Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 35 1 2 8 9 10 11 12 34 35
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Oby w karnych was powieźli, buraki ... 3:0 i przestali grać, ćwoki jedne ...

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2013
Posty: 173
member
member
Dołączył: Jul 2013
Posty: 173
Witam
ostrovia @7.5 !!! ooo

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Diyarbakir Diski-Alanyaspor
Typ: 1 DNB @3,40 bet365 3/10 11:48

Puchar turcji za 10 min graja

Spotkanie za 15 min. Ale nie mogłem podać wcześniej bo chciałem się upewnić co do składu gości. O sytuacji w prowincji Diyarbakır pisałem już kiedyś, spotkanie było anulowane lulnijcie sobie bo nie będę pisał tego samego drugi raz… buki faworyzują gości ze względu na to że dobrze spisują się w lidze, i wygrali ostatnie dwa spotkania z Diyarbakir Diski. Sytuacja od tego czasu bardzo się zmieniła, szczególnie politycznie… Diyarbakirspor wystąpi w podstawowym składzie na ten mecz.Chcą wygrać i dalej uczestniczyć w tym pucharze, pewnie też ze względu na finanse… . Diyarbakır to dalej drużya która nie przegrała na własnym terenie (ostatni post). ALANYASPOR ma dobry zespół, ale dziś wysyłają rezerwy,skupiają się na lidze, choć wg mnie pewnie zawodnicy nie chętni byli na wycieczkę do niebezpiecznej prowincji Diyarbakır . Myślę żę Diyarbakırwygra ale zabezpieczam się w razie remisu

kopiuje i daje 200 na 1, 1x tez 200 tongue zobaczymy typ nie moj,skopiowany z innego zrodla

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by kaziu144
Witam
ostrovia @7.5 !!! ooo

prosze Cie grin

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Originally Posted by Dindek
Diyarbakir Diski-Alanyaspor
Typ: 1 DNB @3,40 bet365 3/10 11:48

Puchar turcji za 10 min graja

Spotkanie za 15 min. Ale nie mogłem podać wcześniej bo chciałem się upewnić co do składu gości. O sytuacji w prowincji Diyarbakır pisałem już kiedyś, spotkanie było anulowane lulnijcie sobie bo nie będę pisał tego samego drugi raz… buki faworyzują gości ze względu na to że dobrze spisują się w lidze, i wygrali ostatnie dwa spotkania z Diyarbakir Diski. Sytuacja od tego czasu bardzo się zmieniła, szczególnie politycznie… Diyarbakirspor wystąpi w podstawowym składzie na ten mecz.Chcą wygrać i dalej uczestniczyć w tym pucharze, pewnie też ze względu na finanse… . Diyarbakır to dalej drużya która nie przegrała na własnym terenie (ostatni post). ALANYASPOR ma dobry zespół, ale dziś wysyłają rezerwy,skupiają się na lidze, choć wg mnie pewnie zawodnicy nie chętni byli na wycieczkę do niebezpiecznej prowincji Diyarbakır . Myślę żę Diyarbakırwygra ale zabezpieczam się w razie remisu

kopiuje i daje 200 na 1, 1x tez 200 tongue zobaczymy typ nie moj,skopiowany z innego zrodla
2-0
grac!

Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
craxa 1

Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,850
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,850
Ostrovia 1

Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,160
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,160
Ostrovia 222

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Ja pier... najpierw słupek a teraz poprzeczka Ostrovii

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Originally Posted by Dindek
Originally Posted by Dindek
Diyarbakir Diski-Alanyaspor
Typ: 1 DNB @3,40 bet365 3/10 11:48

Puchar turcji za 10 min graja

Spotkanie za 15 min. Ale nie mogłem podać wcześniej bo chciałem się upewnić co do składu gości. O sytuacji w prowincji Diyarbakır pisałem już kiedyś, spotkanie było anulowane lulnijcie sobie bo nie będę pisał tego samego drugi raz… buki faworyzują gości ze względu na to że dobrze spisują się w lidze, i wygrali ostatnie dwa spotkania z Diyarbakir Diski. Sytuacja od tego czasu bardzo się zmieniła, szczególnie politycznie… Diyarbakirspor wystąpi w podstawowym składzie na ten mecz.Chcą wygrać i dalej uczestniczyć w tym pucharze, pewnie też ze względu na finanse… . Diyarbakır to dalej drużya która nie przegrała na własnym terenie (ostatni post). ALANYASPOR ma dobry zespół, ale dziś wysyłają rezerwy,skupiają się na lidze, choć wg mnie pewnie zawodnicy nie chętni byli na wycieczkę do niebezpiecznej prowincji Diyarbakır . Myślę żę Diyarbakırwygra ale zabezpieczam się w razie remisu

kopiuje i daje 200 na 1, 1x tez 200 tongue zobaczymy typ nie moj,skopiowany z innego zrodla
2-0
grac!
qrwa 2-2 laugh nie przegrajta chociaz laugh

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
Panowie wie ktoś może jak aktywowac freebet w Betfair?

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Statystyki środowe

Juventus wygrał w 6 z 8 spotkań bez straty bramki
Cagliari wygrało 2 z 8 spotkań u siebie
Newcastle zdobyło zaledwie 1 bramkę w poprzednich 7 spotkaniach przeciwko Man City
HSV odniósł 1 zwycięstwo w ostatnich 17 spotkaniach
Real Madryt zdobył 38 bramek w 9 spotkaniach

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Napoli
Juve
Inter
Anderlecht

gdzie mina sie czai ?

Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Napoli+Roma+Fiore boks

Dołączył: Nov 2011
Posty: 71
journeyman
journeyman
Dołączył: Nov 2011
Posty: 71
Originally Posted by Oli2424
Panowie wie ktoś może jak aktywowac freebet w Betfair?

Nie wiem czy pomogę...
ja swoj wykorzystalem stawiając przed rozpoczęciem meczu na rynku Multiples. Pod miejscem gdzie wpisujesz kwotę będziesz mogł zaznaczyć freebet a kwotę musisz wpisać ręcznie.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Belenenses over 1,5 @ 2,25boks jazda!!!

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
@witam

Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Originally Posted by 12-latek
Belenenses over 1,5 @ 2,25boks jazda!!!
Belenenses raz Mało!!!boks

Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Originally Posted by 12-latek
Originally Posted by 12-latek
Belenenses over 1,5 @ 2,25boks jazda!!!
Belenenses raz Mało!!!boks
2-0 podziekował kasa piwo

Strona 10 z 35 1 2 8 9 10 11 12 34 35

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, Lukasz111, rafal08, betowiec, latajaca_holenderka, poozon, kamel), 3,000 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,392
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1