Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 69 z 175 1 2 67 68 69 70 71 174 175
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Polki 16-13 i 16-18 laugh

z dziećmi laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Czarnogórki do Polski przyjechały w ledwie trzynastoosobowym składzie. Selekcjoner bałkańskiej drużyny, Dragan Adżić, zdecydował się zabrać ze sobą sporą grupę młodych zawodniczek, dla których będzie to przetarcie w seniorskiej piłce ręcznej. Mimo że Czarnogóra zapewniła już sobie awans na Mistrzostwa Europy 2014, decyzja trenera wzbudziła niemałe zdziwienie."

Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
gdzie mozna obejrzec?

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
wstyd laugh

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
[Linked Image]

Po raz kolejny można być dumnym z chłopaków piwo aplauz

jedyni ludzie ktorzy wiedza co znaczy Orzelek na piersi ... boks



Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Plus Justysia Kowalczyk wink
Ręczni piwo aplauz aplauz

Dołączył: Jan 2014
Posty: 425
HKG Offline
addict
addict
Dołączył: Jan 2014
Posty: 425
W temacie cisza, a tymczasem jestesmy juz po 2 kolejkach MŚ niewiast do lat 20.
Wszystkie mecze mozna ogladac na zywo na http://www.u20.info/ Start kazdego dnia od godz. 16:00.

bet nie daje co prawda na rynkach przedmeczowych dodatkowych linii na O/U i A/H ale te mozna smialo pobierac na live i jest to jak wiadomo na takich turniejach kopalnia przyzwoitego zysku.

Ode mnie na dzisiaj przedmeczowy dubel:
Szwabki -2,0
Korea u54,5
----
@3.51 - 5/10

Jak znajde cos ciekawego na live - napewno dopisze. boks





Dołączył: Jan 2014
Posty: 425
HKG Offline
addict
addict
Dołączył: Jan 2014
Posty: 425
Originally Posted by HKG
Ode mnie na dzisiaj przedmeczowy dubel:
Szwabki -2,0
Korea u54,5
----
@3.51 - 5/10

Szwabki -2,0 (24:22) - zwrot
Korea u54,5 (29:27)... w drugiej polowie rzucily "jedynie" 36 goli z czego 8 w ost 4 minuty..

Dołączył: Jan 2014
Posty: 425
HKG Offline
addict
addict
Dołączył: Jan 2014
Posty: 425
Na dzisiaj:

czechy -12,5
holandia u52,5
portugalia u52,5
----
@5.66 - 3/10

+singiel czechy -12,5 @1.8 - 6/10


Dołączył: Jan 2014
Posty: 425
HKG Offline
addict
addict
Dołączył: Jan 2014
Posty: 425
dokladam Czeszki -21,5 @2.85

Dołączył: Jan 2014
Posty: 425
HKG Offline
addict
addict
Dołączył: Jan 2014
Posty: 425
po 350 postach czas na pierwsze dziewicze rzygi puke

Szwedki grajace z kitajkami o awans topia pierwsza I polowe 9:16. Przy 17:20 wchodze po @5,5 w dnb oraz -1,5 @9. 56min - Pipi Landsztrum wychodza na prowadzenie 26:25 i uwaga - od tego czasu graja do konca meczu w przewadze (2 kolejne lawki japonek). Przez ost. 4 min (grajac w przewadze) wyprowadzily 5 atakow - japonki 3.

Wynik koncowy --> 26:26. Co za kurwa pizdojebki. Rozumiem, remis im starczal, ale co jakby japonia ukula raz jeszcze??(tym bardziej, ze miala pilke na mecz w ostatniej akcji)
Ponadto dwie ostatnie akcje szwedek gdzie kurwa przespacerowaly oba ataki bez oddania rzutu przy startach za gre na czas...

"sport" kobiet (dodatkowo maloletnich) - stan umyslu..

i jeszcze kurwa zadowolone z awansu po meczu.. Szkoda ze skosne nie jebnely tej bramki na koniec, to by moze wywentylowaly, ze sie strzela dalej bramki jak sie ma 5 okazji, w momencie gdy jeden rzut przeciwniczek moze wyjebac je z turnieju.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Korea +5,5 1,75 boks

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Korea jedzie jak z gównem

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Dzisiaj finał ME do lat 18. Węgrzy przeszli turniej jak burza, ale spodziewałem się bardziej wyrównanych kursów w decydującym meczu. @5 na Francję kusi, finał, rewanż za porażkę w grupie, na pewno Węgry faworytem, ale czy aż tak wyraźnym?

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
skopiuje z stronki platnej i chyba pobiore

Spain's scoring issues are becoming more and more pronounced as the tournament draws on. Except when they demolished Macedonia in the second round, Spain did not manage to score more than 27, which was against Denmark, against any other team. The odds and margins for this match were set based on their first match, but I don't think they're realistic. Denmark started the match badly the last time they played, losing 17-11 at halftime but turning that into 22-20 with 20 minutes of impressive handball. Spain managed to win somehow in the end, but today they will not such an easy time at the start of the match. Denmark have great defense that is able to completely shut down Spain (10 goals in the second half of the first match), quick players who can stop Spanish transition, much better SHOOTERS, and at least equally good goalies. Mendez is not at the level he performed in the first matches, while Nielsen demonstrate he can destroy the opponents practically by himself. The Spanish must have found it hard to cope with losing against France, as they based their philosophy on the collective, and the drive from the series of victories, but one could already tell against Switzerland that they were getting worse as the tournament drew on. Denmark on the other hand are the only ones who managed to parry Hungary somewhat, and the Hungarian selector clearly pointed out Henriksen's team as their only threat in the hunt for gold. I see the Danes closer to the medal here, and the bet even covers a loss in a close finish

Dania - 1.5 gola

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Psu w dupe i kamieni kupę

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Francuzi mistrzami Europy po bardzo dobrym spotkaniu, możemy tylko pozazdrościć obu drużynom świetnie zapowiadającej się młodzieży, no i kurs 5 jak w masło wink

Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
zastanawiające jak słaby jest Kiel t tym sezonie nawet Breściem przegrywają 14-12, patrząc na tegoroczną LM to w końcu Barcelona powinna ją wygrać

Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Originally Posted by Pawka
zastanawiające jak słaby jest Kiel w tym sezonie nawet z Breściem przegrywają narazie 14-12, patrząc na tegoroczną LM to w końcu Barcelona powinna ją wygrać

Dołączył: Sep 2010
Posty: 4
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 4
Ystads IF - Ricoh rozumiem humor Szwedów ale wynik 16-28 w 2 połowie to przeginka chyba że Ystad wystawił 3 zawodników!!!

Strona 69 z 175 1 2 67 68 69 70 71 174 175

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rafal08, latajaca_holenderka, ElNinho[mmdea]), 2,939 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,847
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1