|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,699
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,699 |
Odziedziczyłem z 5 kilogramów monet 18 i 19 wiek. Za wycenę zapłacę majątek. Znacie jakieś dobre strony z cennikiem. Nie chcę sprzedawać. Z ciekawości- wolę wiedziec na czym stoję.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Odziedziczyłem z 5 kilogramów monet 18 i 19 wiek. Za wycenę zapłacę majątek. Znacie jakieś dobre strony z cennikiem. Nie chcę sprzedawać. Z ciekawości- wolę wiedziec na czym stoję. http://gndm.pl/wycena
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,699
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,699 |
Dziękuję Tom o to mi chodziło
|
|
|
Link skopiowany do schowka