|
|
Dołączył: May 2013
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2013
Posty: 486 |
Rostov ov 2,5 ft @ 2,1 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2013
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2013
Posty: 486 |
Rostov ov 2,5 ft @ 2,1  1:1 maloooo
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
Ako Inter Zapresic Inter Zapresic v NK Bistra 3-0   HNK Gorica NK Hrvatski Dragovoljac v HNK Gorica (Remis - Nie ma zakładu) 0-1   Powyżej 2.5 Al Jahra v Al Salibikhaet SC Powyżej 2.5 Al Naser SC v Al Sahel SC 1-2  
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Wiem, że to teoretycznie nie miejsce na to, ale co myslicie w tej kwestii, chodzi o postawę w pracy. Czy lepiej być i mieć:
1. Cięty język i nie dać sobie wejść na głowę, ale to się równa z tym, że zawsze jakiś przydupas szefa podjebie na Ciebie że jesteś taki i owaki
2. Sklejać wary , milczeć i nie odzywać się i godzić się na wszystko nawet na pierdnięcie że ktoś się ewidentnie chcę Tobą wyręczyć.
Ja jestem typową 1-ką, i dziś podsumując jestem na 1-1 bo zjebka była jedna za coś tam( ale się udało w miarę wybrnąć a drugą akcją wyszedłem na dobre). Generalnie nie ma co liczyć na awans bo usłyszałem: "za bardzo dyrektorujesz" !!!
Generalnie mam takie zdanie że w naszym kraju bardziej są akceptowalni pracownicy number 2. Lizustwo itd. Ja też jestem zdecydowaną "jedynką" ale co do "dwójek" też w pełni się z Tobą zgadzam. U mnie w firmie też osoby które liżą dupsko dyrektorowi dostają samochody służbowe itp pacyfek to wykapana 2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,516 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,516 Likes: 10 |
pacyfek czemu mówisz o sobie w 3 os liczby pojedynczej?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,516 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,516 Likes: 10 |
Jak wchodzą na Ciebie to znaczy że zauważyli twoją słabość
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876 |
Ceske Budejovice v FK Teplice Powyżej 2.5 @2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Nie chcę nikogo wkur...ć, ale dla tych co potrafią myśleć racjonalnie i bez zbytnich uprzedzeń do Legii, polecam ciekawy wywiad z Leśnym na weszło.
Trochę długi ale ciekawy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
lekcje Nr Selekcje Zdarzenie Data zdarzenia Zasady Wygrana/miejsce Kursy Wynik 1 Powyżej 0.5 Akhisar Belediye v Konyaspor (1. połowa - Gole) 28/11/2014 Brak 1.57 Odbędzie się 2 Powyżej 0.5 Ceske Budejovice v FK Teplice (1. połowa - Gole) 28/11/2014 Brak 1.44 Odbędzie się  
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2013
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2013
Posty: 486 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
Ako Inter Zapresic Inter Zapresic v NK Bistra 3-0   HNK Gorica NK Hrvatski Dragovoljac v HNK Gorica (Remis - Nie ma zakładu) 0-1   Powyżej 2.5 Al Jahra v Al Salibikhaet SC Powyżej 2.5 Al Naser SC v Al Sahel SC 1-2   zamykam kupon w bet 365 lepiej mniej niz wcale 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Nie chcę nikogo wkur...ć, ale dla tych co potrafią myśleć racjonalnie i bez zbytnich uprzedzeń do Legii, polecam ciekawy wywiad z Leśnym na weszło.
Trochę długi ale ciekawy. zgadza się, wywiad ciekawy  dobrze się czyta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
czytal ktos z was juz ksiazke Wojcika??jak to wyglada??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Cześć wszystkim. Patrząc na statystyki meczu w Lubinie to chyba remis wisi w powietrzu. FK Rostov @2,20 Chrobry G.- Flota Ś. iver 0,5 HT @1,57 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
Cześć wszystkim. Patrząc na statystyki meczu w Lubinie to chyba remis wisi w powietrzu. FK Rostov @2,20 Chrobry G.- Flota Ś. iver 0,5 HT @1,57  ty juz nie ruchaj tyle bo bzury piszesz
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Cześć wszystkim. Patrząc na statystyki meczu w Lubinie to chyba remis wisi w powietrzu. FK Rostov @2,20 Chrobry G.- Flota Ś. iver 0,5 HT @1,57  *over FT oczywiście 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
Ako Inter Zapresic Inter Zapresic v NK Bistra 3-0   HNK Gorica NK Hrvatski Dragovoljac v HNK Gorica (Remis - Nie ma zakładu) 0-1   Powyżej 2.5 Al Jahra v Al Salibikhaet 2-1hura:  Powyżej 2.5 Al Naser SC v Al Sahel SC 1-2  
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
Selekcje Nr Selekcje Zdarzenie Data zdarzenia Zasady Wygrana/miejsce Kursy Wynik 1 Powyżej 0.5 CS Concordia Chiajna v Gaz Metan Medias (Gole) 28/11/2014 Brak 1.72 Odbędzie się 2 Powyżej 1.5 Zurrieq FC v St George Cospicua (1. połowa - Gole) 28/11/2014 Brak 1.53 Odbędzie się
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2014
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2014
Posty: 105 |
Sociedad dziś chyba, ale czekam niech dalej rośnie kurs
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 319
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2010
Posty: 319 |
Lublin i Łaczna po gol 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|