|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Lupus za te ostrzezenie i bany ktore wlepiles to lepiej uwazaj teraz na miescie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Lupek, kurna nie sadzilem ze odwazys sie pkazac zdjecie, tak sie przed tym broniles <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> czy ktos moze potwierdzic to ze to napewno Ty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Pozdrowienia Łysy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Oczywiscie, chocby dziewczyny, one mnie widziały juz, wiesz taka wymiana fot, ja im, one mi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
Last edited by Experto; 17/11/2006 08:51.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Kolejny łysy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
[ Linked Image] jak wszyscy to wszyscy. ;b
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804 |
[color:"green"]zieloni[/color] ujawniajcie sie... nie ma sie co krepowac i byc nie smialym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" /> piecia zarzuc fote <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Przecież troszkę się ujawniłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jeśli bywasz na Białówny w StS to często możesz mnie tam spotkać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
ja bywałem ale Cie nie widziałem Piecia, dobrze sie ukrywasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804 |
kiedys odwiedzalem STS ale to bylo ze 2 lata temu, rzadko gram , aczkolwiek mam sewgo tot-miksa na osiedlu, rzut kamieniem i jak cos zauwaze to sie rusze , juz mnie to tak ne kreci jak kiedys, chec wygrani miloinow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> z nimi sie nie wygra... a takie pieniadze ktore aktualnie zarabiam.. nie moge se poszalec tak jak kiedys Pozdrawiam B-stok
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Ja tam odchodzę ale i tak po jakimś czasie wracam do mojego ulubionego punktu ostatnimi czasy bywam po 16 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , kiedyś to zawsze rano ledwo po otwarciu już się meldowałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .
Pozdrowienia Bstok Team <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,144
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,144 |
A ty piecia starszego brata to nie masz ? Znam takiego jednego piecie z bialegostoku... blondas taki wysoki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
podejrzewam ze Pieci w Białym to jak drzew w lesie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
U mnie w klatce jeden mieszka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 365
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 365 |
właśnie przegladałem temat i weszła moja dziewczyna do pokoju i sie dziwnie na mnie popatrzyła i wyszła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> teraz bedzie ze jakis gejuch zemnie facetów oglądam na necie ;d
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
A ty piecia starszego brata to nie masz ? Znam takiego jednego piecie z bialegostoku... blondas taki wysoki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Niet nie mam . Swoją drogą to w Białym popularni są Piećkowie w sumie jak by się nie chwalić fajne z nich chłopaki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Piecia wklejisz swoje ??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> please <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Przecież wkleiłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />jakiś czas temu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Przecież wkleiłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />jakiś czas temu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> w ktorym temacie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Piecia a ty jestes kobieta czy mezczyzna ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|