|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
tylko ze na stronie wta finals pisza cos innego : After Williams' victory, Halep has now qualified from the group, however, there is still plenty riding on the outcome her match with Ivanovic; should Halep take at least a set from the Serb, she will guarantee top spot and that Williams joins her in the knockout stages. http://www.wtafinals.com/article/williams-back-to-winning-ways/4240826
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
tylko ze na stronie wta finals pisza cos innego : After Williams' victory, Halep has now qualified from the group, however, there is still plenty riding on the outcome her match with Ivanovic; should Halep take at least a set from the Serb, she will guarantee top spot and that Williams joins her in the knockout stages. http://www.wtafinals.com/article/williams-back-to-winning-ways/4240826właśnie wg mnie nic to nieda bo Ivanovic przegrała z Sereną a poza tym będą miały tyle samo punktów i setów, więc nic to Ivanowic nie da bo pojedeyek bezpośredni ma w plecy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
mysle ze halep sie dogada z ivanovic i beda chcialy wyrzucic jednak serene ale trzeba sie dobrze zorientowac jaki wynik musi pasc
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
zwycięstwo Ivanovic 2-0, wszystkie trzy będą miały 2-1 zwycięstwa i sety 4-2, i co wtedy ? małe punkty?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
Siema jak ivanovic wygra 2-1 syrena wypad a halep wychodzi z pierwszego miejsca
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
Siema jak ivanovic wygra 2-1 syrena wypad a halep wychodzi z pierwszego miejsca jak to wyliczyłes miszczu , bo jakoś nie masz racji Halep 2-1 , sety 5-2 Williams 2-1 sety 4-2 Ivanovic 2-1 sety 4-3 nie pisz więc bzdur
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
Siema jak ivanovic wygra 2-1 syrena wypad a halep wychodzi z pierwszego miejsca przeczytaj co napisalem wyzej troche na oficjalce pisza ze jak halep wygra choc 1 seta to wychodzi z willams
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
Prz takim wyniku jak wkleil Pawka decydującą role odgrywa stosunek setów
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
wcześnie bylo tak że liczyly sie tylko wygrane sety czyli serena i anka miałyby po równo i trzeba było liczyć gemy i na tym systemie korzystałaby anka (po tej wczorajszej katastrofie sereny)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
Prz takim wyniku jak wkleil Pawka decydującą role odgrywa stosunek setów ponawiam pytanie, a co wtedy jak trzy będą miały po równo : zwycięstwa i sety?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Ivo 3bp 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
Halep po tych dwóch miazgach ma w zasadzie pierwsze miejsce w grupie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
Siema jak ivanovic wygra 2-1 syrena wypad a halep wychodzi z pierwszego miejsca jak to wyliczyłes miszczu , bo jakoś nie masz racji Halep 2-1 , sety 5-2 Williams 2-1 sety 4-2 Ivanovic 2-1 sety 4-3 nie pisz więc bzdur Siema jak ivanovic wygra 2-1 syrena wypad a halep wychodzi z pierwszego miejsca jak to wyliczyłes miszczu , bo jakoś nie masz racji Halep 2-1 , sety 5-2 Williams 2-1 sety 4-2 Ivanovic 2-1 sety 4-3 nie pisz więc bzdur miszcza mozesz miec w buzi pomylilo ji sie i nie pajacuj
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2011
Posty: 892 |
1. Halep wystarczy 5 gemów do 1 miejsca 2. jak Ivanovic wygra 2:0 to Serena się pakuje 3. ustawka prawdopodobna
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
Jak anka wygra 2:0 to pakują serenę
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
Siema jak ivanovic wygra 2-1 syrena wypad a halep wychodzi z pierwszego miejsca jak to wyliczyłes miszczu , bo jakoś nie masz racji Halep 2-1 , sety 5-2 Williams 2-1 sety 4-2 Ivanovic 2-1 sety 4-3 nie pisz więc bzdur Siema jak ivanovic wygra 2-1 syrena wypad a halep wychodzi z pierwszego miejsca jak to wyliczyłes miszczu , bo jakoś nie masz racji Halep 2-1 , sety 5-2 Williams 2-1 sety 4-2 Ivanovic 2-1 sety 4-3 nie pisz więc bzdur miszcza mozesz miec w buzi pomylilo ji sie i nie pajacuj powiem Ci po Naszemu Spierdalaj Konusie, jak sie cos pisze to sie najpierw sprawdza i tyle a od mojej buzi to wara ojszczypłocie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
Jak anka wygra 2:0 to pakują serenę właśnie tak mi sie wydawało, dzięki za rozjaśnienie tematu, ale czy serbsko-rumuńska ustawka dojdzie do skutku? zobaczymy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
no to jutro zegnamy serene
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|