Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 26 z 36 1 2 24 25 26 27 28 35 36
11kera11 #6358376 04/11/2014 21:15
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by 11kera11
no raczej ze to nie czas i miejsce, takie teksty to tylko pożywka dla polsatow i tefałenów, swoich pilnować żeby znowu niemcy czy inna swołocz ich nie ganiała po mieście.

dokladnie piwo

Bonus: Unibet
Aronek #6358412 04/11/2014 21:42
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by Aronek
Powiem tylko że 11 listopada zbliża się wielkimi krokami smile i wszystko zweryfikuje kto komu odmawiał ostatnio i kto odmówi więc spokojnie panowie cool

Rozumiem ze u siebie w przewadze liczebnej przestaniecie juz cykorzyć? Czy po raz kolejny status: Obserwator hmm

Conrad #6358522 04/11/2014 22:30
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
jak ruski sie panoszyli po warszawie na euro to wszyscy hoolsi siedzieli cicho

Aronek #6358586 05/11/2014 01:24
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by Aronek
Powiem tylko że 11 listopada zbliża się wielkimi krokami smile i wszystko zweryfikuje kto komu odmawiał ostatnio i kto odmówi więc spokojnie panowie cool
Dzień zjednoczenia Niemiec wschodnich i zachodnich był 3 października a proklamacja niepodległości Izraela 14 maja więc może być słabo z frekwencją ze strony przeciwnej. Lokalsi też odpadają bo oni obchody łączone mają 24 i 25 maja czyli w dzień wyzwolenia Włoch od faszyzmu i światowy dzień kidnappingu.
Zostaną więc jak zawsze tylko bezdomni narkomani i wiosenne sadzonki.

connor #6358608 05/11/2014 03:05
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by connor
jak ruski sie panoszyli po warszawie na euro to wszyscy hoolsi siedzieli cicho

Jaja sobie robisz czy chcesz relacje od "hoolsow" ruskich ?

(Wlasnie tych co sie "panoszyli" ,a maja zdanie zupelnie odmienne od twojego)

connor #6358628 05/11/2014 10:34
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
Originally Posted by connor
jak ruski sie panoszyli po warszawie na euro to wszyscy hoolsi siedzieli cicho
panoszyli sie w obstawie HGW laugh

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by TriumfWoli
Originally Posted by connor
jak ruski sie panoszyli po warszawie na euro to wszyscy hoolsi siedzieli cicho

Jaja sobie robisz czy chcesz relacje od "hoolsow" ruskich ?

(Wlasnie tych co sie "panoszyli" ,a maja zdanie zupelnie odmienne od twojego)

bylem na wszystkich meczach w warszawie to wiem jak to wygladalo, kibice ligowi siedzieli cicho, fuck euro czy cos podobnego mieli jako haslo laugh

connor #6358711 05/11/2014 15:51
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by connor
Originally Posted by TriumfWoli
Originally Posted by connor
jak ruski sie panoszyli po warszawie na euro to wszyscy hoolsi siedzieli cicho

Jaja sobie robisz czy chcesz relacje od "hoolsow" ruskich ?

(Wlasnie tych co sie "panoszyli" ,a maja zdanie zupelnie odmienne od twojego)

bylem na wszystkich meczach w warszawie to wiem jak to wygladalo, kibice ligowi siedzieli cicho, fuck euro czy cos podobnego mieli jako haslo laugh

connor - choc Ty sie nie osmieszaj

craax #6358723 05/11/2014 16:26
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by craax
Originally Posted by connor
Originally Posted by TriumfWoli
Originally Posted by connor
jak ruski sie panoszyli po warszawie na euro to wszyscy hoolsi siedzieli cicho

Jaja sobie robisz czy chcesz relacje od "hoolsow" ruskich ?

(Wlasnie tych co sie "panoszyli" ,a maja zdanie zupelnie odmienne od twojego)

bylem na wszystkich meczach w warszawie to wiem jak to wygladalo, kibice ligowi siedzieli cicho, fuck euro czy cos podobnego mieli jako haslo laugh

connor - choc Ty sie nie osmieszaj

Ja pierdziele temat rzucony o legii ktora po raz kolejny sie posrala a wy nawiazujecie do marszu niepodleglosci smile

Conrad #6358744 05/11/2014 17:49
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
no chyba z chuja spadłeś pajacu posrany laugh

11kera11 #6359130 05/11/2014 23:26
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by 11kera11
no chyba z chuja spadłeś pajacu posrany laugh

Po raz kolejny brak argumentów? Czy nadal żyjesz w świecie, ,wielkiej legii''? Obudź się Misiaczku - Teraz Ruch, wcześniej Lechia, Wisla i Miedź - słabo smile

Conrad #6359140 05/11/2014 23:59
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
no tak do tego Jagiellonia, Lech
Originally Posted by simons1986
,,zlodziejsko przemytniczy klub" - lepiej późno niż wcale, ja pierdole laugh


3:07
a jak nie wierzysz to możesz na livescore sprawdzić

Conrad #6359561 06/11/2014 21:06
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
chłopaki, mam pytanie :
Czy gościu z tego filmu to jakaś "postać" na śląsku czy zwykły wafel celebryta z tatuażami z czipsów laugh , z internetu oczywiście, celebryta.



Conrad #6359807 07/11/2014 00:22
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Przecie to Mike Tyson jest taki bokser z ameryki.

Conrad #6361802 09/11/2014 21:59
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925


heheh dobry akcent na wczorajszej gali,chociaż ja sie spodziewałem Wisły ze wzgledu na kwas ze szpilką w ostatnim czasie a tu na odwrót grin

chudy #6361806 09/11/2014 22:04
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Originally Posted by chudy
chłopaki, mam pytanie :
Czy gościu z tego filmu to jakaś "postać" na śląsku czy zwykły wafel celebryta z tatuażami z czipsów laugh , z internetu oczywiście, celebryta.

z tego co wieś gminna głosi,Śląsk go wyprosił z trybuny po tym filmie raz na zawsze

Conrad #6361863 09/11/2014 22:50
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Widocznie dla Wisły ważniejszy jest mecz własnego klubu, niż kwas ze Szpilką czy inne selebriti szoł na krakowskiej Arenie.
Mecz miał być o 15, na polecenie policji przełożono na 20:30 i pewnie nie była to ostatnia niespodzianka na potencjalną wizytę Wisły po swoim meczu...

Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Originally Posted by royalflush
Widocznie dla Wisły ważniejszy jest mecz własnego klubu, niż kwas ze Szpilką czy inne selebriti szoł na krakowskiej Arenie.
Mecz miał być o 15, na polecenie policji przełożono na 20:30 i pewnie nie była to ostatnia niespodzianka na potencjalną wizytę Wisły po swoim meczu...
mecz sie skończył i co dalej,piwko ze Śląskiem ważniejsze? Też nielubie ksc ale prawda taka że dobrze dali o sobie znać,zrobili to co wy powinniście.Po co były w takim razie te śmieszne oświadczenia wsh o szpilce? Puste frazesy dla propagandy jak widac,to samo tyczy sie o tym że ksc niewiele ma do powiedzenia w mieście. Zgoda pod wieloma względami ustępują Wiśle ale na ulicach niewiele sie zmienia od lat,co potwierdza ostatnie wydarzenie na Kozłówku

Conrad #6361946 10/11/2014 10:01
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
To dali o sobie znać, pokrzyczeli do kamerki na Kraków Arenie przed tysiącami widzów przed telewizorami i super.Było wiadome gdzie tego wieczoru znajduje się Wisła więc jakby meli ochotę to by się tam pojawili, nigdzie się nie zapowiadali
Równie dobrze Wisła mogła przyjść na Arene, Cracovia mając o tym pojęcie zrobić wycieczkę pod stadion Wisły.
Co do samego Szpilki to zwykły kibic jak tysiące innych nie był nikim wyjątkowym na Wiśle, stał się bokserem i celebrytą to chyba nie powód żeby Wisła swój mecz odpuszczała, tylko po to żeby go pobluzgać.W oświadczeniu pisze że nie ma dla niego miejsca na Wiśle i tyle, on sam się nic o to nawet nie pultał nawet grzecznie tłumaczył.Kazłówek to mało przyjazne osiedle gdzie jest sama Cracovia, jakby to było na osiedlu Wisły to jeszcze jakieś wydarzenie

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
"Z duzej chmury maly deszcz "

prawda znana jak swiat. co to mialo nie byc i jak zwykle jak jest duzo szumu i wszyscy sie na cos szykuja to wychodzi wielkie NIC...
Najlepsze akcje w historii byly utajnione do samego konca albo wcale sie ich nie spodziewano a tutaj ...

Policja niemal przewidywala ze to bedzie rozroba tysiaclecia a rannych beda wynosic tlumami laugh
ale najbardziej juz mnie rozbawily pewne niby informacje ze ma byc 1600 hool's laugh
po 400 - Wisla, Craxa, Ruch i Gornik ...

Fantazja ma jednak niezwykle rozmiary ...

Strona 26 z 36 1 2 24 25 26 27 28 35 36

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, kamel, rafal08, burbon, rymoholik, aker, betowiec, Sensei, forty, alfa, Lukasz111, bukma, 11kera11), 3,286 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,619
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1