonym na znajomą uzbierało się sporo kasy -ponad 300 euro ....
na "legalnym" mizernie.....
więc trzeba by dokonać wypłaty!

przesłałem im wczoraj skan paszportu,cholera zapomniałem że w między czasie znajoma zmieniła nazwisko....
a właściwie doszedł jej dodatkowy człon nazwiska(nazywała się Mierzejewska teraz Mierzejewska-poręba)

myślałem że juz po ptakach ,ze skanem wysłałem ( bardzo łamaną angielszczyzną) pytanie :
czy takie Id wystarczy;
i tu zaskok
nr 1: odpowiedź:

Dear Mrs. Mierzejewska Poreba,

thank you very much for sending us your copy. Now we got everything for
a successfully withdrawal.

best regards

Admiral Sports Betting (UK) Ltd


zaskok nr2

uaktualniono "user Information" tak jak było w paszporcie!

Admiral zaskokuje mnie po raz kolejny! dla mnie profesjonalizm MAX!

wpadł mi do głowy taki pomysł, który rozwiązał by problemy osób które mają wiecej niż jedno
konto
w Admiralu.(mnie już to nie dotyczy )
a może po prostu zadać pytanie w stylu :


"May I withdraw founds to other user Admiral?"

sam chętnie wysłał bym maila z takim pytaniem ,i zrobię to jeśli Ktoś znający angielski potwierdzi
,że to zdanie będzie zrozumiałe dla supportu ..
(czy moge przelac pieniądze ze swojego konta na konto innego użytkownika admirala?)

wiem ,to mało prawdopaodobne !!!!
ale co szkodzi spróbować??????admiral lubi zaskakiwać........

#63312 03/07/2004 01:31
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
przeszukałem cały temat "Admiral " i nie mogę znależdż postu jak Ktoś wypłacał czekiem!
(wiem ,że był)
mam pytanko:

czy z realizacją czeku od Admirala nie będzie problemu????
w jakim banku można taki czek zrealizować??????


bardzo dziękuje za odp!!!!

#63313 03/07/2004 03:00
Dołączył: Apr 2004
Posty: 65
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 65
Siemanko wczesniej jeden z uzytkownikow podal ze dla posiadaczy inteligo ma byc tak

Żeby nie było więcej problemów z posiadaczami Inteligo :
Nazwa banku : PKO BP S.A.
SWIFT : BPKOPLPW
Adres : Al.Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa
IBAN : cały 26-cyfrowy numer konta
I niech wypłacają wam kasę żeby było na
P.S
Przy wypłacie przelewem pobierają opłatę :
mnie z 50E pobrali 6E , czyli 44E na czysto

Czyli wreszcie jak ma byc ?? bo wyslalem tak jak wyzej i niby kasa poszla tylko pytanie czy dojdzie i gdzie dojdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

a jabolukas napisal tak
Po trzecie całą kase z Admirala wypłaciłem na konto PKO BP - Inteligo w następujący sposób:
Transaction: Wire transfer
Amount: 250 EUR
Account owner: jabolukas
Bank name: PKO BP SA Inteligo
Account number or IBAN (if available): 501020555811111229********
BIC (SWIFT): BPKOPLPW
Bank address: ul. Wspólna 47/49
Bank city: Warszawa
Bank postal code: 00-684

#63314 03/07/2004 13:34
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Quote
przeszukałem cały temat "Admiral " i nie mogę znależdż postu jak Ktoś wypłacał czekiem!
Tutaj

Kiwka

Edit : Ost.post <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#63315 03/07/2004 13:39
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Czekam od 19 czerwca - mineło już 10 dni roboczych - pieniędzy nie ma i niestety już pp nie będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Z usług tego bukmachera nie będę nigdy korzystał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#63316 03/07/2004 14:10
Dołączył: Apr 2004
Posty: 65
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 65
No to z tego co widze duzo osob admiral w konika zrobil a ci co dostali hajs to chyba jacys nadzwyczajni albo szczesciarze a co do postu wyzej moze ktos odpisac bo sie machnalem w ulicy banku i kodzie pocztowym natomiast swift i numer konta jest poprawny .. to kasa dojdzie czy bedzie zwrot??

#63317 03/07/2004 14:17
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
ja do nich pisze wyjasnienia zobaczymy co bedzie

#63318 03/07/2004 14:24
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
Michał wielkieeeeeeeeee dzięx!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

przy okazji gdzie można zrealizować czek BankuAustria?????
oczywiście oprócz sanego Banku Austria
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#63319 03/07/2004 14:31
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
zlecilem wyplate czekiem w srode orientuje sie ktos ile dni max moze isc czek i czy wlicza sie do tego soboty i niedziele ?

#63320 03/07/2004 19:14
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
Trex666 ty podałeś adres PKO BP, a Inteligo należy do tego banku ale adres ma inny! Nawet na stronie www.inteligo.pl [inteligo.pl] jest ten co ja napisałem!
Mi kasa doszł! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
Ale myśle że tobie kasa też dojdzie na inny adres, najważniejszy jest nr konta, po nim oni wszystko wiedzą do jakiego to banku itp.

#63321 03/07/2004 20:01
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
Quote
Oryginalnie wysłał jabolukas:
[qb]Buk jak już wszyscy wiedzą jest sprawdzony, ale dodam kilka uwag od siebie! :rolleyes:


PS. Pieniadze wyslalem na konto o innym nazwisku niz moje wiec nie ściemniajcie ze kasa dochodzi tylko na konto o nazwisku wyplacającego!

Najważniejsze jest to że buk sprawdzony, kase wyplacil i już mu podziekowalem, kasy napewno odemnie nie zobaczy! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
no i jest super ze Inteligo bedzie przyjmowac kase za przelewy o innych danych osobiwych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

dla mnie faken mbank odrzucal juz przelewy z zagranicy kiedy imie sie nie zgadzalo !!

Inteligo rulezzz!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#63322 04/07/2004 23:00
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
Quote
Oryginalnie wysłał Jiro:
[qb]Czekam od 19 czerwca - mineło już 10 dni roboczych - pieniędzy nie ma i niestety już pp nie będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Z usług tego bukmachera nie będę nigdy korzystał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
Napisz do nich list i zapytaj gdzie sa Twoje pieniądze. Napewno Ci odpiszą i wierzę w to, że kasę prześlą na konto. Jak wypłacają to wszystkim wyjątków nie ma.

Pozdrawiam TomiKopi

#63323 04/07/2004 23:04
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Tak wiem jutro do nich napiszę - nie pisałem w weekend ponieważ nie mają czynnnej pomocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Nadal jestem dobrej myśli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#63324 04/07/2004 23:28
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Quote
Oryginalnie wysłał Jiro:
[qb]Tak wiem jutro do nich napiszę - nie pisałem w weekend ponieważ nie mają czynnnej pomocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Nadal jestem dobrej myśli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Support działa w weekend napisałem też w tej sprawie odpisali tak jak wyżej że jutro natychmiast wyślą.

Strona 1 z 21 1 2 3 20 21

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, $-man, Lukasz111, burbon, rafal08, latajaca_holenderka, Akhu, rymoholik, betowiec), 2,663 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,413
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1