ktos wie co zrobic zeby przeczytac caly artykul bez placenia? http://wyborcza.pl/1,75400,17238237,Predkosc_nadswietlna_istnieje_i_wiem__jak_jej_uzyc.html#BoxSlotI3img
Panowie potrzebuje w umiejetny sposob przelac dosyc duzo kasy z jednego buka do drugiego, poniewaz w tym gdzie mam pieniadze dzieje sie zle tzn nie wyplaca... prosze o kontakt na priv jesli ktos moglby mi pomoc
Chętnie poznam ten inteligentny sposób inny od stawiania na przeciwległą stronę, ale tu nigdy nie masz pewności jak potoczy się mecz i możesz tylko zwielokrotnić sumę na koncie, z którego nie możesz wypłacić.
ktos wie co zrobic zeby przeczytac caly artykul bez placenia? http://wyborcza.pl/1,75400,17238237,Predkosc_nadswietlna_istnieje_i_wiem__jak_jej_uzyc.html#BoxSlotI3img
panowie problem przyziemny, ale może, nie tylko ja mam taki problem..mianowicie, bardzo szybko robia mi się dziury na palcach w skarpetach... w zasadzie to zdarza się, że rano ubiore nowe skapeciatki, a wieczorem już jest dziura po powrocie z pracy...jak temu zaradzić ? skarpet nie kupuje najtańszych tylko takie po 7-10 zł w selgrosie, dlatego tym bardziej żal dupe ściska ze to takie sa jednorazówki...
panowie problem przyziemny, ale może, nie tylko ja mam taki problem..mianowicie, bardzo szybko robia mi się dziury na palcach w skarpetach... w zasadzie to zdarza się, że rano ubiore nowe skapeciatki, a wieczorem już jest dziura po powrocie z pracy...jak temu zaradzić ? skarpet nie kupuje najtańszych tylko takie po 7-10 zł w selgrosie, dlatego tym bardziej żal dupe ściska ze to takie sa jednorazówki...
widać w nowym roku problemy cię nie omijają
tak dla przypomnienia
Originally Posted by moldefk
a zebys wiedział...możecie wierzyćź lub ni, ale tak załadowałem w kakało...że krew poszła. i nie ma pierdół. i nie ma znaczenia ze po pijaku