Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 30 1 2 3 29 30
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,671
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,671
Likes: 12

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Szalke
Bilbao
PSG
Chelsea
Baya

boks

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Uve PSG ? smile

Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
@ 1.33 na Munchen to imo lekka przesada tongue

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by Biczu
Uve PSG ? smile

Ibra zalatwi sprawe CS 2-1 Ibra z wolnego i przewrotka honorowa walnie Rakitic w 90 ... tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Laurent Blanc powołał następujących piłkarzy:

Bramkarze: Sirigu, Douchez

Obrońcy: Luiz, Marquinhos, Camara, van Der Wiel, Aurier, Maxwell, Digne

Pomocnicy: Motta, Matuidi, Cabaye, Verratti, Chantome, Lucas, Pastore

Napastnicy: Cavani, Bahebeck.

Nieobecni: Silva, Ibrahimović, Lavezzi - kontuzja

Paris Saint-Germain wyjdzie w swoim najsilniejszym dostępnym składzie, to jest pewne. Nie po to w meczu z Tuluzą oszczędzani byli gracze tacy jak Thiago Motta, czy Lucas Moura, choć zastanawiające jest jednak to, że pełne 90 minut w tym spotkaniu rozegrali np. Blaise Matuidi czy Javier Pastore, gdyż wątpliwym jest, że Laurent Blanc miałby z nich zrezygnować. Być może po prostu trener dał im wytyczne, by nie forsowali się na boisku, co po części mogłoby tłumaczyć ich słabszy występ. Linia obrony powinna wyjść (pomijając Thiago SIlvę) w komplecie, gdyż w pełni wypoczęci będą Marquinhos, Maxwell i Gregory van Der Wiel. Co do środka pola, można śmiało liczyć na dwójkę Włochów oraz wspomnianego Matuidiego, nawet jeżeli z TFC grał od początku do końca. Ciekawiej zapowiada się formacja ataku, ponieważ do końca nie wiadomo, czy "Le Président" zdecyduje się na tradycyjną grę ze skrzydłowymi, czy (tak jak przeciw Tuluzie) z trequartistą. W przypadku tej drugiej opcji, za napastnikami ustawiony mógłby być zarówno Lucas Moura, jak i Javier Pastore. Jednym z napastników byłby oczywiście Edinson Cavani, drugim natomiast Bahebeck lub również Lucas. W każdym razie z wymienionej czwórki tylko jeden zacznie mecz z ławki rezerwowych. Przewidywane ustawienie to albo zmodyfikowane 4-3-3, lub wprowadzone ostatnio 4-3-1-2.

Przewidywane składy według Mundo Deportivo
[Linked Image]

W bramce najprawdopodobniej zobaczymy ter Stegena, który zdaje się będzie bronił w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Na środku obrony zagrają „dwie wieże”, czyli Gerard Piqué i Jérémy Mathieu. Na bokach defensywy Luis Enrique wystawi Daniego Alvesa oraz Jordiego Albę, który odpoczywał w ostatnim spotkaniu ligowym.

W linii pomocy nie ma żadnych zaskoczeń. W spotkaniu przeciwko Granadzie zagrał Xavi, ale dziś nie zobaczymy go od pierwszych minut. Sztab szkoleniowy wystawi najprawdopodobniej duet Iniesta-Rakitić, który będzie wspomagany przez Sergio Busquetsa.

Tym razem 19-letni Munir El Haddadi rozpocznie mecz na ławce rezerwowych. W spotkaniu takiego kalibru Luis Enrique postawi na większe doświadczenie. Obok niezawodnych Messiego i Neymara zobaczymy Pedro Rodrígueza.

Jak dla Mnie x2 smile

Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Do tego BATE +X i fajny dubel Biczu wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
wink
El entrenador Ernesto Valverde ha convocado a los siguientes jugadores para enfrentarse al BATE Borisov: Iraizoz, Toquero, Laporte, Erik Morán, San José, Beñat, Iturraspe, De Marcos, Ibai, Iago Herrerín, Susaeta, Iraola, X.Etxeita, Mikel Rico, Gurpegi, Muniain, Aduriz, Guillermo, Balenziaga, Arrizabalaga y Unai López.

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
eee to PSG w cipsko bez Ibry frown frown

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,604
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,604
Originally Posted by kubi20
@ 1.33 na Munchen to imo lekka przesada tongue
zgadzam sie, ale nie dadza 1.7 przeciez smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Azjaci po bramkę boks

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by kubi20
@ 1.33 na Munchen to imo lekka przesada tongue
zgadzam sie, ale nie dadza 1.7 przeciez smile
ładna cyfra Beto 84000 smile
1 Bayern Monachium -1.5 Cska Moskwa v Bayern Monachium
(Handicap azjatycki) 30/09/2014 Brak 1.975 Odbędzie się

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by barciu
Azjaci po bramkę boks

chyba tesz wejdę w to @1,750

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Originally Posted by Uve87
Originally Posted by Biczu
Uve PSG ? smile

Ibra zalatwi sprawe CS 2-1 Ibra z wolnego i przewrotka honorowa walnie Rakitic w 90 ... tongue
a podobno ma nie grac ten Ibra hmm

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by BKS
Originally Posted by barciu
Azjaci po bramkę boks

chyba tesz wejdę w to @1,750
1,900

175,00

Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Bayern po 2 rogi.. już tylko 1 boks

Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
czesi po over 1 do HT boks

Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Originally Posted by barciu
czesi po over 1 do HT boks

zwrot już jest

Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
skośni nie chcą strzelić frown

Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Originally Posted by barciu
Bayern po 2 rogi.. już tylko 1 boks

izi

Strona 1 z 30 1 2 3 29 30

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, Lukasz111, burbon), 1,149 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,561
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1