|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 271
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 271 |
mam male pytanko: na stronie betway sa kursy dlugoterminowe. interesuja mnie handicapy tylko nie wiem dlaczego sa tak wysokie kursy na to. na zwyciestwo chelsea jest kurs 1,45 a w handicapie +0 jest kurs 15. moze mi ktos to wyjasnic?? na kazda druzyne jest kurs 15 i do kazdej jest dodawana odpowiednia ilosc punktow. w przypadku beniaminkow jest to az +52. z tego co patrzylem to w tamtym sezonie wystarczylo 16 miejsce w lidze zeby z tym handicapem zdobyc mistrzostwo. mysle ze mozna 3-4 druzyny z tak duzym handi obstawic za grubsza kaske. moze ktoras z nich zdobedzie wystarczajaca ilosc pkt zeby zdobyc mistrzostwo. kursy bardzo zachecaja. jeszcze raz prosze o wyjasnienie tak wysokich kursow. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104 |
W tym zakładzie chodzi o to, że po zakończeniu sezonu dodajesz wszystkim drużynom te handicapy, jakie im dali i wtedy sprawdzasz, czy drużyna na którą dałeś ma mistrza. Czyli Chelsea nie dodajesz nic, Watfordowi dodajesz 52 punkty, Newcastle 34 itd. I wtedy porównujesz pozycje drużyn.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 271
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 271 |
dzieki JuanPablo. tak myslalem ze o to chodzi ale wolalem sie upewnic.
|
|
|
Link skopiowany do schowka