Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 21 z 21 1 2 19 20 21
#63705 17/05/2005 17:23
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Ja zagrałem hokeja, co prawda za kwoty i wyższe i niższe od 0,10$ i bonusa nie mam. Maila nie dostałem. Czy ktoś ich pytał jakie są warunki otrzymania tej dyszki? Jeśli tak to niech tu napisze, bo nie chcę niepotrzebnie im głowy zawracać, bo pewnie w chuj maili dostają teraz.

Bonus: Unibet
#63706 17/05/2005 17:28
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Praktycznie nie ma warunków. Po porstu musiałem postawić DOWOLNA kwotę podczas trwania promocji (do 15 maja) na DOWOLNĄ dyscyplinę sportową. Ja ANI RAZU nie postawiłem na hokeja, a mimo to mail z dodatkowymi EURO przyszedł. Dodam że grałem tylko za kasę z pierwszego bonusa. Tylko że teraz mi nie jest do śmiechu, bo jak inni piszą to się okazuje, że jak ktoś ma >1 konto na te samo nazwisko/adres to blokują wypłatę... qqqqqqqqqqqqrwa gdybym to wiedział to bym 2 kont nie zakładał - przeglądałem wcześniej ten temat jak się promocja zaczynała i każdy pisał że nie ma zakazów co do tego samego IP, nazwiska czy adresu na parę osób z rodziny, byle by się ich dane zgadzały :\\\\\\\\\

#63707 17/05/2005 17:32
Dołączył: May 2005
Posty: 8
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 8
Napewno nie trzeba obracac to kasą?Tez wolalbym byc pewny:)

#63708 17/05/2005 17:33
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
A maila pewnie masz albo w SPAMIE albo nigdy do Ciebie nie dojdzie, bo masz popier*oloną pocztę (np. takie badziewie jak gazeta.pl)

#63709 17/05/2005 17:46
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
moze juz czas założyć Admiralbet [5] ?? to juz 21-sza podstrona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#63710 17/05/2005 17:47
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Po kiego grzyba akurat teraz? Żeby znowu od groma ludzi się pytało o rzeczy, które były podane parę stron wcześniej ? Nigdy w życiu.

#63711 17/05/2005 17:57
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Słuchajcie załozyłem konto wtedy co kumpel i ja dostałem link do bonusa na poczie na onecie on ma meila na interi i jeszcze nic nie ma wiec powinny dojsc moze potem...

#63712 17/05/2005 17:59
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
mi na interie doszlo juz .........

#63713 17/05/2005 18:03
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Poczte mam w tlenie i nie ma maila w spamie.

#63714 17/05/2005 18:56
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
+10

Super buk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cards.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#63715 18/05/2005 11:19
Dołączył: Aug 2004
Posty: 46
N
newbie
newbie
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 46
Quote
moze mi ktos wytlumaczyc dlaczego jak wejde na LIVE Betting to otwiera sie pusta strona:( Nic nie mozna postawic bo nic nie widac:(
W czym jest problem???

Mam taki sam problem; gdy klikam na mecz, który jest na livebecie, pojawia sie biała pusta strona. Mam IE 6.0, Macromedia Flash Player 7.0.19.0; niby wszystkie ustawienaia są ok. i nic.
Napisałem do nich maila i jeszcze nie odpowiedzeli (może nie wiedzą).
Może ktoś miał podobny problem i już wie co trzeba zrobić aby zadziałało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Strona 21 z 21 1 2 19 20 21

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (forty, rafal08, $-man, ElNinho[mmdea], betowiec, aker), 1,940 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,336
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1