Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 21 1 2 6 7 8 9 10 20 21
#63445 01/05/2005 23:36
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Quote
Z JEDNEGO KOMPUTERA ZAREJESTROWAŁEM 3 OSOBY (SIEBIE, SIOSTRE I DZIEWCZYNE)I KAŻDA Z NICH OTRZYMAŁA STARTOWY BONUS 10 EURO, E-MAIL POTWIERDZAJĄCY PRZYSZEDŁ PO 30 SEKUNDACH. JAK NA RAZIE JESTEM BARDZO ZADOWOLONY Z TEGO SERWISU I CIESZĘ SIĘ, ŻE DOWIEDZIAŁEM SIĘ O PEJ PROMOCJI!!!

#########################################

POZDRAWIAM!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
1. wylacz Capsa
2. 15 lat (wnioskuje po liczbie w nicku i stylu pisania) to nie za malo na bukmacherke?
3. te trzy konta to na pewno nie jest powod do dumy...
4. obys przy probie wyplaty tej kaski cieszyl sie tak samo jak teraz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

i zeby nie bylo calkowitego off topu - jedynym warunkiem ktory trzeba spelnic by wyplacic kase z bonusu jest postawienie 10&#8364; w jakiejkolwiek formie (1x10, 2x5 czy tez 10x1euro )

Bonus: Unibet
#63446 02/05/2005 05:35
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Ja zarobiłem podobnie , tylko że na dwie osoby , zobaczymy co z tego będzie.

#63447 02/05/2005 08:25
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,349
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,349
Igorynka

wyłączyłem Capsa; mam 23 lata, numer #15 to numer na mojej koszulce ; co do stylu pisania to nie wiem ale może znasz jakieś szablony, z których mógłbym skorzystać przy pisaniu wiadomości - byłbym wdzięczny za info bo wsumie jestem nowym członkiem forum; jak już napisałem ja-kamil#15 nie mam trzech kont i się tym nie chwale, po prostu uznałem że ważną informacją jest fakt, ze bez problemu można reiestrować więcej nież jedną osobę z tego samego numeru IP komputera; co do warunku wypłaty pieniędzy to wiem jaka jest procedura ponieważ miałem mature z angielskiego oraz spodkałem się już z podobnymi czynnościam na koncie w MrBookmaker.

##########################

co do Capsa , to faktycznie nie wyglądało to najlepiej,

##########################

Pozdrawiam !!!

#63448 02/05/2005 08:33
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
Mógłby ktoś zarzucić tutaj linkiem, który gwarantuje te 10e bonusu za rejestrację?

Pozdrawiam

SenD

#63449 02/05/2005 08:40
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244

#63450 02/05/2005 09:14
Dołączył: Nov 2004
Posty: 26
G
newbie
newbie
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 26
Wie ktos może jak dokonać przekazania kasy poprzez voucher w admiralbet??????? proszę o pomoc

#63451 02/05/2005 10:51
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Niestety kiedyś do nich pisałem z pytaniem jak się używa vouchera i odpisali, że to usługa tylko dla specjalnych użytkowników. Nie napisali jak się stać specjalnym użytkownikiem, czyli pewnie to nie jest dostępne dla zwykłych śmiertelników.

#63452 02/05/2005 13:30
Dołączył: May 2005
Posty: 230
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 230
[/quote]
1. wylacz Capsa
2. 15 lat (wnioskuje po liczbie w nicku i stylu pisania) to nie za malo na bukmacherke?
3. te trzy konta to na pewno nie jest powod do dumy...
4. obys przy probie wyplaty tej kaski cieszyl sie tak samo jak teraz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

i zeby nie bylo calkowitego off topu - jedynym warunkiem ktory trzeba spelnic by wyplacic kase z bonusu jest postawienie 10&#8364; w jakiejkolwiek formie (1x10, 2x5 czy tez 10x1euro ) [/quote]

Czesc!.
Mam pytanie, a czy mozna rowniz obrocic ta kwota 10E np w taki sposob 20x po 0.50E albo 10x po 0.50 i np 2x 2.50 E itd itd? Czy tylko mozna w ten sposon ktory Ty opisujesz?
Pozdrowk!.

#63453 02/05/2005 13:41
Dołączył: Mar 2005
Posty: 233
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 233
a kaske mozna wyplacac z admiralbet na moneybookers??

#63454 02/05/2005 14:02
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
Panowie ile kosztuje wyplata i ile razy trzeba obrocic tym bonusem na ADMIRALBET.COM ?? wielkie dzieki za odpowiedz

#63455 02/05/2005 14:20
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Quote
Czesc!.
Mam pytanie, a czy mozna rowniz obrocic ta kwota 10E np w taki sposob 20x po 0.50E albo 10x po 0.50 i np 2x 2.50 E itd itd? Czy tylko mozna w ten sposon ktory Ty opisujesz?
Pozdrowk!.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> mialem rozpisywac wszystkie mozliwe kombiinacje?

oczywiscie ze mozesz...najmniejsza postawiona kwota to bodajze 0.01 euro, wiec jesli o mnie chodzi zagraj 1000x0.01 euro

#63456 02/05/2005 14:22
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Quote
a kaske mozna wyplacac z admiralbet na moneybookers??

Przecież nawet nie ma takiej opcji w withdraws...więc chyba odpowiedź jest jasna.

#63457 02/05/2005 14:31
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
To ze nie ma nie znaczy jeszcze, ze sie nie da. Jakis czas temu byla promocja w thepool.com i niby na stronie nie bylo nic o moneybookers ale jak sie napisalo maila to wyplacali bez problemu.

Tu co prawda bym sie tego nie spodziewal ale warto sprawdzic.

Wojtek

#63458 02/05/2005 14:39
Dołączył: Mar 2005
Posty: 233
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 233
dzeki nowy WK

#63459 02/05/2005 14:46
Dołączył: May 2005
Posty: 230
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 230
No tak. Tez tak myslem, ale nie mialem 100% pewnosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Jak to mowia, przezorny zawsze ubezpieczony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. Dzieki i pozdro.

#63460 02/05/2005 17:34
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Czy przy wypłacie kasy do mBanku zostanie pobrana jakaś prowizja ? (Mam konto w EURO )

#63461 02/05/2005 21:18
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
@kamil#15:
To, żew założyłeś trzy konta z jednego komputera (jednego adresu IP) i przyznano Ci trzy bonusy nie znaczy, że wypłacisz te pieniądze. Poczytaj wcześniejsze strony w tym temacie, bo nie jestem pewien, czy to już nie było opisywane?

Pozdrawiam

P.S. Jak już zakładacie kilka kont to róbcie to przynajmniej z innego dnia (jeśli macie neostrade) - to przynajmniej zmieni wam się IP.

#63462 02/05/2005 22:15
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Pytania kieruje do osób wypłacających z Admirala na Inteligo:

1). Wiecie jaka jest prowizja przy wypłacie z Admirala na konto Inteligo ?

2). Czy jest jakaś minimalna kwota wypłaty ?


Z góry dzięki za odpowiedz...

#63463 02/05/2005 23:22
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
trzeba im przesylac scan paszportu ? i co jesli ktos nie ma paszportu ? starczy wtedy dowód <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#63464 03/05/2005 06:39
Dołączył: Feb 2005
Posty: 33
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 33
1) Według mnie nie pobierają żadnej prowizji przy przelewie na konto bankowe, jedynie 15&#8364; przy czeku.
2) A minimalnej stawce też nie ma nic mowy a wypłacic mozesz tyle ile wyciagniesz z tych 10&#8364;

Co do paszportu, oczywiscie że może być dowód osobisty jest nawet wyraźnie napisane o ID card

Strona 8 z 21 1 2 6 7 8 9 10 20 21

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (forty, latajaca_holenderka), 1,967 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,809
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1