mozecie się Panowie nabijać ale takich emocji nie dostarczal zeden inny polski bokser. Skonczył chujowo ale miał swoje parę minut i tego mu nikt nie zabierze.
mozecie się Panowie nabijać ale takich emocji nie dostarczal zeden inny polski bokser. Skonczył chujowo ale miał swoje parę minut i tego mu nikt nie zabierze.
jakie emocje jakie pare minut? powiedz mi bo ja nie widzialem podaj przyklad
mozecie się Panowie nabijać ale takich emocji nie dostarczal zeden inny polski bokser. Skonczył chujowo ale miał swoje parę minut i tego mu nikt nie zabierze.
mozecie się Panowie nabijać ale takich emocji nie dostarczal zeden inny polski bokser. Skonczył chujowo ale miał swoje parę minut i tego mu nikt nie zabierze.
Mam takie samo zdanie bolo. Uwielbiałem tego gościa i tak samo nienawidziłem jak przepierdalał swoje walki w głowie choć umięjętności miał niesamowite. Z wypiekami czekałem na każdą walkę gdy miał swój prime time.
A teraz... Teraz to zostało już tylko się pośmiać z tego czegoś co się dzieje
mozecie się Panowie nabijać ale takich emocji nie dostarczal zeden inny polski bokser. Skonczył chujowo ale miał swoje parę minut i tego mu nikt nie zabierze.
jakie emocje jakie pare minut? powiedz mi bo ja nie widzialem podaj przyklad
Daj spokój jaga. To co robił z Riddickiem to było mistrzostwo, oczywiście do czasu gongów po jajcach. Pięściarz z wielkim talentem i mega słabą głową. Dlatego nie osiągnął tyle co mógł. Koniec tematu
andzej to legenda boksu jest, to byly niezapomniane noce jak wstawalem aby ogladac andzreja w tv , bo on walczyl w ameryce , a tam inny czas jest i musialem wstac rano zeby to zobaczyc jak nasz ednriu boksuje