|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
|
|
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351 |
Z JEDNEGO KOMPUTERA ZAREJESTROWAŁEM 3 OSOBY (SIEBIE, SIOSTRE I DZIEWCZYNE)I KAŻDA Z NICH OTRZYMAŁA STARTOWY BONUS 10 EURO, E-MAIL POTWIERDZAJĄCY PRZYSZEDŁ PO 30 SEKUNDACH. JAK NA RAZIE JESTEM BARDZO ZADOWOLONY Z TEGO SERWISU I CIESZĘ SIĘ, ŻE DOWIEDZIAŁEM SIĘ O PEJ PROMOCJI!!!
#########################################
POZDRAWIAM!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 1. wylacz Capsa 2. 15 lat (wnioskuje po liczbie w nicku i stylu pisania) to nie za malo na bukmacherke? 3. te trzy konta to na pewno nie jest powod do dumy... 4. obys przy probie wyplaty tej kaski cieszyl sie tak samo jak teraz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i zeby nie bylo calkowitego off topu - jedynym warunkiem ktory trzeba spelnic by wyplacic kase z bonusu jest postawienie 10€ w jakiejkolwiek formie (1x10, 2x5 czy tez 10x1euro )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
Ja zarobiłem podobnie , tylko że na dwie osoby , zobaczymy co z tego będzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,349
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,349 |
Igorynka
wyłączyłem Capsa; mam 23 lata, numer #15 to numer na mojej koszulce ; co do stylu pisania to nie wiem ale może znasz jakieś szablony, z których mógłbym skorzystać przy pisaniu wiadomości - byłbym wdzięczny za info bo wsumie jestem nowym członkiem forum; jak już napisałem ja-kamil#15 nie mam trzech kont i się tym nie chwale, po prostu uznałem że ważną informacją jest fakt, ze bez problemu można reiestrować więcej nież jedną osobę z tego samego numeru IP komputera; co do warunku wypłaty pieniędzy to wiem jaka jest procedura ponieważ miałem mature z angielskiego oraz spodkałem się już z podobnymi czynnościam na koncie w MrBookmaker.
##########################
co do Capsa , to faktycznie nie wyglądało to najlepiej,
##########################
Pozdrawiam !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844 |
Mógłby ktoś zarzucić tutaj linkiem, który gwarantuje te 10e bonusu za rejestrację?
Pozdrawiam
SenD
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2004
Posty: 26 |
Wie ktos może jak dokonać przekazania kasy poprzez voucher w admiralbet??????? proszę o pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Niestety kiedyś do nich pisałem z pytaniem jak się używa vouchera i odpisali, że to usługa tylko dla specjalnych użytkowników. Nie napisali jak się stać specjalnym użytkownikiem, czyli pewnie to nie jest dostępne dla zwykłych śmiertelników.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 230
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 230 |
[/quote] 1. wylacz Capsa 2. 15 lat (wnioskuje po liczbie w nicku i stylu pisania) to nie za malo na bukmacherke? 3. te trzy konta to na pewno nie jest powod do dumy... 4. obys przy probie wyplaty tej kaski cieszyl sie tak samo jak teraz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
i zeby nie bylo calkowitego off topu - jedynym warunkiem ktory trzeba spelnic by wyplacic kase z bonusu jest postawienie 10€ w jakiejkolwiek formie (1x10, 2x5 czy tez 10x1euro ) [/quote]
Czesc!. Mam pytanie, a czy mozna rowniz obrocic ta kwota 10E np w taki sposob 20x po 0.50E albo 10x po 0.50 i np 2x 2.50 E itd itd? Czy tylko mozna w ten sposon ktory Ty opisujesz? Pozdrowk!.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 233
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2005
Posty: 233 |
a kaske mozna wyplacac z admiralbet na moneybookers??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261 |
Panowie ile kosztuje wyplata i ile razy trzeba obrocic tym bonusem na ADMIRALBET.COM ?? wielkie dzieki za odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
|
|
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351 |
Czesc!. Mam pytanie, a czy mozna rowniz obrocic ta kwota 10E np w taki sposob 20x po 0.50E albo 10x po 0.50 i np 2x 2.50 E itd itd? Czy tylko mozna w ten sposon ktory Ty opisujesz? Pozdrowk!. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> mialem rozpisywac wszystkie mozliwe kombiinacje? oczywiscie ze mozesz...najmniejsza postawiona kwota to bodajze 0.01 euro, wiec jesli o mnie chodzi zagraj 1000x0.01 euro
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
a kaske mozna wyplacac z admiralbet na moneybookers?? Przecież nawet nie ma takiej opcji w withdraws...więc chyba odpowiedź jest jasna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
To ze nie ma nie znaczy jeszcze, ze sie nie da. Jakis czas temu byla promocja w thepool.com i niby na stronie nie bylo nic o moneybookers ale jak sie napisalo maila to wyplacali bez problemu.
Tu co prawda bym sie tego nie spodziewal ale warto sprawdzic.
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 233
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2005
Posty: 233 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 230
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 230 |
No tak. Tez tak myslem, ale nie mialem 100% pewnosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Jak to mowia, przezorny zawsze ubezpieczony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. Dzieki i pozdro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Czy przy wypłacie kasy do mBanku zostanie pobrana jakaś prowizja ? (Mam konto w EURO )
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392 |
@kamil#15: To, żew założyłeś trzy konta z jednego komputera (jednego adresu IP) i przyznano Ci trzy bonusy nie znaczy, że wypłacisz te pieniądze. Poczytaj wcześniejsze strony w tym temacie, bo nie jestem pewien, czy to już nie było opisywane?
Pozdrawiam
P.S. Jak już zakładacie kilka kont to róbcie to przynajmniej z innego dnia (jeśli macie neostrade) - to przynajmniej zmieni wam się IP.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917 |
Pytania kieruje do osób wypłacających z Admirala na Inteligo:
1). Wiecie jaka jest prowizja przy wypłacie z Admirala na konto Inteligo ?
2). Czy jest jakaś minimalna kwota wypłaty ?
Z góry dzięki za odpowiedz...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
trzeba im przesylac scan paszportu ? i co jesli ktos nie ma paszportu ? starczy wtedy dowód <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2005
Posty: 33 |
1) Według mnie nie pobierają żadnej prowizji przy przelewie na konto bankowe, jedynie 15€ przy czeku. 2) A minimalnej stawce też nie ma nic mowy a wypłacic mozesz tyle ile wyciagniesz z tych 10€
Co do paszportu, oczywiscie że może być dowód osobisty jest nawet wyraźnie napisane o ID card
|
|
|
Link skopiowany do schowka