"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 18 1 2 4 5 6 7 8 17 18
#636026 17/11/2006 07:56
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Lupus za te ostrzezenie i bany ktore wlepiles to lepiej uwazaj teraz na miescie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#636027 17/11/2006 08:17
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
Lupek, kurna nie sadzilem ze odwazys sie pkazac zdjecie, tak sie przed tym broniles <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> czy ktos moze potwierdzic to ze to napewno Ty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Pozdrowienia Łysy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Oczywiscie, chocby dziewczyny, one mnie widziały juz, wiesz taka wymiana fot, ja im, one mi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#636028 17/11/2006 08:47
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474

Last edited by Experto; 17/11/2006 08:51.
#636029 17/11/2006 09:00
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Kolejny łysy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#636030 17/11/2006 09:14
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
[Linked Image]

jak wszyscy to wszyscy. ;b

#636031 17/11/2006 09:25
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
[color:"green"]zieloni[/color] ujawniajcie sie... nie ma sie co krepowac i byc nie smialym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />
piecia zarzuc fote <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#636032 17/11/2006 09:32
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Przecież troszkę się ujawniłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jeśli bywasz na Białówny w StS to często możesz mnie tam spotkać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#636033 17/11/2006 09:40
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
ja bywałem ale Cie nie widziałem Piecia, dobrze sie ukrywasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#636034 17/11/2006 10:52
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
kiedys odwiedzalem STS ale to bylo ze 2 lata temu, rzadko gram , aczkolwiek mam sewgo tot-miksa na osiedlu, rzut kamieniem i jak cos zauwaze to sie rusze , juz mnie to tak ne kreci jak kiedys, chec wygrani miloinow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> z nimi sie nie wygra... a takie pieniadze ktore aktualnie zarabiam.. nie moge se poszalec tak jak kiedys
Pozdrawiam B-stok

#636035 17/11/2006 12:55
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Ja tam odchodzę ale i tak po jakimś czasie wracam do mojego ulubionego punktu ostatnimi czasy bywam po 16 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , kiedyś to zawsze rano ledwo po otwarciu już się meldowałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .

Pozdrowienia Bstok Team <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#636036 17/11/2006 15:03
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,144
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,144
A ty piecia starszego brata to nie masz ? Znam takiego jednego piecie z bialegostoku... blondas taki wysoki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#636037 17/11/2006 15:30
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
podejrzewam ze Pieci w Białym to jak drzew w lesie.

#636038 17/11/2006 16:04
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
U mnie w klatce jeden mieszka.

#636039 17/11/2006 16:12
Dołączył: Sep 2005
Posty: 365
[
enthusiast
enthusiast
[ Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 365
właśnie przegladałem temat i weszła moja dziewczyna do pokoju i sie dziwnie na mnie popatrzyła i wyszła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> teraz bedzie ze jakis gejuch zemnie facetów oglądam na necie ;d

#636040 17/11/2006 16:14
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626

#636041 17/11/2006 18:11
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Quote
A ty piecia starszego brata to nie masz ? Znam takiego jednego piecie z bialegostoku... blondas taki wysoki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Niet nie mam . Swoją drogą to w Białym popularni są Piećkowie w sumie jak by się nie chwalić fajne z nich chłopaki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#636042 17/11/2006 19:14
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Piecia wklejisz swoje ??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> please <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#636043 17/11/2006 19:38
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Przecież wkleiłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />jakiś czas temu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#636044 17/11/2006 19:45
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Quote
Przecież wkleiłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />jakiś czas temu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

w ktorym temacie ?

#636045 17/11/2006 19:47
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Piecia a ty jestes kobieta czy mezczyzna ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 6 z 18 1 2 4 5 6 7 8 17 18

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, JelineK, rafal08, forty, alfa, betowiec, burbon, Sensei, 11kera11), 930 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,652
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1