|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Ja zagrałem hokeja, co prawda za kwoty i wyższe i niższe od 0,10$ i bonusa nie mam. Maila nie dostałem. Czy ktoś ich pytał jakie są warunki otrzymania tej dyszki? Jeśli tak to niech tu napisze, bo nie chcę niepotrzebnie im głowy zawracać, bo pewnie w chuj maili dostają teraz.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747 |
Praktycznie nie ma warunków. Po porstu musiałem postawić DOWOLNA kwotę podczas trwania promocji (do 15 maja) na DOWOLNĄ dyscyplinę sportową. Ja ANI RAZU nie postawiłem na hokeja, a mimo to mail z dodatkowymi EURO przyszedł. Dodam że grałem tylko za kasę z pierwszego bonusa. Tylko że teraz mi nie jest do śmiechu, bo jak inni piszą to się okazuje, że jak ktoś ma >1 konto na te samo nazwisko/adres to blokują wypłatę... qqqqqqqqqqqqrwa gdybym to wiedział to bym 2 kont nie zakładał - przeglądałem wcześniej ten temat jak się promocja zaczynała i każdy pisał że nie ma zakazów co do tego samego IP, nazwiska czy adresu na parę osób z rodziny, byle by się ich dane zgadzały :\\\\\\\\\
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 8
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2005
Posty: 8 |
Napewno nie trzeba obracac to kasą?Tez wolalbym byc pewny:)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747 |
A maila pewnie masz albo w SPAMIE albo nigdy do Ciebie nie dojdzie, bo masz popier*oloną pocztę (np. takie badziewie jak gazeta.pl)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
moze juz czas założyć Admiralbet [5] ?? to juz 21-sza podstrona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747 |
Po kiego grzyba akurat teraz? Żeby znowu od groma ludzi się pytało o rzeczy, które były podane parę stron wcześniej ? Nigdy w życiu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441 |
Słuchajcie załozyłem konto wtedy co kumpel i ja dostałem link do bonusa na poczie na onecie on ma meila na interi i jeszcze nic nie ma wiec powinny dojsc moze potem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050 |
mi na interie doszlo juz .........
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Poczte mam w tlenie i nie ma maila w spamie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683 |
+10
Super buk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cards.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 46
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2004
Posty: 46 |
moze mi ktos wytlumaczyc dlaczego jak wejde na LIVE Betting to otwiera sie pusta strona:( Nic nie mozna postawic bo nic nie widac:( W czym jest problem??? Mam taki sam problem; gdy klikam na mecz, który jest na livebecie, pojawia sie biała pusta strona. Mam IE 6.0, Macromedia Flash Player 7.0.19.0; niby wszystkie ustawienaia są ok. i nic. Napisałem do nich maila i jeszcze nie odpowiedzeli (może nie wiedzą). Może ktoś miał podobny problem i już wie co trzeba zrobić aby zadziałało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka