|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175 |
Jeśli wozniacki wygra 2-1 z Kvitovą kto zajmie 2 miejsce?
Radwańska 1-2 sety 3-4 Kvitova 1-2 sety 3-4 sharapova 1-2 sety 3-5
Wydaję się że w tym momencie zdecyduje lepszy bilans gemów? Czy się mylę? BEZPOŚREDNI POJEDYNEK Jeśli trzy zawodniczki mają po jednym zwycięstwie decyduje: - procent wygranych setów - procent wygranych gemów. Jak bezpośredni pojedynek skoro są 3 zainteresowane...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,354
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,354 |
Aga jak Wozniacki wygra z Kvitovą bedziesz jej wisiała wakacje na Borneo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Prawdę mówiac gdyby sie wczoraj kvita nie ogarnela z 0:2 to nie byłoby teraz żadnej dyskusji :grin;
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
a nie powinno być 2 zawodniczki, jakie 3 przeciez szarapowa ma gorsy bilans setów, a tabelke sporządza sie przy dwóch jednakowych wskaźnikach a tu masz tylko bilans zwycięstw taki sam a sety juz nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175 |
Jeśli wozniacki wygra 2-1 z Kvitovą kto zajmie 2 miejsce?
Radwańska 1-2 sety 3-4 Kvitova 1-2 sety 3-4 sharapova 1-2 sety 3-5
Wydaję się że w tym momencie zdecyduje lepszy bilans gemów? Czy się mylę? przejdzie Aguś bo ma lepszy bilans gemów Radwańska 34-38 Kvitova ma chwilę obecną ma 18-17 więc porażka 1-2 nie powinna jej raczej zaszkodzić,może przegrac 4 gemami i tak zajmie 2 miejsce
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175 |
a nie powinno być 2 zawodniczki, jakie 3 przeciez szarapowa ma gorsy bilans setów, a tabelke sporządza sie przy dwóch jednakowych wskaźnikach a tu masz tylko bilans zwycięstw taki sam a sety juz nie Tabelka jest robiona przy rownej ilosci zwyciestw, a nie zwyciestw i setow na moje
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2013
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2013
Posty: 373 |
Ivanović 2-0 @2.85, warto brać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
zenek a odróżniasz stwierdzenie bilans gemów od procent wygranych gemów ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Ivanović 2-0 @2.85, warto brać? Wczoraj było 3.75
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175 |
zenek a odróżniasz stwierdzenie bilans gemów od procent wygranych gemów ?  oczywiscie jestem z wykształcenia matematykiem, nie ma możliwości by Kvitova majac 18-17(przy radwanska 34-38)przegrywajac 4 gemami miała gorszy % wygranych gemów od Radwańskiej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
zenek a odróżniasz stwierdzenie bilans gemów od procent wygranych gemów ?  oczywiscie jestem z wykształcenia matematykiem, nie ma możliwości by Kvitova majac 18-17(przy radwanska 34-38)przegrywajac 4 gemami miała gorszy % wygranych gemów od Radwańskiej Jakieś ma skoro tabelka na stronie WTA twierdzi że przy kazdej wygranej woźnackiej awansuje randwańska 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Kvitova wygrywajac do za 6 przegrywajac do 4 do 4 ma 32 wygrane gemy przy 34 radwańskiej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063 |
Coppejans kolejny pusiak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Karolinka dajesz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175 |
zenek a odróżniasz stwierdzenie bilans gemów od procent wygranych gemów ?  oczywiscie jestem z wykształcenia matematykiem, nie ma możliwości by Kvitova majac 18-17(przy radwanska 34-38)przegrywajac 4 gemami miała gorszy % wygranych gemów od Radwańskiej Jakieś ma skoro tabelka na stronie WTA twierdzi że przy kazdej wygranej woźnackiej awansuje randwańska  zatem najwyraźniej Sharapova nie załapuje się do dodatkowej tabelki, gdyż w przeciwnym wypadku nie można założyć że każda wygrana Wozniacki daje awans Radwańskiej
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
woźna musi 2-0 wygrac zeby fosia weszla?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658 |
Coppejans 4-2, szanse na *6-5 i ni ma seta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175 |
Kvitova wygrywajac do za 6 przegrywajac do 4 do 4 ma 32 wygrane gemy przy 34 radwańskiej przecież liczy się procent wygranych gemów, a nie liczba wygranych gemów, odróżniasz te pojęcia  ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063 |
Coppejans 4-2, szanse na *6-5 i ni ma seta  widocznie nie pasowało mu grać dalej 
|
|
|
Link skopiowany do schowka