|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
zagadka;
czemu sadayev ma na koszulce nr 95 ? ilość talibskich nałoznic? zong  Pan Kapitan poleje rumu, i opowie tę historię:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,987
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,987 |
psg  roma 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
zagadka;
czemu sadayev ma na koszulce nr 95 ? gdyby nosił nr 69 byłoby łatwiej odgadnąć
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
zagadka;
czemu sadayev ma na koszulce nr 95 ? ilość talibskich nałoznic? zong  Pan Kapitan poleje rumu, i opowie tę historię:) nr rejestracyjny czeczeni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
co za czar..... kejta, srejta
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
zagadka;
czemu sadayev ma na koszulce nr 95 ? [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
zagadka;
czemu sadayev ma na koszulce nr 95 ? gdyby nosił nr 69 byłoby łatwiej odgadnąć gdyby był pacyfek to pewnie wyskoczyłby z odpowiedzią, że to rozmiar jego "sprzętu", a wie bo widział w niemieckim pornosie  tylko wtedy albo sie owija dookoła pasa albo powinien grac w długich spodniach, bo wiadomo, że w Poznaniu radne PISu grasuja na takich 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,791 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,791 Likes: 10 |
to Alan Pjerdiu won..od Srok  Palace @2,70  dobry wieczór
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
Chelsea 1 , jeszcze jednego ht 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212 |
Zaur nie chce rozmawiać o tym, co się wtedy działo. Wystarczy jednak sięgnąć po publikacje na temat najnowszej historii Czeczeni, by uświadomić sobie, jak musiało wyglądać jego dzieciństwo.
Miał pięć lat, gdy 3 stycznia 1995 r. rosyjskie lotnictwo zaatakowało Szali. Celem były: giełda samochodowa, miejski bazar, miejskie targowisko oraz szpital - wszystkie te obiekty łatwo było rozpoznać nawet z powietrza, a szczególnie oba punkty handlowe, gdzie skupiły się tłumy ludzi. Użyto bomb kulkowych, było 55 zabitych i 186 rannych.
Na początku marca 1995 r. rosyjskie lotnictwo ponownie uderzyło na Szali. Celem ponownie była ludność cywilna - atak skupił się na osiedlach mieszkalnych na obrzeżach miasta. W ogóle nie bombardowano obiektów wojskowych i administracyjnych oraz oddziałów czeczeńskich, które znajdowały się w centrum.
Gdy ludność uciekała - była ostrzeliwana. Celem stawały się nawet karetki pogotowia i samochody uchodźców, na których wywieszono białe flagi.
Szali było jednym z kilku miejsc w Czeczenii, gdzie rosyjskie lotnictwo prowadziło naloty nawet wiosną i latem 1996 r. - gdy zaawansowane już były rozmowy pokojowe.
- Niewiele pamiętam z tamtego czasu - zapewnia Sadajew. - Cała moja rodzina pochodzi z Szali, ale mieszkaliśmy już wtedy w Argun, między Szali a Groznym. Oczywiście słyszałem wybuchy, widziałem samoloty, śmigłowce. Widziałem wojsko, broń... Ale nieszczęście mnie ominęło.
i jak dla mnie wlasnie dlatego Zaur gra z numerem 95...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
W poznaniu juz moglby byc over... moglby a nie manic :-(
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
czyta zebrane dzieła Terlikowskiego
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Zaur nie chce rozmawiać o tym, co się wtedy działo. Wystarczy jednak sięgnąć po publikacje na temat najnowszej historii Czeczeni, by uświadomić sobie, jak musiało wyglądać jego dzieciństwo.
Miał pięć lat, gdy 3 stycznia 1995 r. rosyjskie lotnictwo zaatakowało Szali. Celem były: giełda samochodowa, miejski bazar, miejskie targowisko oraz szpital - wszystkie te obiekty łatwo było rozpoznać nawet z powietrza, a szczególnie oba punkty handlowe, gdzie skupiły się tłumy ludzi. Użyto bomb kulkowych, było 55 zabitych i 186 rannych.
Na początku marca 1995 r. rosyjskie lotnictwo ponownie uderzyło na Szali. Celem ponownie była ludność cywilna - atak skupił się na osiedlach mieszkalnych na obrzeżach miasta. W ogóle nie bombardowano obiektów wojskowych i administracyjnych oraz oddziałów czeczeńskich, które znajdowały się w centrum.
Gdy ludność uciekała - była ostrzeliwana. Celem stawały się nawet karetki pogotowia i samochody uchodźców, na których wywieszono białe flagi.
Szali było jednym z kilku miejsc w Czeczenii, gdzie rosyjskie lotnictwo prowadziło naloty nawet wiosną i latem 1996 r. - gdy zaawansowane już były rozmowy pokojowe.
- Niewiele pamiętam z tamtego czasu - zapewnia Sadajew. - Cała moja rodzina pochodzi z Szali, ale mieszkaliśmy już wtedy w Argun, między Szali a Groznym. Oczywiście słyszałem wybuchy, widziałem samoloty, śmigłowce. Widziałem wojsko, broń... Ale nieszczęście mnie ominęło.
i jak dla mnie wlasnie dlatego Zaur gra z numerem 95... a wg mnie dzień urodzenia 6 + rok 89`
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|