|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Oby w karnych was powieźli, buraki ... 3:0 i przestali grać, ćwoki jedne ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2013
Posty: 173
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2013
Posty: 173 |
Witam ostrovia @7.5 !!! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
Diyarbakir Diski-Alanyaspor Typ: 1 DNB @3,40 bet365 3/10 11:48 Puchar turcji za 10 min graja Spotkanie za 15 min. Ale nie mogłem podać wcześniej bo chciałem się upewnić co do składu gości. O sytuacji w prowincji Diyarbakır pisałem już kiedyś, spotkanie było anulowane lulnijcie sobie bo nie będę pisał tego samego drugi raz… buki faworyzują gości ze względu na to że dobrze spisują się w lidze, i wygrali ostatnie dwa spotkania z Diyarbakir Diski. Sytuacja od tego czasu bardzo się zmieniła, szczególnie politycznie… Diyarbakirspor wystąpi w podstawowym składzie na ten mecz.Chcą wygrać i dalej uczestniczyć w tym pucharze, pewnie też ze względu na finanse… . Diyarbakır to dalej drużya która nie przegrała na własnym terenie (ostatni post). ALANYASPOR ma dobry zespół, ale dziś wysyłają rezerwy,skupiają się na lidze, choć wg mnie pewnie zawodnicy nie chętni byli na wycieczkę do niebezpiecznej prowincji Diyarbakır . Myślę żę Diyarbakırwygra ale zabezpieczam się w razie remisu kopiuje i daje 200 na 1, 1x tez 200  zobaczymy typ nie moj,skopiowany z innego zrodla
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Witam ostrovia @7.5 !!!  prosze Cie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
Diyarbakir Diski-Alanyaspor Typ: 1 DNB @3,40 bet365 3/10 11:48 Puchar turcji za 10 min graja Spotkanie za 15 min. Ale nie mogłem podać wcześniej bo chciałem się upewnić co do składu gości. O sytuacji w prowincji Diyarbakır pisałem już kiedyś, spotkanie było anulowane lulnijcie sobie bo nie będę pisał tego samego drugi raz… buki faworyzują gości ze względu na to że dobrze spisują się w lidze, i wygrali ostatnie dwa spotkania z Diyarbakir Diski. Sytuacja od tego czasu bardzo się zmieniła, szczególnie politycznie… Diyarbakirspor wystąpi w podstawowym składzie na ten mecz.Chcą wygrać i dalej uczestniczyć w tym pucharze, pewnie też ze względu na finanse… . Diyarbakır to dalej drużya która nie przegrała na własnym terenie (ostatni post). ALANYASPOR ma dobry zespół, ale dziś wysyłają rezerwy,skupiają się na lidze, choć wg mnie pewnie zawodnicy nie chętni byli na wycieczkę do niebezpiecznej prowincji Diyarbakır . Myślę żę Diyarbakırwygra ale zabezpieczam się w razie remisu kopiuje i daje 200 na 1, 1x tez 200  zobaczymy typ nie moj,skopiowany z innego zrodla 2-0 grac!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,850 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,160
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,160 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Ja pier... najpierw słupek a teraz poprzeczka Ostrovii
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
Diyarbakir Diski-Alanyaspor Typ: 1 DNB @3,40 bet365 3/10 11:48 Puchar turcji za 10 min graja Spotkanie za 15 min. Ale nie mogłem podać wcześniej bo chciałem się upewnić co do składu gości. O sytuacji w prowincji Diyarbakır pisałem już kiedyś, spotkanie było anulowane lulnijcie sobie bo nie będę pisał tego samego drugi raz… buki faworyzują gości ze względu na to że dobrze spisują się w lidze, i wygrali ostatnie dwa spotkania z Diyarbakir Diski. Sytuacja od tego czasu bardzo się zmieniła, szczególnie politycznie… Diyarbakirspor wystąpi w podstawowym składzie na ten mecz.Chcą wygrać i dalej uczestniczyć w tym pucharze, pewnie też ze względu na finanse… . Diyarbakır to dalej drużya która nie przegrała na własnym terenie (ostatni post). ALANYASPOR ma dobry zespół, ale dziś wysyłają rezerwy,skupiają się na lidze, choć wg mnie pewnie zawodnicy nie chętni byli na wycieczkę do niebezpiecznej prowincji Diyarbakır . Myślę żę Diyarbakırwygra ale zabezpieczam się w razie remisu kopiuje i daje 200 na 1, 1x tez 200  zobaczymy typ nie moj,skopiowany z innego zrodla 2-0 grac! qrwa 2-2  nie przegrajta chociaz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504 |
Panowie wie ktoś może jak aktywowac freebet w Betfair?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Statystyki środowe
Juventus wygrał w 6 z 8 spotkań bez straty bramki Cagliari wygrało 2 z 8 spotkań u siebie Newcastle zdobyło zaledwie 1 bramkę w poprzednich 7 spotkaniach przeciwko Man City HSV odniósł 1 zwycięstwo w ostatnich 17 spotkaniach Real Madryt zdobył 38 bramek w 9 spotkaniach
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Napoli Juve Inter Anderlecht
gdzie mina sie czai ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
Napoli+Roma+Fiore 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 71
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2011
Posty: 71 |
Panowie wie ktoś może jak aktywowac freebet w Betfair? Nie wiem czy pomogę... ja swoj wykorzystalem stawiając przed rozpoczęciem meczu na rynku Multiples. Pod miejscem gdzie wpisujesz kwotę będziesz mogł zaznaczyć freebet a kwotę musisz wpisać ręcznie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960 |
Belenenses over 1,5 @ 2,25  jazda!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960 |
Belenenses over 1,5 @ 2,25  jazda!!! Belenenses raz Mało!!! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960 |
Belenenses over 1,5 @ 2,25  jazda!!! Belenenses raz Mało!!!  2-0 podziekował 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|