Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#633281 10/08/2006 21:33
Dołączył: Mar 2006
Posty: 271
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 271
mam male pytanko:
na stronie betway sa kursy dlugoterminowe. interesuja mnie handicapy tylko nie wiem dlaczego sa tak wysokie kursy na to. na zwyciestwo chelsea jest kurs 1,45 a w handicapie +0 jest kurs 15. moze mi ktos to wyjasnic?? na kazda druzyne jest kurs 15 i do kazdej jest dodawana odpowiednia ilosc punktow. w przypadku beniaminkow jest to az +52. z tego co patrzylem to w tamtym sezonie wystarczylo 16 miejsce w lidze zeby z tym handicapem zdobyc mistrzostwo. mysle ze mozna 3-4 druzyny z tak duzym handi obstawic za grubsza kaske. moze ktoras z nich zdobedzie wystarczajaca ilosc pkt zeby zdobyc mistrzostwo. kursy bardzo zachecaja.
jeszcze raz prosze o wyjasnienie tak wysokich kursow. pozdrawiam

Bonus: Unibet
#633282 11/08/2006 06:50
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
W tym zakładzie chodzi o to, że po zakończeniu sezonu dodajesz wszystkim drużynom te handicapy, jakie im dali i wtedy sprawdzasz, czy drużyna na którą dałeś ma mistrza. Czyli Chelsea nie dodajesz nic, Watfordowi dodajesz 52 punkty, Newcastle 34 itd. I wtedy porównujesz pozycje drużyn.

#633283 11/08/2006 06:53
Dołączył: Mar 2006
Posty: 271
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 271
dzieki JuanPablo. tak myslalem ze o to chodzi ale wolalem sie upewnic.


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, aker, latajaca_holenderka, burbon, Sensei, alfa, rafal08, Lukasz111, $-man), 3,032 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,758
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1